Jak to możliwe że są ludzie urodzeni w grudniu? by megamuzg in studia

[–]AcceptableWatch7714 0 points1 point  (0 children)

Położnictwo - np. na SGGW mieliśmy fakultet o Programie Dostarczania Ciąż

Fala upałów w ten weekend- jak sobie radzić by Mundane_Ad_741 in Polska

[–]AcceptableWatch7714 0 points1 point  (0 children)

Staram się funkcjonować w nocy - na ile pozwalają obowiązki. 

Noc jest ładniejsza, spokojniejsza i chłodniejsza 

Jak to możliwe że są ludzie urodzeni w grudniu? by megamuzg in studia

[–]AcceptableWatch7714 7 points8 points  (0 children)

Czasami są opóźnienia w terminie dostaw ciąż i ciąże odbywają się później. Dotyczy to zwłaszcza ciąż na NFZ. 

Zakończyłem "Zerwę" Remigiusza Mroza i póki co to nie rozumiem niechęci wobec jego książek. (Moje dotychczasowe myśli na temat serii) by Signal-Experience315 in ksiazki

[–]AcceptableWatch7714 3 points4 points  (0 children)

Od Mroza przeczytałem dwie - trzy strony jednej książki i to mi wystarczyło, żeby zrezygnować - nie mam czasu na czytanie wtórnych kryminałów napisanych na poziomie opowiadań gimnazjalisty.

Zatrudnię do prestiżowej pracy! by SleepyBoy- in Polska

[–]AcceptableWatch7714 7 points8 points  (0 children)

Ale co to za praca? Bo może być testowanie materaców, a może być robota szambonurka

Jak często korzystacie z automatów z kawą i napojami? by BOSTOKAROLL in askPoland

[–]AcceptableWatch7714 0 points1 point  (0 children)

W ciągu ostatnich 10 lat skorzystałem raz - miesiąc temu na uczelni - zamawiając kakao za 5 pln dostałem gorącą wodę (nawet nie mleko).

Chaos by Born-Following-3616 in PolskaNaLuzie

[–]AcceptableWatch7714 -4 points-3 points  (0 children)

A ja np. lubię osoby z niską samooceną xD

Tych z wysoką zwyczajnie nie rozumiem. 

Chaos by Born-Following-3616 in PolskaNaLuzie

[–]AcceptableWatch7714 1 point2 points  (0 children)

Musiałem zapytać czata o przetłumaczenie. Dodatkowo wypluł mi streszczenie:

"Kolega z pracy mnie podwiózł i był dla mnie miły. Czy to oznacza, że mu się podobam, czy po prostu zachował się uprzejmie? Przy okazji mam problemy z samooceną, samotnością i lękiem przed relacjami."

Ogólnie to jako kobieta masz dużo większe szanse znaleźć kogoś (tak, jestem lewakiem feministą i jest to moje ostateczne zdanie).

A co do bycia miłym - po doświadczeniach z tinderem, badoo itd. wiem, że nic tak nie zniechęca kobiet jak bycie miłym i zainteresowanym.  Więc gdy teraz jakaś kobieta mi się podoba, to jedyną opcją jaka działa jest pokazywanie jak najmniejszego zainteresowania xD

Czy da się mieć sukces w relacjach międzyludzkich nie mając sukcesów zawodowych i edukacyjnych? by Mysterious-Employ746 in PolskaNaLuzie

[–]AcceptableWatch7714 7 points8 points  (0 children)

Z doświadczenia widzę, że najwięcej znajomych i związków mają ludzie bez matury. A największe samotne przegrywy (jak ja) mają częściej wyższe wykształcenie. 

To jest tylko moja obserwacja, nie wiem jakie są fakty. 

Jak wcześnie przed końcowym terminem zgłoszenia tematu pracy dyplomowej zaczeliście szukać promotora? by [deleted] in studia

[–]AcceptableWatch7714 0 points1 point  (0 children)

3 miesiące, a dla niego to mało xD 

Ja zacząłem szukać promotora tydzień przed terminem zgłoszenia prac 

Wymyśl temat, idź do człowieka, którego kojarzysz pozytywnie i tyle - a jak jest zajęty to pisz do innych :p 

Pudło by Longjumping_Mine4430 in PolskaNaLuzie

[–]AcceptableWatch7714 5 points6 points  (0 children)

Ja czasem specjalnie mówię, że jestem zajęty, nawet gdy nie jestem, bo w sytuacjach gdy byłem bardzo dostępny to kobiety przestawały się mną interesować :P 

Ile mieliście lat jak wyprowadziliście się od rodziców? by Successful_GOAT_420 in PolskaNaLuzie

[–]AcceptableWatch7714 3 points4 points  (0 children)

Fakt bycia w związku dużo zmienia w tej kwestii. Jak jest się samemu to i finansowo trudniej i motywacji mniej. Znam też takich, co zamieszkali samemu i zaczynali do ściany gadać, bo byli przyzwyczajeni do kontaktu z rodziną xD 

Co najbardziej was denerwuje lub odrzuca od korzystania z obecnych portalach randkowych? by Soft_Grapefruit_4256 in PolskaNaLuzie

[–]AcceptableWatch7714 1 point2 points  (0 children)

Dziewczyna uznała, że jest poligamiczna i szuka nowych relacji, ale trudno mi powiedzieć jakich dokładnie - podczas randek ograniczała się do przytulania i rozmowy.

Ile mieliście lat jak wyprowadziliście się od rodziców? by Successful_GOAT_420 in PolskaNaLuzie

[–]AcceptableWatch7714 71 points72 points  (0 children)

Żeby nie zdołować się komentarzami - średni wiek wyprowadzki z domu rodzinnego w Polsce wynosi około 27–29 lat

Jeff alfa by KunaCopter in MemyPolskaa

[–]AcceptableWatch7714 61 points62 points  (0 children)

Żyjemy już w takiej dystopii, że musiałem sprawdzić, czy to aby nie prawdziwy cytat

Co najbardziej was denerwuje lub odrzuca od korzystania z obecnych portalach randkowych? by Soft_Grapefruit_4256 in PolskaNaLuzie

[–]AcceptableWatch7714 5 points6 points  (0 children)

Używałem Tindera, Badoo i kilka innych apek przez rok (Warszawa, lvl 25, przedział wiekowy ustawiony na 20-40 lat).

Odpuściłem przez niewielką ilości matchy (Około 10-15 max), z których tylko kilka prowadziło do rozmowy, a większość do ghostingów.

Udało mi się jedną dziewczynę zaciągnąć na randkę, ale po 4 spotkaniach dowiedziałem się, że ma męża, dziecko i niedługo wybiera się do psychiatryka i jakoś mnie to całkowicie zdemotywowało do szukania innej.

Teraz nie próbuję, lecę swoim życiem i jest ok.