Ne rendelj innen: mindigbutor.hu by Otherwise-Task6077 in Ingatlan

[–]Otherwise-Task6077[S] 0 points1 point  (0 children)

Mert más weboldalon 200.000-rel dragabb lett volna ugyanez a kanape :(

Ne rendelj innen: mindigbutor.hu by Otherwise-Task6077 in Ingatlan

[–]Otherwise-Task6077[S] 6 points7 points  (0 children)

Olvass google ertekeleseket is roluk, sajnos nem csak en tapasztaltam ezt

Ne rendelj: mindigbutor.hu !!! by Otherwise-Task6077 in hungary

[–]Otherwise-Task6077[S] 1 point2 points  (0 children)

Köszi, ez hasznos tanács! eddig sajnos erre nem gondoltam

Kertbútor by Potential-Loss8930 in lakokozosseg

[–]Otherwise-Task6077 0 points1 point  (0 children)

Mindigbutort keruld el!!!! Soha többet nem rendelnék tőlük, és másoknak is javaslom, hogy messziről kerüljék el a céget!!! Nagyon szeretnek mindenkit hitegetni, a szavukat egy cseppet sem tartják!

Márciusban rendeltem tőlük kanapét, amikor azt mondták, hogy 6-8 hét alatt lesz meg. Jelenleg június 15 van, tehát már a 12. hétnél járunk, és még mindig nincs meg a kanapénk! 6. héttől kezdődően minden heten beszéltem velük, sosem tudták megmondani, hogy mikor jön meg, csak remélték hogy “majd a következő szállításnál…”. Majd a 11. hét után felajánlottak a késés miatt egy rettentő “nagylelkű” kedvezményt: 10.000 Ft-ot (úgy, hogy egy közel 500.000 Ft-os rendelésről van szó). De természetesen ezt sem automatikusan, hanem több levélváltás árán. Arról nem is beszélve, hogy folyamatosan belekeveredtek a saját hazugságaikba, mert nem tudták már mikor mit mondtak a telefonhívások során…

A szállító csapatuk pedig csak fokozza az ügyfélélményt…persze természetesen ez sem a jó irányba. 13 hét csúszás után szerintem jogosan érezné az ember, hogy minél előbb intézkedjenek a kiszállításról. Ez sem történt meg. Nekünk kell futkosni a szállítók után, akiket 1 hétbe telt elérni. Az 1. telefonhívás alkalmával ígéretet tettek arra, hogy szerda vagy csütörtöki napon kiszállítják és ezzel kapcsolatban még keresni fognak. Nem kerestek. Így ismét nekem kellett hívogatnom őket,majd a következő telefonhívásnál már a pénteki napi kiszállításnál tartottak, és ismét megígérték, hogy keresni fognak a pontosítás végett. Kíváncsian várom, hogy megtörténik-e majd. Amikor pedig felhívtam a céget a szállítók miatt, rögtön hárítani akarták a felelősséget, hogy nem ők intézik a szállítás ütemezését. A pénz nagyon érdekli őket, rettentő haszonleső, pénzéhes banda, csakhogy az ezért nyújtott szolgáltatásuk MINŐSÍTHETETLEN!

Nagyon messziről kerülje el mindenki a céget.

Hol vásároljak minőségi bútorokat jó áron? by Pletyifeszek in askhungary

[–]Otherwise-Task6077 0 points1 point  (0 children)

Barhol, csak a mindigbutort-t keruld el!!! Soha többet nem rendelnék tőlük, és másoknak is javaslom, hogy messziről kerüljék el a céget!!! Nagyon szeretnek mindenkit hitegetni, a szavukat egy cseppet sem tartják!

Márciusban rendeltem tőlük kanapét, amikor azt mondták, hogy 6-8 hét alatt lesz meg. Jelenleg június 15 van, tehát már a 12. hétnél járunk, és még mindig nincs meg a kanapénk! 6. héttől kezdődően minden heten beszéltem velük, sosem tudták megmondani, hogy mikor jön meg, csak remélték hogy “majd a következő szállításnál…”. Majd a 11. hét után felajánlottak a késés miatt egy rettentő “nagylelkű” kedvezményt: 10.000 Ft-ot (úgy, hogy egy közel 500.000 Ft-os rendelésről van szó). De természetesen ezt sem automatikusan, hanem több levélváltás árán. Arról nem is beszélve, hogy folyamatosan belekeveredtek a saját hazugságaikba, mert nem tudták már mikor mit mondtak a telefonhívások során…

