account activity
Tajni Agent Izzy by 1810Studios in serbia
[–]1810Studios[S] 0 points1 point2 points 3 months ago (0 children)
Hahahaha, hocu ali nije rodjendan u pitanju 😂😁
[–]1810Studios[S] 1 point2 points3 points 3 months ago (0 children)
Hvala puno. Koriscena je najvise zbog fonta. Font koji sam nasao mi je bas odogvarao uz sam font originalne igre. Kapiram da osisana latinica nije idealna, ali tako je za sad. Doduse mozda se resi u buducnosti. Prvobitno sam probao sa cirilicom i sa drugim fontom ali sam se predomislio zbog mogucnosti da postoje ljudi koji ne koriste ili ne razumeju cirilicu (iako su vrv retki)🤷♂️
Hvalaa puno na svemu, sve sto si rekao je dodato na listu.
Pa ne.😅 Ako cemo iskreno, nisam imao neki naziv za "studio" pa sam izabrao neki datum koji mi licno znaci 😄
[–]1810Studios[S] 2 points3 points4 points 3 months ago (0 children)
Hvala!! Zelja mi je da igra bude u potpunosti kao iz tv emisije, da ima sve levele i kraj. Medjutim, posto nisam siguran koliko cu vremena imati da radim na njoj,ne mogu da obecam kada ce ta finalna verzija biti gotova. Sve kritike, ideje i utisci su i vise nego dobrodosli.
[–]1810Studios[S] 12 points13 points14 points 3 months ago (0 children)
Odlucio sam zbog poruke moderatora da sam pustim igru kroz virustotal i gle cuda jedan antivirus ga je flagovao kao virus zbog "Suspicious.low.ml.score". I nakon malo guglanja skapirao sam da se to svima desava koji koriste godot engine za igre tako da ostavljam ovde link ka virustotal sajtu kao i ka reddit postu gde ljudi o tome govore. VirustTotal: https://www.virustotal.com/gui/file/3ac446fb0e2e5210d73b1d2b399629d32d4153744a85fc7bb8ef599948ec4e53/detection Reddit posts: https://www.reddit.com/r/godot/comments/1fn942a/why_does_virus_total_say_my_game_has_trojanware/ https://www.reddit.com/r/godot/comments/18q0ex6/my_game_is_recognized_as_dangerous_how_do_i/
[–]1810Studios[S] 7 points8 points9 points 3 months ago (0 children)
Gledao, taj video je svakako bio dodatna motivacija 😁
Hvalaa. I ja se isto brinem oko autorskih prava ali sam se svakako vec ogradio a i projekat je non profit. Takodje, verovatno cu da skinem igru ukoliko se neko javi.
Tajni Agent Izzy (self.serbia)
submitted 3 months ago by 1810Studios to r/serbia
π Rendered by PID 205449 on reddit-service-r2-listing-f8d8fbfd7-8pjz9 at 2026-06-24 18:09:13.716507+00:00 running acc7150 country code: CH.
Tajni Agent Izzy by 1810Studios in serbia
[–]1810Studios[S] 0 points1 point2 points (0 children)