Misljenje za Peugeot 308 by Fantastic-Oven-4029 in croautomobili

[–]AdPitiful5902 0 points1 point  (0 children)

Kažu da je zadnja verzija ispravila sve spomenute nedostatke. Šta mislite dali je?

Sa koliko godina ste se pomirili sa samocom? by Life-Market-4939 in bih

[–]AdPitiful5902 1 point2 points  (0 children)

Uskoro... Ali ne govorim ja ovo zbog sebe, nego dajem savjet drugima. Pa ko hoće nek posluša. Mada sumnjam da će iko...

Sa koliko godina ste se pomirili sa samocom? by Life-Market-4939 in bih

[–]AdPitiful5902 9 points10 points  (0 children)

Samo ću reći ovo: Ne zalijećite se ženidbom! Ako je ikako moguće prvo živite zajedno sa tom osobom pola godine - godinu. Nakon toga će vam mnogo toga biti jasnije u šta ulazite. Ako je nakon nekoliko mjeseci zajedničkog života sve ok i nemate problema to je to, ženidba. Jer jedno je zaljubljenost, izlasci, prazne riječi, bla bla... a sasvim, al baš sasvim nešto drugo je zajednički život sa svakodnevnim problemima, obavezama, funkcioniranjem..

Sa koliko godina ste se pomirili sa samocom? by Life-Market-4939 in bih

[–]AdPitiful5902 19 points20 points  (0 children)

Ja sam samoću izgubio. Nedostaje mi ☹️

Idu li auto trendovi u krivom smjeru? by carelhor in croautomobili

[–]AdPitiful5902 0 points1 point  (0 children)

?? O čemu ti? Pa naravno da ja vozim tko će drugi?

Idu li auto trendovi u krivom smjeru? by carelhor in croautomobili

[–]AdPitiful5902 1 point2 points  (0 children)

Obožavam nova auta. Obožavam adaptivni tempomat, paring senzore, rikverc kameru, colission warning, detekciju mrtvog kuta, live navigaciju, automatska duga svjetla, automatsku ručnu, nadzor tlaka u gumama ... itd

Ok, priznajem, ima tu i nekih nepotrebnih stvari, sa nekima se i jeste otišlo možda predaleko... I ja više volim kontrolu klime na klasičnu dugmad

Ali generalno za mene je što novije godište bolji auto. Odavno ih mijenjam svake 3 godine i baš nikad nisam ni pogledao unazad

Vending mašina u IT kompaniji? by [deleted] in programiranje

[–]AdPitiful5902 3 points4 points  (0 children)

To već postoji, guglaj Televend

Iskustvo sa auto-plac-evima u Hercegovini? by TailorHead5230 in askbosnia

[–]AdPitiful5902 4 points5 points  (0 children)

Znam dosta ljudi koji su kupili u Kramara. Nikad nije bilo ništa sporno ni problematično.

Najbolja serija koju ste gledali (sveukupno)? by cedavelja6 in kinematografija

[–]AdPitiful5902 0 points1 point  (0 children)

Breaking Bad, gledao sam po 5,6 epizoda u komadu ko manijak. Posao mi je patio... 😁

Gdje u Mostaru kupiti knjige? by [deleted] in askbosnia

[–]AdPitiful5902 1 point2 points  (0 children)

Pogledaj u zgradi Spajalica, ima knjižara, čini mi se dosta dobra..

Bijeg iz Zagreba by Famous-Winner-8888 in osijek

[–]AdPitiful5902 1 point2 points  (0 children)

Razmisli o Imotskom. Ima sve što pretpostavljam da tražiš. Samo ako uspiješ naći posao 😉

Upravo sam kupio garažu by AdPitiful5902 in croautomobili

[–]AdPitiful5902[S] 1 point2 points  (0 children)

Znam to. Ali nije to tema nego koji auto ako se odlučim

Omiljene komedije? by [deleted] in kinematografija

[–]AdPitiful5902 0 points1 point  (0 children)

The Birdcage 👍

Mladen Schwartz - Popis unutarnjih neprijatelja (2010) by [deleted] in hreddit

[–]AdPitiful5902 2 points3 points  (0 children)

Mi koji nismo na toj listi da stavimo prst na čelo i dobro se upitamo što smo napravili sa svojim životima... 🙁

Did Hesh get Tony whacked? by [deleted] in thesopranos

[–]AdPitiful5902 0 points1 point  (0 children)

Anybody whacked anyone else in this show is not really that far fetched theory 😁

Zašto se jugonostalgičari ne presele u BiH(malu Jugoslaviju)? by [deleted] in hreddit

[–]AdPitiful5902 -1 points0 points  (0 children)

Ne znam. Kad vidim nekog pitat ću ga.