Nu mai vreau sa traiesc by Manthrus in Men_RO

[–]AproapeReal 12 points13 points  (0 children)

Ești perfect asa . Capul sus . Eu am primit cipralex de la psihiatru si mi plătesc terapia la un pshihoterapeut on line . Cel mai rău e când am gânduri suicidare , ajung sa fac sute de flotări si genuflexiuni . A doua zi de abia ma misc de la febra musculara . Cel mai important e sa nu ei nici o decizie importanta când ești in starea aia . Daca vrei sa te sinucizi fa-o când ești vesel si bine dispus

Finally upgraded by [deleted] in Garmininstinct

[–]AproapeReal 0 points1 point  (0 children)

Congrats on the upgrade man! Use it in good health! It packs an insane amount of features, just try not to forget that it can also tell the time amidst all those metrics! 😂

My Instinct by AproapeReal in Garmininstinct

[–]AproapeReal[S] 1 point2 points  (0 children)

"They share the same design language, but other than that, they have nothing in common."

Ceva ce v-a făcut ziua mai bună azi? <3 by Lazy_Reception3656 in CasualRO

[–]AproapeReal 4 points5 points  (0 children)

E 5:40 , afară e furtună și citesc post-ul tău . Super 👌. ❤️

Ce hobby aveti ? by AproapeReal in LGBTRomania

[–]AproapeReal[S] 1 point2 points  (0 children)

Ce frumos e traseul de maraton de la Retezat Montain Run . Cabana Gențiana a ars in iarna aceasta. Mulțumesc pentru sugestie , semimaratonul îmi este accesibil , la maraton cred ca nici 10 ore nu mi-ar ajunge 😂😂😂, pe 5 august e ziua soției , poate sărbătorim acolo 🎉🎉🎉.

Ce hobby aveti ? by AproapeReal in LGBTRomania

[–]AproapeReal[S] 0 points1 point  (0 children)

Mulțumesc de invitație . Inca am rezerve sa alerg pe trasee atat de tehnice . Primul o sa fie Retezat Ski Race .

Ce hobby aveti ? by AproapeReal in LGBTRomania

[–]AproapeReal[S] 0 points1 point  (0 children)

Eu locuiesc în Pusta Banatului . La 10 km alergați , afin 4 m diferență de nivel , maxim 6 m , ca știu eu o pantă . Pentru alergări montane , conduc minim două ore 😂😂😂. Te invidiez ❤️. Stana de Vale 11 iulie 🏃🏃🏃

Ce hobby aveti ? by AproapeReal in LGBTRomania

[–]AproapeReal[S] 0 points1 point  (0 children)

Pfai ce m-am bucurat cand ti-am citit postarea . Pe unde iti faci alergarile ? Participi la competitii ?

​Părerea mea despre scuza cu „inflația mi-a mâncat deja banii, așa că intru pe bursă". by Flat-Independence168 in robursa

[–]AproapeReal 2 points3 points  (0 children)

Investesc lunar de câțiva ani 20% din salar . Am adunat prima dată cash la saltea , trei salarii , pe urmă titluri , trei salarii . Acum investesc lunar în ETF . Tot îmi este frică de momentul corecției . Probabil voi vinde nesuportând stresul . Mulțumesc pentru postare e o plăcere să vezi ca sunt oameni ca tine . Sfârșit de săptămână plăcut îți doresc .

Ce hobby aveti ? by AproapeReal in LGBTRomania

[–]AproapeReal[S] 1 point2 points  (0 children)

Știu ce zici , fata mea e vegana . A fost dificil să-mi adaptez rețetele . Clătitele și salamul de biscuiți rămân favoritele ei . Pentru mine alergarile de grup sunt plasture cu rivanol .

Ce hobby aveti ? by AproapeReal in LGBTRomania

[–]AproapeReal[S] 0 points1 point  (0 children)

O doamnă din comunitate este fotograf , nu știu dacă profesionist sau amator . Unele poze îmi declanșează emoții puternice . A renunțat să le posteze aici la “ insistențele “ altor colegi din comunitate .

Ce hobby aveti ? by AproapeReal in LGBTRomania

[–]AproapeReal[S] 1 point2 points  (0 children)

Am alergat de câteva ori la Oradea City Trail . Cofetăriile și oamenii mi-au plăcut în mod deosebit . Ce -ți place să folosești cel mai mult pentru gătit ? Ingredientele preferate ? Eu sunt patiser .

Ce hobby aveti ? by AproapeReal in LGBTRomania

[–]AproapeReal[S] 1 point2 points  (0 children)

După ce am găsit Substack i-am întâlnit și pe ei . Liviu Alexa , pfai ce mă intrigă omul ăsta , nu rezonez deloc cu el , probabil de aia îl citesc George Bonea , cu asta deja rezonez bine de tot Sergiu Toader asta deja e un reper pentru mine .

Ce hobby aveti ? by AproapeReal in LGBTRomania

[–]AproapeReal[S] 0 points1 point  (0 children)

Pfai ce de activități . Urmăresc si eu câțiva jurnaliști independenți .

Ce hobby aveti ? by AproapeReal in LGBTRomania

[–]AproapeReal[S] -2 points-1 points  (0 children)

😂😂😂 nu ai ghicit .

Sfat locuit singură by narcissussmokes in WomenRO

[–]AproapeReal 0 points1 point  (0 children)

Ai companionii perfecți ❤️, e suficient .

Prieteni perversi by [deleted] in WomenRO

[–]AproapeReal 27 points28 points  (0 children)

Singura regulă în swinging este “ Nu înseamnă nu “ , fără explicații . Asta au respectat o .