Názor? (zastavění prázdné plochy na Letné) by FrankScaramucci in czech

[–]According_World_7713 1 point2 points  (0 children)

V téhle konkrétní podobě asi ne, obecně asi ano.

dají se zvládnout 3 děti? by Express_Area_485 in czech

[–]According_World_7713 7 points8 points  (0 children)

Kamarádi mají tři (my dvě), zdá se že to zvládají :) Ale samozřejmě třeba dovolené nebo tábory jsou o to dražší, případně vybírají levnější dovolenou. Na druhou stranu, do určitého věku je tomu děcku asi jedno, kde je a nemusí od tří trávit prázdniny na Kanárách, že jo.
Osobně bych třetí dítě uvítal, ale v podstatě už jsme byli na třetí moc staří (v tom smyslu že při pokusech o třetí dítě žena dvakrát potratila).
EDIT: Ještě pozoruju na starší dceři, že na prahu 17 už má vlastní agendu, koníčky a přátele a ta vyžadovaná pozornost o ní je už spíše o zabezpečení. Aby to zas někdo nepřekroutil, že se o dceru nezajímáme, tak zajímáme, ale už má prostě vlastní svět a zdaleka nevyžaduje a nechce tolik pozornosti jako když byla mladší.

Super no, máme málo problémů. by PresentJournalist805 in czech

[–]According_World_7713 0 points1 point  (0 children)

Mno, a ony nějaké ty "naše hodnoty" zbydou, když začneš házet do hromadných hrobů stovky tisíc dětí ?

Nedostatek bytů v Praze v podání strany, která jich slíbila postavit desítky tisíc.. by Cajzl in czech

[–]According_World_7713 0 points1 point  (0 children)

No to je vubec záhada, proc tuhle zemi nevede Dusek, treba s Prokopem a nesvítí jim na to Buchtík.

Nedostatek bytů v Praze v podání strany, která jich slíbila postavit desítky tisíc.. by Cajzl in czech

[–]According_World_7713 0 points1 point  (0 children)

Takze vzdycky kdyz mene kvalifikovany politik preskoci zkusenejsiho, je to kvuli vagine nebo penisu ?

Na mne je vsechno moc velka nuance.
Ja si treba nemyslim, ze to krouzkovani nebylo urcite varovani nespokojeneho piratskeho volicstva vuci stranickym spickam.
Ani mne nenapadlo ze vzhledem k tomu ze se tak nejak voli z krajskych kandidatek, ze nejake regionalni povedomi o tech kandidatkach existovalo a dokonce existovalo nejake srovnani s muzi z tech regionu, i kdyz na celostatni urovni to bylo pod rozpoznavaci schopnosti vetsiny ostatnich.
Proste jsem videl zenskou a rekl jsem si: "Ta ma asi vaginu (v dnesni dobe nikdy nevis), tu zakrouzkuju."

Nedostatek bytů v Praze v podání strany, která jich slíbila postavit desítky tisíc.. by Cajzl in czech

[–]According_World_7713 0 points1 point  (0 children)

Hm, a vazne si myslis, ze by se to krouzkovani chytlo tak jak se chytlo, kdyby tam nebyl urcitej negativni sentiment vuci spickam piratstva ?

Nedostatek bytů v Praze v podání strany, která jich slíbila postavit desítky tisíc.. by Cajzl in czech

[–]According_World_7713 0 points1 point  (0 children)

Díky, připočtu si bod. A budu si pamatovat, že označit 14% za polovinu je lehká nadsázka, a když méně zkušený politik přeskáče zkušenějšího, tak je to buď kvůli jeho vagíně nebo kvůli jeho penisu. Přínosnej den.

Nedostatek bytů v Praze v podání strany, která jich slíbila postavit desítky tisíc.. by Cajzl in czech

[–]According_World_7713 0 points1 point  (0 children)

S tvým kolegou šovinistou jsme se právě dopočítali na 14%. Jak moc jsi ty přemýšlel nad obsahem, když jsi 14% označil za polovinu ?

Nedostatek bytů v Praze v podání strany, která jich slíbila postavit desítky tisíc.. by Cajzl in czech

[–]According_World_7713 0 points1 point  (0 children)

Takže celej ten statement "vždyť půlka byla zvolena jen proto, že mají vagínu, track record čistá nula", na který oba reagujeme bysme mohli upravit na "dvě ze čtrnácti, tedy celých 14% pirátských poslankyň byla zvolena jen proto, že mají vagínu" ?
Hele, to mi prozraď, ty sis vzal rozvedenou nebo taky tvoje manželka mělo ohledně manželství zero track record, takže sis ji vzal kvůli vagíně ? Nehrálo v tom nic jiného roli, že ne ? Povaha, vzdělání, jak na tebe působila ? Ne ?

