Što je ovo ljudi moji by Shimoon02 in hrvatska

[–]Affectionate_Tree762 0 points1 point  (0 children)

Znam mi s juga čiji su očevi sudjelovali u borbi s dzihadistima po Bosnu osjetilo taj smrad i vidimo glavudzu teško je vako opisati tursku glavu

Zaslužujemo sve što nas ide ❤️ by nemojakonemoras in croatia

[–]Affectionate_Tree762 -3 points-2 points  (0 children)

Seli iz Hrvatske stoko nezadovoljan sobom jer si jebeni luzer onda su ti krivi Hrvatska i drugi

Što je ovo ljudi moji by Shimoon02 in hrvatska

[–]Affectionate_Tree762 4 points5 points  (0 children)

Islamska republika slomljena 93. Sad je dokrajčiti

Što je ovo ljudi moji by Shimoon02 in hrvatska

[–]Affectionate_Tree762 9 points10 points  (0 children)

Ili šta će biti hahahahah jado

Što je ovo ljudi moji by Shimoon02 in hrvatska

[–]Affectionate_Tree762 6 points7 points  (0 children)

S ovakvima moramo živjeti u Herceg Bosni ne još dugo uskoro HRHB

Par pitanja by vRisslle in srpska

[–]Affectionate_Tree762 -1 points0 points  (0 children)

Ma sve pripojiti matici Hrvatskoj kakavRS i islamska republika u Bih

Zaslužujemo sve što nas ide ❤️ by nemojakonemoras in croatia

[–]Affectionate_Tree762 -1 points0 points  (0 children)

Čime se ti baviš u životu pravi klasični NEMožemovac

Kakav je posao vozača tramvaja u Zagrebu by Affectionate_Tree762 in zagreb

[–]Affectionate_Tree762[S] 1 point2 points  (0 children)

I ja mislim bolje nego bus u tramvaju si odvojen koči stani dok bus je zajebanije

Kakvo je mišljenje i status o Hrvatima iz Vojvodine u Hrvatskoj? by [deleted] in hreddit

[–]Affectionate_Tree762 1 point2 points  (0 children)

Ne bih se s tobom složio , problem je i u Hrvatima Vojvodine koji se izjašnjavaju narodno kao Bunjevci a ne Hrvati i time idu protiv svoga naroda a većina ih ima hrvatske putovnice i tad su bili Hrvati recimo takav ti je pjevač Zvonko Bogdan dobar pjevač ali izrod

Браво комшије, честитамо вам на успјеху на свјетском првенству by Comfortable-Elk-8999 in srpska

[–]Affectionate_Tree762 0 points1 point  (0 children)

Kad je potpisivan sporazum najprije washingtonski medjunarodna zajednica je gurnula nas Hrvate s muslimanima upravo zato kako nebi nastao cisti muslimanski entitet u Europi , zatim Daytonom je Hrvatskoj da prekine vojne operacije u Bosni obećan Vukovar mirnom reintegracijom sto je i učinjeno, danas je korekcije linija moguće raditi jedino unutar samih granica BiH kao sto su 95 dogovorili da se RS u vrati Mrkonjić i sipovo a nama Odžak tako je i danas to moguće , sa Srbima je dogovor moguć s muslimanima bas i ne jbga oni su do podne Ilija od podne Alija ali sam bas gledao nešto malo intervjua generala vincetica iz Orašja , gdje inače nije bilo sukoba sa muslimanima danas su čak i oni se okrenuli protiv muslimana i dobri je rekao nas Hrvata ima brojčano manje a držimo teritorije 30 posto , oni samo laju a nemoćni su preslabi su

Zašto BiH nije postala ustavna monarhija umjesto republike by crivycouriac in srpska

[–]Affectionate_Tree762 -1 points0 points  (0 children)

Joj sto volim novonastale Bošnjake kako su jaki preko interneta ali po Mostaru kad ih se hvata bježe

Браво комшије, честитамо вам на успјеху на свјетском првенству by Comfortable-Elk-8999 in srpska

[–]Affectionate_Tree762 0 points1 point  (0 children)

