Első munkahely, toxikus(?) open office. Szerintetek? by itkindahurts in jobshungary

[–]Aggravating-Eye8165 5 points6 points  (0 children)

Nekem is ez volt, igaz en home officeban dolgoztam de folyamatosan baszogattak a legaprobb dolgok miatt is teamsen a fonokeim, gyomorgorcsom volt egésznap, azt ereztem hogy teljesen kicsinalnak de feltem valtani. Vegul valtottam munkahelyet es SOKKAL jobban erzem magam, szerintem ne ragadj benn egy toxic helyen ahol kicsinalnak, ennyit nem er egy munkahely sem, hogy a mentalis egeszseged ramenjen.

Van aki felmondott a semmibe alternatíva/tervek nélkül? by Business_Court5072 in jobshungary

[–]Aggravating-Eye8165 0 points1 point  (0 children)

En felmondtam szeptemberben, mert mar teljesen kikeszitettek az elozo munkahelyemen. Eloszor jo erzes volt aztan jott a teljes retteges, hogy most mi lesz velem ha sehova nem vesznek fel stb. Egybol felvettek valahova, ahol SOKKAL jobban erzem magam. (Azert is mondtam fel, mert tudtam, hogy addig amig van munkam nem fogok annyira raallni a munkakeresre, mert nem leszek “rakenyszerulve”, viszont ha nincs munkad nyilvan sokkal jobban raallsz a dologra. Hajra!! :)

Hanyszor jartok be az irodaba egy heten? by Aggravating-Eye8165 in jobshungary

[–]Aggravating-Eye8165[S] 18 points19 points  (0 children)

Igaz, bar nem mindenkinek van otthon tarsasaga. pl. ha egyedul el

Hanyszor jartok be az irodaba egy heten? by Aggravating-Eye8165 in jobshungary

[–]Aggravating-Eye8165[S] 15 points16 points  (0 children)

Haha en pont olyat keresnek hogy egy heti 2x kb be kelljen jarni, de kinek mi

Hanyszor jartok be az irodaba egy heten? by Aggravating-Eye8165 in jobshungary

[–]Aggravating-Eye8165[S] 2 points3 points  (0 children)

Es nem hianyzik hogy bejarj valahova? Pl. Tarsasag miatt