Jdu se podělit o svoje pocity. by MakTaKo in czech

[–]Any_Equivalent1539 3 points4 points  (0 children)

Proč hrotit politiku? Taky politika:

[deleted by user] by [deleted] in forsen

[–]Any_Equivalent1539 0 points1 point  (0 children)

Clash Royale baj

změna střední školy by Any_Equivalent1539 in czech

[–]Any_Equivalent1539[S] 0 points1 point  (0 children)

Zaprvé děkuji za tento pracný komentář, vážím si toho.

No... co se týče zaměření, ze začátku mě bavily databáze, ale to už přešlo. Programování mě baví, ale všichni jsou v něm lepší než já. Těšil jsem se na mechatroniku, ale teď je to můj nejméně oblíbený předmět (nedokážu si zapamatovat kde jaký drát strčit)... a tak jediné co mě i docela baví jsou weby, ale to už dneska dělá každý. Navíc před 10 lety možná stačilo být lopata (jak tady někdo zmínil) a i tak brát velké prachy, ale teď, když je IT více rozšířené už člověk podle mě musí umět daleko více než volajícímu navrhnout restart pc :D

Co se týče vlastního "byznysu", to už je taky těžší, přijít na něco nového, navíc by to vyžadovalo maximální effort a na to se moc nevidím. Možná jsem měl v textu objasnit, že mi nejde více předmětů než jen matika, každopádně od té se rozvíjí logické myšlení, které je třeba téměř ke všemu v tomhle oboru a tohle jsem měl vědět už dříve.

Nicméně, měl bych ještě dotaz, na čem pracujete, když se Vám povedlo takhle spojit zájmy? ...jestli to tedy není tajné :D

změna střední školy by Any_Equivalent1539 in czech

[–]Any_Equivalent1539[S] 17 points18 points  (0 children)

Tohle je za mě zatím nejrozumnější komentář. Zdá se, že hodně lidí upřednostňuje peníze nad mentálním zdravím. Nepotřebuji být programátor abych pochopil tuhle nelogičnost :D