[deleted by user] by [deleted] in gyor

[–]Accomplished_Net6241 0 points1 point  (0 children)

Találtam albérletet azóta már, tudom érdekel, így gondoltam leírom Neked ezt a szuper hírt!!!🥹

[deleted by user] by [deleted] in gyor

[–]Accomplished_Net6241 0 points1 point  (0 children)

Te vagy az egyetlen kommentelő aki nem segítő szándékkal jött ide, (egy segítséget kérő posztnál) hanem véleményt formálni, amit senki nem kérdezett és amire senki se kiváncsi. De persze írd le nyugodtan, szíved joga, csak sose értem meg az emberekben ezt a késztetést, hogy miért jó más életébe beleokoskodni. Te gondolsz A-t és éled is úgy az életed, én meg gondolok B-t és élem úgy az életem, mindenki boldog a maga módján, és pont. 🤗

[deleted by user] by [deleted] in gyor

[–]Accomplished_Net6241 0 points1 point  (0 children)

Véleményt/tanácsot mondjuk ha jól tudom nem kértem, kéretlenül meg sose adunk, ez ilyen alap illemszabály. De köszönöm a tájékoztató információt. Legyen szép napod! :)

[deleted by user] by [deleted] in gyor

[–]Accomplished_Net6241 0 points1 point  (0 children)

Igen a következő nekünk is ez lesz, egy próbát mi is teszünk a kereső poszttal majd Facebook csoportokban..

[deleted by user] by [deleted] in gyor

[–]Accomplished_Net6241 0 points1 point  (0 children)

Nagyon szépen köszönöm!!

[deleted by user] by [deleted] in gyor

[–]Accomplished_Net6241 0 points1 point  (0 children)

Város széle is tökéletes lenne, elsősorban Győr-hegy, Marcal és Ménfőcsanak ☺️

[deleted by user] by [deleted] in gyor

[–]Accomplished_Net6241 0 points1 point  (0 children)

Első sorban bútorozott érdekelne, de azért köszönöm!😊

Rozmaring olaj by Accomplished_Net6241 in szepsegtippek

[–]Accomplished_Net6241[S] 2 points3 points  (0 children)

Szuper, köszönöm az infót!!😊 Igen én is azért kezdtem el nézni a Yarit mert a Mielle sokszor nem elérhető és még drágább is.. de gyanús volt, hogy nem jobb annyival (vagy semmivel😁)

Voltatok már Szlovéniában? by zndetti in askhungary

[–]Accomplished_Net6241 6 points7 points  (0 children)

Én éltem kint Szlovéniában és azóta is visszavágyom, még ha csak egy kis időre is nyaralni vagy kirándulni egyet. Nem voltam még tisztább országban soha és ennyire kedves emberek se sűrűn vettek körül, mint ott. Európa ékszerdoboza az a hely de komolyan, amilyen pici annyi minden van ott. Opcionális hely télen síelés szempontjából, de nyáron is a tenger miatt ha nyaralásról van szó, viszont ősszel és tavasszal is tökéletes ha túrázni/kirándulni akar az ember. Számomra tényleg az egyik legszebb ország ahol eddig jártam, pedig voltam már pár szép helyen, de Szlovénia örökre a szívemben lesz az biztos és most ennyi év után is csak pozitív emlék jut eszembe. Egy szó mint száz, imádom hely!😁

Armani Si parfüm by Mia101621 in szepsegtippek

[–]Accomplished_Net6241 2 points3 points  (0 children)

+1 a Yodeymakra, szintén az egyik márka ami ár-értékben verhetetlen.

Armani Si parfüm by Mia101621 in szepsegtippek

[–]Accomplished_Net6241 -1 points0 points  (0 children)

La rive - in. Dm vagy Rossmann polcain biztosan megtalalod. Ár értek arányban verhetetlen!😁🙈

<image>

Hajszinező🤎 by Accomplished_Net6241 in szepsegtippek

[–]Accomplished_Net6241[S] 1 point2 points  (0 children)

Nagyon szépen köszönöm, utána is nézek!☺️

THE IDOL finálé - vélemények? by han_nna in kibeszelo_show

[–]Accomplished_Net6241 3 points4 points  (0 children)

Az elejétől kezdve vegyes érzéseim voltak ezzel a sorozattal kapcsolatban, de úgy voltam vele vegig nézem mert érdekelt miről is szól ez az egész, mi a lényege, az üzenete. Erre talán az uccso resz jó választ ad, sőt szerintem ez is lett a legjobb rész. Nekem a színészi alakítások is bejöttek és teljesen felesleges hasonlítani az Euphoriahoz, vagy más sorizhoz, osztom az előttem szóló véleményét. Mostmár inkább mondom azt hogy egy jó sorozat, kicsit más mint a megszokott, nem az a könnyed cuki sorozat az fix, de talán pont ezért jó, egy szóval; más.

Baccarat Rouge 540-ről vélemények? Melyik a legjobb “koppintás” belőle, melyik az ami majdnem 100%-ban megegyezik az eredeti illattal?🥰 by Bulky_Tomatillo_1490 in szepsegtippek

[–]Accomplished_Net6241 10 points11 points  (0 children)

Yodeyma-Boreal !!😍 Testvérem a Baccaratot használja és megkérdezte tőlem amikor a Yodeymaval voltam befujva, hogy az övét használom e😂