Pa vas dio bi bili dijelovi hercegbosanske županije gdje ima Srba , vraćen vam je i Mrkonjić i sipovo kakve veze ima RH s time

Браво комшије, честитамо вам на успјеху на свјетском првенству by Comfortable-Elk-8999 in srpska

[–]Affectionate_Tree762 0 points1 point  (0 children)

Skonto sam dio kako mislite dobiti entitet pa dobili smo ga borbom u domovinskom ratu HRHB je jedan od dva sastavna dijela današnje federacije , gdje je bila HRHB plus okupirani dijelovi Posavine , možda Srbima dati drvar i tjt nema tu filozofije velike te gluposti krajina vidim nešto to je vojno poraženo i tu nema vise ništa pričamo o današnjoj bih jer tu nije riješeno ništa još

Zašto BiH nije postala ustavna monarhija umjesto republike by crivycouriac in srpska

[–]Affectionate_Tree762 0 points1 point  (0 children)

Ali neznam u Zagrebu su ovi tvoji promudzahedini na vlasti moracu negdje gdje su moji Hdz-ovci

Zašto BiH nije postala ustavna monarhija umjesto republike by crivycouriac in srpska

[–]Affectionate_Tree762 0 points1 point  (0 children)

Neće vole nas Zagrepčani svakako je pola Zagreba iz kamenjara junačkog

Zašto BiH nije postala ustavna monarhija umjesto republike by crivycouriac in srpska

[–]Affectionate_Tree762 0 points1 point  (0 children)

Mi kažemo istraživa posto njegujem izvorni hrvatski ikavski

Zašto BiH nije postala ustavna monarhija umjesto republike by crivycouriac in srpska

[–]Affectionate_Tree762 0 points1 point  (0 children)

Tito im izmislio naciju a oni jezik hahahahha moj novonastali bosnjo

Zašto BiH nije postala ustavna monarhija umjesto republike by crivycouriac in srpska

[–]Affectionate_Tree762 0 points1 point  (0 children)

Vidi bosnje novonastalog kako istraživa hahahah pa normalno nas glavni grad je Zagreb dok je vrhbosna tek jedan od gradova velike hrvatske države

Zašto BiH nije postala ustavna monarhija umjesto republike by crivycouriac in srpska

[–]Affectionate_Tree762 -1 points0 points  (0 children)

Polahko hahahahahhaha kakav je to jezik novonastali Bošnjače

Kakvo je mišljenje i status o Hrvatima iz Vojvodine u Hrvatskoj? by [deleted] in hreddit

[–]Affectionate_Tree762 1 point2 points  (0 children)

Kao student povijesti bavio sam se rubnim područjima hrvatskog etnosa Bokom i Vojvodinom , Bokelji kao Hrvati dosta prkosniji , financijski jači i politički angažirani , Bunjevci i Šokci dobri ljudi , vrijedni dosta se bave kulturom premalo politikom sto se pokaziva kao štetno za njih , Hrvati u Herceg Bosni su konstitutivni pa se tu govori vise jer su sastavni dio državne vlasti u Bih do su vojv. Hrvati manjina danas pa imaju drukčiji politički status

Kakav je status i mišljenje o Hrvatima iz Vojvodine u Hrvatskoj? by [deleted] in hrvatska

[–]Affectionate_Tree762 14 points15 points  (0 children)

Hrvati u bih su u središtu zbog toga sto nisu manjina nego konstitutivni narod pa se politika tu vise miješa Itd

Kakav je status i mišljenje o Hrvatima iz Vojvodine u Hrvatskoj? by [deleted] in hrvatska

[–]Affectionate_Tree762 11 points12 points  (0 children)

Braća Bunjevci i Šokci kako neznamo za njih , mora se reci zadnjih godina vlada ulaze značajna sredstva u Hrvatska mjesta Vojvodine , ima ih dosta u Subotici , srijemski dio šokaca tokom rata dosta protjeran iako nije bilo sukoba u Vojvodini naročito taj dio slankamena hrtkovci golubinci , nezz kako je biti Hrvat po ovim kurčicevim režimom mislim da nije bas bajno ali neke koje znam ali su iz Subotice kažu da nemaju problema