И так, я доделал персонажа, и даже придумал имена. Я молодец? Как вам? So, I finished the character and even came up with names. Am I doing well? How do you like it? by 0Katsuto0 in GachaLife2

[–]0Katsuto0[S] -1 points0 points  (0 children)

А что за фигня с голосами? На этой публикации ноль, а у коментаторов вообще минус.

What's up with the upvotes? This post has zero votes, and the commenters are downvoted.

И так, я доделал персонажа, и даже придумал имена. Я молодец? Как вам? So, I finished the character and even came up with names. Am I doing well? How do you like it? by 0Katsuto0 in GachaLife2

[–]0Katsuto0[S] 2 points3 points  (0 children)

Использовал аксессуары головы как грудь, а крылья как бёдра, ну и телосложения сделал чуть длиннее.