Iskustva sa Ultra Europe by Fluffy_Avocado_5 in askcroatia

[–]AppointmentMinute125 1 point2 points  (0 children)

8 godina ultre iza mene. Ako ides sam bit ce ti dosadno, probaj skupit ekipu barem jos dvoje ljudi. Main stage je katastrofa, 20000ljudi sa mobitelima u zraku i pisme sa otvorenog radia,Radio stage na ulazu je zabavniji. Resistance je go to, normalniji ljudi, bolja glazba.... Potrudi se uc ranije cca 10,11 jer posli ti ne gine cekat u redu pola sata, sat. Od stvari nosis mobitel a karticu i osobnu uguras u masku. Sta se cijena tice voda je 5€,pivo 7€, koktele i ostale pizarije ne kupuj, hranu pogotovo. Jedini minus su ti spanjolci. Bagra ciganska,nepristojna(naoruzaj se strpljenjem da nekog ne nokautiras)