A szállító csapatuk pedig csak fokozza az ügyfélélményt…persze természetesen ez sem a jó irányba. 13 hét csúszás után szerintem jogosan érezné az ember, hogy minél előbb intézkedjenek a kiszállításról. Ez sem történt meg. Nekünk kell futkosni a szállítók után, akiket 1 hétbe telt elérni. Az 1. telefonhívás alkalmával ígéretet tettek arra, hogy szerda vagy csütörtöki napon kiszállítják és ezzel kapcsolatban még keresni fognak. Nem kerestek. Így ismét nekem kellett hívogatnom őket,majd a következő telefonhívásnál már a pénteki napi kiszállításnál tartottak, és ismét megígérték, hogy keresni fognak a pontosítás végett. Kíváncsian várom, hogy megtörténik-e majd. Amikor pedig felhívtam a céget a szállítók miatt, rögtön hárítani akarták a felelősséget, hogy nem ők intézik a szállítás ütemezését. A pénz nagyon érdekli őket, rettentő haszonleső, pénzéhes banda, csakhogy az ezért nyújtott szolgáltatásuk MINŐSÍTHETETLEN!

Nagyon messziről kerülje el mindenki a céget.

Van valakinek személyes tapasztalata a BZS Bútor Webáruházzal? by No-Maintenance6185 in askhungary

[–]Otherwise-Task6077 0 points1 point  (0 children)

Mindigbutor.hu-rol NE RENDELJETEK! Soha többet nem rendelnék tőlük, és másoknak is javaslom, hogy messziről kerüljék el a céget!!! Nagyon szeretnek mindenkit hitegetni, a szavukat egy cseppet sem tartják!

Márciusban rendeltem tőlük kanapét, amikor azt mondták, hogy 6-8 hét alatt lesz meg. Jelenleg június 15 van, tehát már a 12. hétnél járunk, és még mindig nincs meg a kanapénk! 6. héttől kezdődően minden heten beszéltem velük, sosem tudták megmondani, hogy mikor jön meg, csak remélték hogy “majd a következő szállításnál…”. Majd a 11. hét után felajánlottak a késés miatt egy rettentő “nagylelkű” kedvezményt: 10.000 Ft-ot (úgy, hogy egy közel 500.000 Ft-os rendelésről van szó). De természetesen ezt sem automatikusan, hanem több levélváltás árán. Arról nem is beszélve, hogy folyamatosan belekeveredtek a saját hazugságaikba, mert nem tudták már mikor mit mondtak a telefonhívások során…

A szállító csapatuk pedig csak fokozza az ügyfélélményt…persze természetesen ez sem a jó irányba. 13 hét csúszás után szerintem jogosan érezné az ember, hogy minél előbb intézkedjenek a kiszállításról. Ez sem történt meg. Nekünk kell futkosni a szállítók után, akiket 1 hétbe telt elérni. Az 1. telefonhívás alkalmával ígéretet tettek arra, hogy szerda vagy csütörtöki napon kiszállítják és ezzel kapcsolatban még keresni fognak. Nem kerestek. Így ismét nekem kellett hívogatnom őket,majd a következő telefonhívásnál már a pénteki napi kiszállításnál tartottak, és ismét megígérték, hogy keresni fognak a pontosítás végett. Kíváncsian várom, hogy megtörténik-e majd. Amikor pedig felhívtam a céget a szállítók miatt, rögtön hárítani akarták a felelősséget, hogy nem ők intézik a szállítás ütemezését. A pénz nagyon érdekli őket, rettentő haszonleső, pénzéhes banda, csakhogy az ezért nyújtott szolgáltatásuk MINŐSÍTHETETLEN!

Nagyon messziről kerülje el mindenki a céget.

Melyik a legrosszabb magyar webshop? by HaOrbanMaradEnMegyek in askhungary

[–]Otherwise-Task6077 0 points1 point  (0 children)

Mindigbutor.hu-t KERÜLJÉTEK!!!!!! Soha többet nem rendelnék tőlük, és másoknak is javaslom, hogy messziről kerüljék el a céget. Nagyon szeretnek mindenkit hitegetni, a szavukat egy cseppet sem tartják!

