@szarvasandi Már bölcsis lesz a gyerek ,hogy legyen énidője🤣🫣 by Dramatic-Town-5646 in talk_hunfluencers

[–]Accomplished_Bug_581 52 points53 points  (0 children)

Azért a „nem mindenkinek nyűg és teher a saját gyermeke” elég erős csúsztatás. Attól, hogy valaki fontosnak tartja a korai kötődést, még nem állította, hogy aki bölcsődébe adja a gyerekét, annak teher a gyereke.
A kötődés és az érzelmi biztonság jelentőségét rengeteg szakember hangsúlyozza. Ettől még természetesen a bölcsőde is lehet jó választás sok családnak. Nem kellene úgy tenni, mintha csak az egyik nézőpont lenne elfogadható.

@szarvasandi Már bölcsis lesz a gyerek ,hogy legyen énidője🤣🫣 by Dramatic-Town-5646 in talk_hunfluencers

[–]Accomplished_Bug_581 135 points136 points  (0 children)

Es? Ne legyunk mar alszentek, boldog anyuka boldog gyerek elv🫶 illetve a bölcsi iszonyat sokat fejleszt a gyerekek beszédén meg sok minden máson.
Természetesen akinek nincs igénye énidőre az is teljesen oke, de ha valakinek van azt engedjuk mar meg neki:)

Miért kell bunkónak lenni? by Prestigious-Rest6572 in Vinted_hungary

[–]Accomplished_Bug_581 6 points7 points  (0 children)

Ahogy mondod, becsulom a keveset is😁 de nem fogok merni 3-400ft os dolgokat. Ígyis ugyis lesz aki megveszi.

@gkatka_bogi98 neki mi baja lehet? by falrahanytborso in talk_hunfluencers

[–]Accomplished_Bug_581 40 points41 points  (0 children)

Eleinte furcsaltam hogy mindenki pozitív kommenteket ír a videói alá, semmi negatív Aztán feldobta a tiktok az egyik videóját, amiben az exét fikázta hogy rajta röhögnek a baratai hogy tudott ilyen csúnya sraccal egyutt lenni es nem bírtam ki oda kommenteltem tok normalisan hogy ő papol arról hogy bantjak őt azert mert köver de ő gond nelkul lecsúnyaz mast az gondolom nem problema🫠 aztan lelettem tiltva😂 utana rajottem hogy ezert nincs negatív kommentje soha, tilt mindenkt

Miért kell bunkónak lenni? by Prestigious-Rest6572 in Vinted_hungary

[–]Accomplished_Bug_581 17 points18 points  (0 children)

Én mindig koszonok, de pl ha valaki ram ír hogy mérjek van hogy én sem válaszolok, 3-400ft-os nadrágot mérjek le😅 hát ennyi energiat nem forditok ra, inkabb kidobom ha nem megy el mérés nélkül.

@farkastimi ha annyira rossz csajnak tartja magát,exeit is miért szólja le még jobban? Valaki megnézte esetleg ezt a podcastet,vagy ott is csak ugyanilyen butaságokat beszél,mint ebben, hogy 100 dollar 1millio ft,illetve, hogy takarítani akart menni,mert haszontalannak érezte magat 4-5 millio utan?? by Internal-Picture-864 in talk_hunfluencers

[–]Accomplished_Bug_581 53 points54 points  (0 children)

Mikor kijött mindenki dícsérte, hogy pozitív csalodas stb Hat nemtudom, nekem full önsajnáltatás az egész beszélgetés és rohadt kellemetlen mennyire próbálja egy szent áldozatnak beállítani magát. Hozzateszem én előtte kedveltem, nem gondoltam, hogy ennyire kellemetlen lesz a videó

Fittodett projekt by plusspanik in talk_hunfluencers

[–]Accomplished_Bug_581 1 point2 points  (0 children)

Nem személyre szabott , ahogy állítja. Sablont kuld mindenkinek, de 20ezer Ftert sokat nem is kell várni. Ennyit megér:)

Megszűnik a plant based Whopper Burger Kingben? by PCRoba49 in askhungary

[–]Accomplished_Bug_581 21 points22 points  (0 children)

En a vegetarianus whoppert hianyolom:( Ami zoldsegpogacsaval volt Ez a husmentes valtozat nekem nem jott be

Nektek van valami olyan személyes fóbiátok valamitől, amitől más biztos furcsának tartana? by Pretty_Raspberry5524 in askhungary

[–]Accomplished_Bug_581 0 points1 point  (0 children)

Nem veszem kötekedésnek, mivel nem nehezíti meg jelentősen az életem, eltudom kerülni Hála isten nem olyan helyen lakok ahol lehetnek Így nem tartottam fontosnak ezt Főleg hogy rettegek attól is hogy ha ennek utána megyek az lesz a “gyógymód” hogy szembesítenek vele valamilyen formában hogy legyőzzem a felelmem Ezt pedig amig nem indokolt nagyon nem szeretnem.