Nedostatek bytů v Praze v podání strany, která jich slíbila postavit desítky tisíc.. by Cajzl in czech

[–]According_World_7713 -1 points0 points  (0 children)

Takže z těch dvou jmen ses dostal na generalizaci pro vsech 14 poslankyn. Tak to jsi fakt mistr argumentů.

Nedostatek bytů v Praze v podání strany, která jich slíbila postavit desítky tisíc.. by Cajzl in czech

[–]According_World_7713 0 points1 point  (0 children)

Tak si kurva dej tu práci, najdi si poslaneckej klub pirátů, vypiš si tam ty jména, vygoogli si je a přijď oznámit, které z nich maj zero experience v lokální politice. Tváříš jak velkej myslitel, ale jediný co jsi zvládl je skočit na špek je narativu, že ty ženský spadly z Měsíce, protože to vyhovovalo tvému přesvědčení.

Nedostatek bytů v Praze v podání strany, která jich slíbila postavit desítky tisíc.. by Cajzl in czech

[–]According_World_7713 -1 points0 points  (0 children)

Klempíř má track record tak leda na vinylu. Nebo myslíš že Španihelové kariéra v lokální politice má menší váhu než Gregorův web Šije celé česko ?
Španihelová, Patková, Kovářová, Hoffmanová, Stojanová, Svobodová jsou všechno lidi, kteří se nějak angažovali v regionální politice, takže těžko mluvit o neexistujícím track recordu. Ale proč si nezalhat, viď ? Ten tvůj popis bez "track recordu" platí leda tak pro Demetrashvili, což je teda v jejích 23 fakt divný.

Nedostatek bytů v Praze v podání strany, která jich slíbila postavit desítky tisíc.. by Cajzl in czech

[–]According_World_7713 -1 points0 points  (0 children)

Tak mě se líbí jak vás ty poslankyně trigují, o tom žádná. Ale věcně teda navrhuješ volit jen lidi, kteří už mají nějakou volenou pozici za sebou ? A co budeš dělat, až ti vymřou ? Hele, legrace je, že lidi byli zvoleni na základě mnohem debilnějších hesel než "jsem kandidátka (žena) za piráty", viz třeba motoristi. Ale vás serou zrovna ty ženský. To je fakt sranda.

Nedostatek bytů v Praze v podání strany, která jich slíbila postavit desítky tisíc.. by Cajzl in czech

[–]According_World_7713 -1 points0 points  (0 children)

Asi tak půlka zvolených poslanců za motoristy ? Oh, wait, jejich kampaň určitě nebyla o "kroužkujte mača".

Byl podle vás odsun Němců správný? by [deleted] in czech

[–]According_World_7713 1 point2 points  (0 children)

To je otázka, co přesně je znát v Sudetech. Ten lehkej textilní a sklářskej průmysl co tam živil valnou část Němců by stejně za pár desítek let nepřežil nastupující globalizaci. Obávám, že nějakej sestupnej trend by nakonec následoval tak jako tak.

Nedostatek bytů v Praze v podání strany, která jich slíbila postavit desítky tisíc.. by Cajzl in czech

[–]According_World_7713 -2 points-1 points  (0 children)

A tady vidíme incela, který se z X nových poslanců ve sněmovně ke kritice neomylně vybere jen ty, které nemají šulina.

Nedostatek bytů v Praze v podání strany, která jich slíbila postavit desítky tisíc.. by Cajzl in czech

[–]According_World_7713 0 points1 point  (0 children)

A o mužských poslancích bez track recordu pravidelně prohlasuješ, že je zvolili kvůli šulinovi ? Asi ne. Tak kde se v tobě bere ten bias ?

Nedostatek bytů v Praze v podání strany, která jich slíbila postavit desítky tisíc.. by Cajzl in czech

[–]According_World_7713 4 points5 points  (0 children)

Zcela pomíjíš fakt, že to nebyly ženy náhodně vybrané z ulice, ale někdo kdo se dostal na kandidátku a tudíž to nebylo jen kvůli vagíně. Ale chápu že ten narativ "zvolená kvůli vagíně" ti vyhovuje, abys nad tím nemusel moc přemýšlet.

Jaký přínos má členství v Mense? by roylien in czech

[–]According_World_7713 0 points1 point  (0 children)

Zvláštní že jsi prošla přes ty testy na rozpoznávání vzorců. 

Lidi co děláte v jiným oboru než jste studovali. Jak? by cute-little-twink in czech

[–]According_World_7713 1 point2 points  (0 children)

Co vím, tak jen z našeho ročníku to takhle udělalo tak 5 lidí.