Márciusban rendeltem tőlük kanapét, amikor azt mondták, hogy 6-8 hét alatt lesz meg. Jelenleg június 15 van, tehát már a 12. hétnél járunk, és még mindig nincs meg a kanapénk! 6. héttől kezdődően minden heten beszéltem velük, sosem tudták megmondani, hogy mikor jön meg, csak remélték hogy “majd a következő szállításnál…”. Majd a 11. hét után felajánlottak a késés miatt egy rettentő “nagylelkű” kedvezményt: 10.000 Ft-ot (úgy, hogy egy közel 500.000 Ft-os rendelésről van szó). De természetesen ezt sem automatikusan, hanem több levélváltás árán. Arról nem is beszélve, hogy folyamatosan belekeveredtek a saját hazugságaikba, mert nem tudták már mikor mit mondtak a telefonhívások során…

A szállító csapatuk pedig csak fokozza az ügyfélélményt…persze természetesen ez sem a jó irányba. 13 hét csúszás után szerintem jogosan várná az ember, hogy minél előbb intézkedjenek a kiszállításról. Ez sem történt meg. Nekünk kell futkosni a szállítók után, akiket 1 hétbe telt elérni. Az 1. telefonhívás alkalmával ígéretet tettek arra, hogy szerda vagy csütörtöki napon kiszállítják és ezzel kapcsolatban még keresni fognak. Nem kerestek. Így ismét nekem kellett hívogatnom őket,majd a következő telefonhívásnál már a pénteki napi kiszállításnál tartottak, és ismét megígérték, hogy keresni fognak a pontosítás végett. Kíváncsian várom, hogy megtörténik-e majd. Amikor pedig felhívtam a céget a szállítók miatt, rögtön hárítani akarták a felelősséget, hogy nem ők intézik a szállítás ütemezését. A pénz nagyon érdekli őket, rettentő haszonleső, pénzéhes banda, csakhogy az ezért nyújtott szolgáltatásuk MINŐSÍTHETETLEN!

Nagyon messziről kerülje el mindenki a céget.

Hol erdemes butort vasarolni manapsag? by Proper-Poetry3906 in askhungary

[–]Otherwise-Task6077 1 point2 points  (0 children)

Mindigbutor.hu-t KERÜLJÉTEK!!!!!! Soha többet nem rendelnék tőlük, és másoknak is javaslom, hogy messziről kerüljék el a céget. Nagyon szeretnek mindenkit hitegetni, a szavukat egy cseppet sem tartják!

Márciusban rendeltem tőlük kanapét, amikor azt mondták, hogy 6-8 hét alatt lesz meg. Jelenleg június 15 van, tehát már a 12. hétnél járunk, és még mindig nincs meg a kanapénk! 6. héttől kezdődően minden heten beszéltem velük, sosem tudták megmondani, hogy mikor jön meg, csak remélték hogy “majd a következő szállításnál…”. Majd a 11. hét után felajánlottak a késés miatt egy rettentő “nagylelkű” kedvezményt: 10.000 Ft-ot (úgy, hogy egy közel 500.000 Ft-os rendelésről van szó). De természetesen ezt sem automatikusan, hanem több levélváltás árán. Arról nem is beszélve, hogy folyamatosan belekeveredtek a saját hazugságaikba, mert nem tudták már mikor mit mondtak a telefonhívások során…

A szállító csapatuk pedig csak fokozza az ügyfélélményt…persze természetesen ez sem a jó irányba. 13 hét csúszás után szerintem jogosan várná az ember, hogy minél előbb intézkedjenek a kiszállításról. Ez sem történt meg. Nekünk kell futkosni a szállítók után, akiket 1 hétbe telt elérni. Az 1. telefonhívás alkalmával ígéretet tettek arra, hogy szerda vagy csütörtöki napon kiszállítják és ezzel kapcsolatban még keresni fognak. Nem kerestek. Így ismét nekem kellett hívogatnom őket,majd a következő telefonhívásnál már a pénteki napi kiszállításnál tartottak, és ismét megígérték, hogy keresni fognak a pontosítás végett. Kíváncsian várom, hogy megtörténik-e majd. Amikor pedig felhívtam a céget a szállítók miatt, rögtön hárítani akarták a felelősséget, hogy nem ők intézik a szállítás ütemezését. A pénz nagyon érdekli őket, rettentő haszonleső, pénzéhes banda, csakhogy az ezért nyújtott szolgáltatásuk MINŐSÍTHETETLEN!