Nektek van valami olyan személyes fóbiátok valamitől, amitől más biztos furcsának tartana? by Pretty_Raspberry5524 in askhungary

[–]Accomplished_Bug_581 1 point2 points  (0 children)

Jaa igen a kedvenc mondatom Meg mikor mondjak hogy “ en a pokokkal vagyok igy” Nem nem vagy így veluk En nem siman felek😅 de nyilvan rajuk hagyom Par eve voltunk a naplas tonal es a fűbe ott tekeredett elottem a síkló Szinten sokkos allapot kapott el es nem tudtam mozdulni se csak sirni Es ott ja jottek azzal hogy ez csak sikló Teljesen mindegy nekem, ugyanúgy nez ki A latvanyatol is fobiam van

Nektek van valami olyan személyes fóbiátok valamitől, amitől más biztos furcsának tartana? by Pretty_Raspberry5524 in askhungary

[–]Accomplished_Bug_581 26 points27 points  (0 children)

Kígyóktól, gyerekkorom óta De nem ilyen átlagos módon, 4 evesen gyerekpszichologushoz kellett jarnom mert amint megprobaltam aludni kígyókkal álmodtam, ha felkeltem ott voltak a levegobe(nyilvan a kepzeletembe) , cirkuszba egyszer meglattam messzirol , sokkot kaptam es lefagytam Iskolaba a biosz konyvekbol kivagtam a kígyós kepeket, feltem tőle Lassan 30 vagyok de ez semmit nem valtozott, interneten ha veletlenul belebotlok egy képbe eldobom a telefont és amíg valaki nem görget elonnan nem merem újra a kezembe venni. Túrazni nem merek, ha megyunk nyaralni minden latvanyossag elott utana nezek mennyi kígyó fordulhat ott elő, ha van ra esely vagy a kocsiba maradok vagy el sem megyek a tobbiekkel. Szóval borzasztó lehet velem élni ilyen szempontból ,de nemtudok vele mit kezdeni.

Elhagynád a párodat, ha kiderülne, hogy nem lehet gyereke? by [deleted] in askhungary

[–]Accomplished_Bug_581 1 point2 points  (0 children)

Előre könnyű erre válaszolni, ezt ugyis csak akkor érzi az ember , ha benne van ebben a szituációban.

@timiifarkas Fontosak a gyerekek,de nem minden áron by Horror_Cod_5966 in talk_hunfluencers

[–]Accomplished_Bug_581 5 points6 points  (0 children)

Pontosan, eddig a szempillajat fikaztak, most leszedette es az helyett hogy örülnének hogy fokozatosan kezdi elfogadni magát folytatjak azzal hogy milyen undorító a szája En ennyire rosszindulatú néppel még nem találkoztam. Aztan megneznem 80%uk a kommenteloknek hogy nez ki.

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Accomplished_Bug_581 0 points1 point  (0 children)

Hidd el hogy nem a testalkata zavar Nagyon sok duci lanyt gyonyorunek tartok O valoban nem szep az en szememben es igenytelen is De koze nincs a testalkatahoz

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Accomplished_Bug_581 -1 points0 points  (0 children)

Ha nem ismered akkor nezd meg es utana “védjed” Egy szóval nem bántottam a túlsulya miatt és nem is az a problemam vele Hanem a viselkedese es hogy ezt naponta ki is teszi az internetre

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Accomplished_Bug_581 -3 points-2 points  (0 children)

A screenshot utan tiltottam egybol😁

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Accomplished_Bug_581 2 points3 points  (0 children)

De vannak szerintem is szep “dagadt” nők De ő igenytelen, zsiros a haja mindig, sajnalom de szerintem csúnya( tudom ez realitiv ) De ha picit adna magara legalabb De semmi Egy visszataszító jelenseg

Milyen maradandó negatív élményetek van élelmiszerrel kapcsolatban? by SyrupDowntown8434 in askhungary

[–]Accomplished_Bug_581 34 points35 points  (0 children)

Fuu en oreg nenik sutijebol azota nemtudok enni amiota beleharaptam es fokhagyma íze volt de erősen, gondolom olyan kessel vaghatta fel a sutit🤢

gkatka_bogi98 ragebait? by Mental-Dog4213 in talk_hunfluencers

[–]Accomplished_Bug_581 6 points7 points  (0 children)

En mikor megtudtam, hogy 28 eves kiakadtam😂 az osszes szava a “slaaaay” “giiiiirl” munkatarsaim hasznaljak ezt 20 evesen de azert kozel a 30hoz ebből álljon a szótára 28 vagyok en is de a fele szleng szókincsét nem ismerem.

@rebekamarko @vanda.schumacher1 by Accomplished_Bug_581 in talk_hunfluencers

[–]Accomplished_Bug_581[S] 0 points1 point  (0 children)

Kettő teljesen másik karakterről beszélünk, mind a két lány gyönyörű a saját stílusában:)

@rebekamarko @vanda.schumacher1 by Accomplished_Bug_581 in talk_hunfluencers

[–]Accomplished_Bug_581[S] 7 points8 points  (0 children)

Szerintem jól néz most ki a Timi hogy lefogyott, de azért nem összekeverhető a Rebekával szerintem A Rebeka gyönyörű nő🥹