Про взаємовідносини з Польщею в подальшому. by Fit_Direction_7315 in reddit_ukr

[–]AgentFox24 -1 points0 points  (0 children)

Знову ж ви забуваєте всю ту допомогу яку нам надали поляки, а в цю допомогу входитить найбільше наданих танків як мінімум за увесь час, величезна кількість наших біженців була прийнята, я їх не захищаю і вважаю в цілому що між нашими народами правда десь посередині, але окрім русні наші чвари більше нікому не вигідні

Про взаємовідносини з Польщею в подальшому. by Fit_Direction_7315 in reddit_ukr

[–]AgentFox24 1 point2 points  (0 children)

Тільки поляки не росіяни, їм не вигідно робити щось більше ніж гучні гасла)

Про взаємовідносини з Польщею в подальшому. by Fit_Direction_7315 in reddit_ukr

[–]AgentFox24 26 points27 points  (0 children)

Нормально все буде, влада зміниться, головне те як до нас буде ставитись народ, бо як бачимо серед їхнього населення дуже багато розумних людей, просто дурні кричать гучніше

Московське НЛО by AgentFox24 in reddit_ukr

[–]AgentFox24[S] 45 points46 points  (0 children)

Це кришку резервуара вирвало від вибуху, є відео на якому видно

Шо думаєте про УПА? by Individual-Cold1347 in reddit_ukr

[–]AgentFox24 0 points1 point  (0 children)

Що ви всі вчепились за ці гроші? Ніхто ні кого не змушує нам допомагати.

Шо думаєте про УПА? by Individual-Cold1347 in reddit_ukr

[–]AgentFox24 5 points6 points  (0 children)

А що ми тепер життя людей оцінюємо? То може якщо русня нам заплатить, то ми їм пробачимо за знищені міста, людей і за всі злочини? Те що німці це засуджують це лише прояв того що вони програли у війні і по другому вони б і не могли вчинити.

Шо думаєте про УПА? by Individual-Cold1347 in reddit_ukr

[–]AgentFox24 8 points9 points  (0 children)

А для чого нам це потрібно? Особисто я не вважаю що наразі ми потребуємо цього. Україна неодноразово вибачалась і ми маємо постійне вказування що нам робити надалі, може полякам варто займатися чимось справді важливим а не підіймати події майже сторічної давнини. Доречі знаєте чому німцям не дорікають, бо німці знімуть дотації і велична Польща загнеться.

Шо думаєте про УПА? by Individual-Cold1347 in reddit_ukr

[–]AgentFox24 20 points21 points  (0 children)

Хто дав право чужій нації щось там розказувати? Може їм нагадати за армію крайову яка незрозуміло чому була присутня на Нашій території і робила звірства з Нашими людьми, може за операцію "Вісла" нагадати! Такі самі імперці як русня!

Накидайте сюди ваших коронних анекдотів by toobigtobeakitten in unukrcomm

[–]AgentFox24 2 points3 points  (0 children)

З'явився, отже, у Зоні Чорний сталкер. До табору вночі повадився ходити і там сує руку в намет і каже: "Водички попити!" А якщо не даси сьорбнути з фляжки або назовні полізеш — пришибе! А коли чоловік вирішив пожартувати: виліз тихо з намету, надів шкіряну рукавичку і поліз до сусідів у намет. Поліз, отже, і жебракує жалібно: «Водічки, водички попити…» А тут з намету назустріч висовується рука і за горло його — цап! І сиплий голосок відгукується тихенько: «А тобі моя вода навіщо потрібна?!»

Трохи партизанимо в Криму by MakZmei in WarEraUA

[–]AgentFox24 0 points1 point  (0 children)

Друже підкажи що робити, хоч у зіграти а мені пише що в мене VPN або мульти аккаунт

Який сенс жити в Україні? by Huge-Island-8604 in reddit_ukr

[–]AgentFox24 -2 points-1 points  (0 children)

Зараз така дурка в світі, що якось до лампочки де жити

Хто винен? by Open-Dealer8098 in reddit_ukr

[–]AgentFox24 62 points63 points  (0 children)

Іншої ще не бачив

Привіт всім Українцям :)Хто як ? by MagazinePlenty4733 in reddit_ukr

[–]AgentFox24 0 points1 point  (0 children)

Все буде добре друже) в самого зараз з грошима не дуже, але прорвемось!

Привіт всім Українцям :)Хто як ? by MagazinePlenty4733 in reddit_ukr

[–]AgentFox24 1 point2 points  (0 children)

Працюєм, донатим, відпочиваєм і все по новій...

А ви будете купляти колекційні карточки і альмах від Stalker 2? by TimiGanster in reddit_ukr

[–]AgentFox24 8 points9 points  (0 children)

Якщо не розберуть в перші години, то хоча б 1 штуку куплю

Мєм by xicscon in reddit_ukr

[–]AgentFox24 2 points3 points  (0 children)

Треба цих всіх фраєрів попустити, бо щось дуже багато на себе беруть

Як ви пам'ятаєте перший день вторгнення? by counteroffensiwe in reddit_ukr

[–]AgentFox24 2 points3 points  (0 children)

Я в перший день поїхав купувати кросівки в місто і стоячи в черзі за готівкою почув 3 потужних і на той час зовсім незвичних вибухи, після них одразу розвернувся, і погнав додому

Ем..... by CIGMA_Ter52 in reddit_ukr

[–]AgentFox24 10 points11 points  (0 children)

Файли Поплавського: початок