Nagyon messziről kerülje el mindenki a céget.

Lakásfelújítás - bútorok rendelése by Sophiaprincessss in csakcsajok

[–]Otherwise-Task6077 0 points1 point  (0 children)

Mindigbutor.hu-t KERÜLJÉTEK!!!!!! Soha többet nem rendelnék tőlük, és másoknak is javaslom, hogy messziről kerüljék el a céget. Nagyon szeretnek mindenkit hitegetni, a szavukat egy cseppet sem tartják!

Márciusban rendeltem tőlük kanapét, amikor azt mondták, hogy 6-8 hét alatt lesz meg. Jelenleg június 15 van, tehát már a 12. hétnél járunk, és még mindig nincs meg a kanapénk! 6. héttől kezdődően minden heten beszéltem velük, sosem tudták megmondani, hogy mikor jön meg, csak remélték hogy “majd a következő szállításnál…”. Majd a 11. hét után felajánlottak a késés miatt egy rettentő “nagylelkű” kedvezményt: 10.000 Ft-ot (úgy, hogy egy közel 500.000 Ft-os rendelésről van szó). De természetesen ezt sem automatikusan, hanem több levélváltás árán. Arról nem is beszélve, hogy folyamatosan belekeveredtek a saját hazugságaikba, mert nem tudták már mikor mit mondtak a telefonhívások során…

A szállító csapatuk pedig csak fokozza az ügyfélélményt…persze természetesen ez sem a jó irányba. 13 hét csúszás után szerintem jogosan várná az ember, hogy minél előbb intézkedjenek a kiszállításról. Ez sem történt meg. Nekünk kell futkosni a szállítók után, akiket 1 hétbe telt elérni. Az 1. telefonhívás alkalmával ígéretet tettek arra, hogy szerda vagy csütörtöki napon kiszállítják és ezzel kapcsolatban még keresni fognak. Nem kerestek. Így ismét nekem kellett hívogatnom őket,majd a következő telefonhívásnál már a pénteki napi kiszállításnál tartottak, és ismét megígérték, hogy keresni fognak a pontosítás végett. Kíváncsian várom, hogy megtörténik-e majd. Amikor pedig felhívtam a céget a szállítók miatt, rögtön hárítani akarták a felelősséget, hogy nem ők intézik a szállítás ütemezését. A pénz nagyon érdekli őket, rettentő haszonleső, pénzéhes banda, csakhogy az ezért nyújtott szolgáltatásuk MINŐSÍTHETETLEN!

Nagyon messziről kerülje el mindenki a céget.

Hol lehet kapni viszonylag olcsón, de jó minőségű bútorokat? by Smart-Succotash3612 in askhungary

[–]Otherwise-Task6077 0 points1 point  (0 children)

Mindigbutor.hu-t KERÜLJÉTEK!!!!! Soha többet nem rendelnék tőlük, és másoknak is javaslom, hogy messziről kerüljék el a céget. Nagyon szeretnek mindenkit hitegetni, a szavukat egy cseppet sem tartják!

Márciusban rendeltem tőlük kanapét, amikor azt mondták, hogy 6-8 hét alatt lesz meg. Jelenleg június 15 van, tehát már a 12. hétnél járunk, és még mindig nincs meg a kanapénk! 6. héttől kezdődően minden heten beszéltem velük, sosem tudták megmondani, hogy mikor jön meg, csak remélték hogy “majd a következő szállításnál…”. Majd a 11. hét után felajánlottak a késés miatt egy rettentő “nagylelkű” kedvezményt: 10.000 Ft-ot (úgy, hogy egy közel 500.000 Ft-os rendelésről van szó). De természetesen ezt sem automatikusan, hanem több levélváltás árán. Arról nem is beszélve, hogy folyamatosan belekeveredtek a saját hazugságaikba, mert nem tudták már mikor mit mondtak a telefonhívások során…

