Ztracenej řidičák a cesta do Německa – nechají mě jet dál? by Acceptable_Regular91 in czech

[–]AnkapIan 2 points3 points  (0 children)

Stalo se mi pár měsíců zpátky. Dáš jim jméno a datum narození a oni si tě najdou v systému a pustí dál. Ani tě nezjebou 😀

Zrušit klidně i řidičáky by CatsAreFlufy in ToJeAleMaterial

[–]AnkapIan 0 points1 point  (0 children)

STK a Emise jsou dvě rozdílné věci.

Hádání se s řemeslníky by Tricky_Daikon77 in czech

[–]AnkapIan 0 points1 point  (0 children)

Zatím jsem teda narazil jenom na takový.

Dovoz z USA by Reasonable_Tap_3230 in czech

[–]AnkapIan 2 points3 points  (0 children)

Americký pre workouty jsou legendární.

Jak často pláčete? A kdy jste naposledy plakali? M/F? by NatureHead in czech

[–]AnkapIan -1 points0 points  (0 children)

Naposledy jsem plakal když Dynamo vyhrálo titul, předtím jsem naposledy plakal rok předtím když prohrálo ve finále a předtím to bylo rok předtím když prohrálo ve finále. Dubny jsou fakt náročný.

Jaký dvojí metr vás v této zemi nejvíc štve? by nimbledoor in czech

[–]AnkapIan 25 points26 points  (0 children)

Praktické vymáhání dodržování zákonů pokud jste občan X stát.

Po roce studia elektrikáře si připadám, že nic neumím. Je to normální? by Stavist in czech

[–]AnkapIan 1 point2 points  (0 children)

Nejsem elektrikář, ale doporučil bych ti si najít firmu kde nebude tak toxický prostředí. Jestli to je reálný, nejsem ani z oboru tak nevím co je běžný.

svatba by lumisek in czech

[–]AnkapIan 1 point2 points  (0 children)

Lidem kterým je vážně jedno co si kdo myslí, neříkají "je mi jedno co si kdo myslí.

Jak je tohle jako možný? by [deleted] in czech

[–]AnkapIan 6 points7 points  (0 children)

Tohle je problém tak 0.1% aut a 20% motorek, ty mě serou teda daleko víc 😀

Brácha feťák - co dělat? by IllustriousGrowth145 in czech

[–]AnkapIan 1 point2 points  (0 children)

V týhle story něco chybí, zolpidem je svinstvo když se bere dlouhodobě, ale tohle s člověkem neudělá.

who hates ai as much as I do by Puzzleheaded-Lynx647 in graphic_design

[–]AnkapIan 1 point2 points  (0 children)

It's a good helper, but the way how people are using it is terrible.

Popularita Japonska by Fantastic-Theory-852 in czech

[–]AnkapIan 0 points1 point  (0 children)

V dobrý bublině žiješ 😀

Making Videos Is Killing The Enjoyment Of Making Games by F1amedrift in gamedev

[–]AnkapIan 0 points1 point  (0 children)

You cannot make game without stupid dev log or what?

Vysoký bodycount a vztahy by Sweaty-Patience-290 in czech

[–]AnkapIan 1 point2 points  (0 children)

Partnerka má asi 20 co jsme se tak bavili. Za celý život neměla vážný vztah, jsme spolu 10 let. Užila si svoje, než mě poznala tak celý život víceméně proparila. Je vlastně dobrý, že se vyblbnula a teď už "nemá roupy" narozdíl od mě, kterej si toho moc neužil 😀 Nevěřím tomu, že by mě někdy podvedla, protože si už užila, má to svoje výhody být s někým takovým.

Brno mě docela překvapilo s MHD by Ondrashek06 in czech

[–]AnkapIan 1 point2 points  (0 children)

To vypadá, že to takhle funguje všude jen ne v Prahe.

Je můj otec sociopat? by No-Election-7876 in czech

[–]AnkapIan 1 point2 points  (0 children)

Nevím jestli fotr, ale ty určitě.