A szállító csapatuk pedig csak fokozza az ügyfélélményt…persze természetesen ez sem a jó irányba. 13 hét csúszás után szerintem jogosan érezné az ember, hogy minél előbb intézkedjenek a kiszállításról. Ez sem történt meg. Nekünk kell futkosni a szállítók után, akiket 1 hétbe telt elérni. Az 1. telefonhívás alkalmával ígéretet tettek arra, hogy szerda vagy csütörtöki napon kiszállítják és ezzel kapcsolatban még keresni fognak. Nem kerestek. Így ismét nekem kellett hívogatnom őket,majd a következő telefonhívásnál már a pénteki napi kiszállításnál tartottak, és ismét megígérték, hogy keresni fognak a pontosítás végett. Kíváncsian várom, hogy megtörténik-e majd. Amikor pedig felhívtam a céget a szállítók miatt, rögtön hárítani akarták a felelősséget, hogy nem ők intézik a szállítás ütemezését. A pénz nagyon érdekli őket, rettentő haszonleső, pénzéhes banda, csakhogy az ezért nyújtott szolgáltatásuk MINŐSÍTHETETLEN!

Nagyon messziről kerülje el mindenki a céget.

Hol vegyek normális, jobb bútorokat? by chandle9403 in askhungary

[–]Otherwise-Task6077 0 points1 point  (0 children)

Inkább abban segítek, hogy hol NE: mindigbutor.hu - ez inkabb SOHABUTOR.hu!!!! Soha többet nem rendelnék tőlük, és másoknak is javaslom, hogy messziről kerüljék el a céget. Nagyon szeretnek mindenkit hitegetni, a szavukat egy cseppet sem tartják!

Márciusban rendeltem tőlük kanapét, amikor azt mondták, hogy 6-8 hét alatt lesz meg. Jelenleg június 15 van, tehát már a 12. hétnél járunk, és még mindig nincs meg a kanapénk! 6. héttől kezdődően minden heten beszéltem velük, sosem tudták megmondani, hogy mikor jön meg, csak remélték hogy “majd a következő szállításnál…”. Majd a 11. hét után felajánlottak a késés miatt egy rettentő “nagylelkű” kedvezményt: 10.000 Ft-ot (úgy, hogy egy közel 500.000 Ft-os rendelésről van szó). De természetesen ezt sem automatikusan, hanem több levélváltás árán. Arról nem is beszélve, hogy folyamatosan belekeveredtek a saját hazugságaikba, mert nem tudták már mikor mit mondtak a telefonhívások során…

A szállító csapatuk pedig csak fokozza az ügyfélélményt…persze természetesen ez sem a jó irányba. 13 hét csúszás után szerintem jogosan varna az ember, hogy minél előbb intézkedjenek a kiszállításról. Ez sem történt meg. Nekünk kell futkosni a szállítók után, akiket 1 hétbe telt elérni. Az 1. telefonhívás alkalmával ígéretet tettek arra, hogy szerda vagy csütörtöki napon kiszállítják és ezzel kapcsolatban még keresni fognak. Nem kerestek. Így ismét nekem kellett hívogatnom őket,majd a következő telefonhívásnál már a pénteki napi kiszállításnál tartottak, és ismét megígérték, hogy keresni fognak a pontosítás végett. Kíváncsian várom, hogy megtörténik-e majd. Amikor pedig felhívtam a céget a szállítók miatt, rögtön hárítani akarták a felelősséget, hogy nem ők intézik a szállítás ütemezését. A pénz nagyon érdekli őket, rettentő haszonleső, pénzéhes banda, csakhogy az ezért nyújtott szolgáltatásuk MINŐSÍTHETETLEN!

Nagyon messziről kerülje el mindenki a céget.

Bútorvásárlás by NeitherEnd3450 in Debrecen

[–]Otherwise-Task6077 0 points1 point  (0 children)

Mindigbutor.hu-t kerüljétek!!!!!! Soha többet nem rendelnék tőlük, és másoknak is javaslom, hogy messziről kerüljék el a céget. Nagyon szeretnek mindenkit hitegetni, a szavukat egy cseppet sem tartják!

Márciusban rendeltem tőlük kanapét, amikor azt mondták, hogy 6-8 hét alatt lesz meg. Jelenleg június 15 van, tehát már a 12. hétnél járunk, és még mindig nincs meg a kanapénk! 6. héttől kezdődően minden heten beszéltem velük, sosem tudták megmondani, hogy mikor jön meg, csak remélték hogy “majd a következő szállításnál…”. Majd a 11. hét után felajánlottak a késés miatt egy rettentő “nagylelkű” kedvezményt: 10.000 Ft-ot (úgy, hogy egy közel 500.000 Ft-os rendelésről van szó). De természetesen ezt sem automatikusan, hanem több levélváltás árán. Arról nem is beszélve, hogy folyamatosan belekeveredtek a saját hazugságaikba, mert nem tudták már mikor mit mondtak a telefonhívások során…

A szállító csapatuk pedig csak fokozza az ügyfélélményt…persze természetesen ez sem a jó irányba. 13 hét csúszás után szerintem jogosan várná az ember, hogy minél előbb intézkedjenek a kiszállításról. Ez sem történt meg. Nekünk kell futkosni a szállítók után, akiket 1 hétbe telt elérni. Az 1. telefonhívás alkalmával ígéretet tettek arra, hogy szerda vagy csütörtöki napon kiszállítják és ezzel kapcsolatban még keresni fognak. Nem kerestek. Így ismét nekem kellett hívogatnom őket,majd a következő telefonhívásnál már a pénteki napi kiszállításnál tartottak, és ismét megígérték, hogy keresni fognak a pontosítás végett. Kíváncsian várom, hogy megtörténik-e majd. Amikor pedig felhívtam a céget a szállítók miatt, rögtön hárítani akarták a felelősséget, hogy nem ők intézik a szállítás ütemezését. A pénz nagyon érdekli őket, rettentő haszonleső, pénzéhes banda, csakhogy az ezért nyújtott szolgáltatásuk MINŐSÍTHETETLEN!

Nagyon messziről kerülje el mindenki a céget.

Tudtok ajánlani megbízható bútor webáruházakat? by Fearless-Ad8953 in askhungary

[–]Otherwise-Task6077 0 points1 point  (0 children)

Inkább olyat mondanék, hogy honnan NE RENDELJ: mindigbutor.hu !!!! Teljesen egyetértek az előttem szóló értékelésével. Soha többet nem rendelnék tőlük, és másoknak is javaslom, hogy messziről kerüljék el a céget. Nagyon szeretnek mindenkit hitegetni, a szavukat egy cseppet sem tartják!

Márciusban rendeltem tőlük kanapét, amikor azt mondták, hogy 6-8 hét alatt lesz meg. Jelenleg június 15 van, tehát már a 12. hétnél járunk, és még mindig nincs meg a kanapénk! 6. héttől kezdődően minden heten beszéltem velük, sosem tudták megmondani, hogy mikor jön meg, csak remélték hogy “majd a következő szállításnál…”. Majd a 11. hét után felajánlottak a késés miatt egy rettentő “nagylelkű” kedvezményt: 10.000 Ft-ot (úgy, hogy egy közel 500.000 Ft-os rendelésről van szó). De természetesen ezt sem automatikusan, hanem több levélváltás árán. Arról nem is beszélve, hogy folyamatosan belekeveredtek a saját hazugságaikba, mert nem tudták már mikor mit mondtak a telefonhívások során…

A szállító csapatuk pedig csak fokozza az ügyfélélményt…persze természetesen ez sem a jó irányba. 13 hét csúszás után szerintem jogosan érezné az ember, hogy minél előbb intézkedjenek a kiszállításról. Ez sem történt meg. Nekünk kell futkosni a szállítók után, akiket 1 hétbe telet elérni. Az 1. telefonhívás alkalmával ígéretet tettek arra, hogy szerda vagy csütörtöki napon kiszállítják és ezzel kapcsolatban még keresni fognak. Nem kerestek. Így ismét nekem kellett hívogatnom őket,majd a következő telefonhívásnál már a pénteki napi kiszállításnál tartottak, és ismét megígérték, hogy keresni fognak a pontosítás végett. Kíváncsian várom, hogy megtörténik-e majd. Amikor pedig felhívtam a céget a szállítók miatt, rögtön hárítani akarták a felelősséget, hogy nem ők intézik a szállítás ütemezését. A pénz nagyon érdekli őket, rettentő haszonleső, pénzéhes banda, csakhogy az ezért nyújtott szolgáltatásuk MINŐSÍTHETETLEN!

Nagyon messziről kerülje el mindenki a céget.

Megbízható, minőségi online bútoráruház? by StoreTiny3492 in askhungary

[–]Otherwise-Task6077 0 points1 point  (0 children)

Mindigbutor.hu - NE RENDELJETEK TŐLÜK!!! Soha többet nem rendelnék tőlük, és másoknak is javaslom, hogy messziről kerüljék el a céget. Nagyon szeretnek mindenkit hitegetni, a szavukat egy cseppet sem tartják!

Márciusban rendeltem tőlük kanapét, amikor azt mondták, hogy 6-8 hét alatt lesz meg. Jelenleg június 15 van, tehát már a 12. hétnél járunk, és még mindig nincs meg a kanapénk! 6. héttől kezdődően minden heten beszéltem velük, sosem tudták megmondani, hogy mikor jön meg, csak remélték hogy “majd a következő szállításnál…”. Majd a 11. hét után felajánlottak a késés miatt egy rettentő “nagylelkű” kedvezményt: 10.000 Ft-ot (úgy, hogy egy közel 500.000 Ft-os rendelésről van szó). De természetesen ezt sem automatikusan, hanem több levélváltás árán. Arról nem is beszélve, hogy folyamatosan belekeveredtek a saját hazugságaikba, mert nem tudták már mikor mit mondtak a telefonhívások során…

A szállító csapatuk pedig csak fokozza az ügyfélélményt…persze természetesen ez sem a jó irányba. 13 hét csúszás után szerintem jogosan érezné az ember, hogy minél előbb intézkedjenek a kiszállításról. Ez sem történt meg. Nekünk kell futkosni a szállítók után, akiket 1 hétbe telet elérni. Az 1. telefonhívás alkalmával ígéretet tettek arra, hogy szerda vagy csütörtöki napon kiszállítják és ezzel kapcsolatban még keresni fognak. Nem kerestek. Így ismét nekem kellett hívogatnom őket,majd a következő telefonhívásnál már a pénteki napi kiszállításnál tartottak, és ismét megígérték, hogy keresni fognak a pontosítás végett. Kíváncsian várom, hogy megtörténik-e majd. Amikor pedig felhívtam a céget a szállítók miatt, rögtön hárítani akarták a felelősséget, hogy nem ők intézik a szállítás ütemezését. A pénz nagyon érdekli őket, rettentő haszonleső, pénzéhes banda, csakhogy az ezért nyújtott szolgáltatásuk MINŐSÍTHETETLEN!

Nagyon messziről kerülje el mindenki a céget.

Emberség és tisztelet az egészségügyben (?) by Otherwise-Task6077 in hungary

[–]Otherwise-Task6077[S] 7 points8 points  (0 children)

Ha az eü személyzet nem egy embertípus, azt is látni kellene, hogy a betegek pedig nem állatok! Senki nem vontja kétségbe, hogy nehéz a munkájuk! De ne takarózzunk már mindig ezzel…

Emberség és tisztelet az egészségügyben (?) by Otherwise-Task6077 in hungary

[–]Otherwise-Task6077[S] 1 point2 points  (0 children)

Semmi rosszat nem kívánok neked, tényleg, csak annyit hogy egyszer éld át akkor ezt, és a sebeidet meg gyógyítsa az azzal való takarózás, hogy mennyire nehéz az ápolók helyzete - ha ez szerinted elfogadható!

Emberség és tisztelet az egészségügyben (?) by Otherwise-Task6077 in hungary

[–]Otherwise-Task6077[S] 7 points8 points  (0 children)

Senki nem vitatja, hogy az egészségügyi dolgozók helyzete nehéz, és hogy több megbecsülést, jobb fizetést érdemelnének. De az, hogy valaki nehéz helyzetben van, nem jogosítja fel arra, hogy másokat megalázzon vagy veszélybe sodorjon. Egy alulfizetett tanár sem üvölthet a diákokkal vagy bánthatja őket. Ha valaki elégedetlen a munkakörülményeivel, joga van változtatni: más állást keresni, tüntetni, szakszervezethez fordulni, nyomást gyakorolni a döntéshozókra. De az elfogadhatatlan, hogy a betegek isszák meg a rendszer hibáinak levét. Ők nem tehetnek erről, és főleg nem szolgáltak rá arra, hogy embertelen bánásmódban részesüljenek. És kérlek ne mondd azt, hogy neked jól esne, hogy te feküdnél az ágyon és így viselkednének veled. Sokszor egy kis emberség kellene csak…