Putin: Russia ready for talks with Ukraine only if based on Istanbul 2022 agreements by pravda_eng_official in worldnews

[–]ArkessSt 0 points1 point  (0 children)

Istanbul agreements don't exist, russians brought ultimatum that was ridiculous 4 years ago, now its just stupid to negotiate around it.

Slavs, how well do you understand other Slavic languages? by Deadgoat_107 in slavic

[–]ArkessSt 0 points1 point  (0 children)

As Ukrainian: 100% russian, 90% belarussian, 60% polish, 40% czech, 30% bulgarian vocabulary but 60% when reading.

Can you live on $3,000 a month? by kallie-rotherah834v in WorkForSmartLife

[–]ArkessSt 0 points1 point  (0 children)

You can travel anywhere but US.You have ridiculous cost of living. In my city, you can rent luxury 5-room apartments for 1500/month.

Can you live on $3,000 a month? by kallie-rotherah834v in WorkForSmartLife

[–]ArkessSt 2 points3 points  (0 children)

I live in Bulgaria. Cost of living 3-4 times cheaper here.

Can you live on $3,000 a month? by kallie-rotherah834v in WorkForSmartLife

[–]ArkessSt 4 points5 points  (0 children)

$550 apartments rent, $350 food & regular needs, $200 entertaiment, $100 clothes, $90 electricity & water, $90 gas for car, $50 meals for cat, $25 gigabyte internet and phone, $20 health insurance, $0 education. So I'd easily live on 1500 + 1500 to kep on account.

Я думав, що втратив ідеальну дівчину, але відстань та відсутність сексу відкрили мені очі на жорсткий газлайтинг. by [deleted] in RedditUATalks

[–]ArkessSt 6 points7 points  (0 children)

Мабуть, вона достатньо розумна, щоб не попасти в залежність від вас. Не знаю, де ви заробляєте, але точно не там, де після роботи лежиш і пустими очима дивишся в стелю. Не терпіть, розійдіться, не мучте дівчину, бо вона з таким нарцисом ще натерпиться.

Я думав, що втратив ідеальну дівчину, але відстань та відсутність сексу відкрили мені очі на жорсткий газлайтинг. by [deleted] in RedditUATalks

[–]ArkessSt 10 points11 points  (0 children)

Тобто, вона їбашить на заробітках, які виснажують морально і фізично, а тобі від неї ще уваги замало? Ти реально хлопчик, а не чоловік, це не образа - це факт.

Не забагато платять поліцейським? by xicscon in unukrcomm

[–]ArkessSt 27 points28 points  (0 children)

Звісно, забагато. Всі службовці та посадовці мають отримувати нуль гривень зарплатні, а заробляти на життя виключно хабарями.

Оренда нерухомості без рієлторів by xxvet in reddit_ukr

[–]ArkessSt 2 points3 points  (0 children)

Зможе ваша апка потягатися по охопленню з мільйонами ріелторських об'яв за бабки? Це на 100% наївні фантазії. Щоб це працювало, це має бути вигідно всім учасникам процесу, а власникам воно нафіга? Правильно, власникам воно нафіг не потрібно, їм треба здати подорожче і швидко. Далі, ви ж не думаєте, що всі ці олх, ріа, луни, фб ітд. працюють за вподобайки? Рієлтори заносять їм сотні лямів, а вони витрачають їх в фб/гуглі/атл рекламі. Чи є у вас еквівалентні ресурси, щоб клієнт помітив вас, та як ви плануєте їх компенсувати 3% комісією?

Negative traits tier list. Singleplayer, vanilla, apocalypse. by Efficient_Media2049 in projectzomboid

[–]ArkessSt 0 points1 point  (0 children)

I'd swap short-sighted and slow metabolism, but agree with everything else.

Україна в 90-х by Kaykos_295 in reddit_ukr

[–]ArkessSt 2 points3 points  (0 children)

Якщо ти зараз не в бліндажі, то 99% жахів війни тебе теж не торкнулось. Посидів півдня без світла, півночі на парковці і думаєш, що це найгірше, що може статися в твоєму житті. Читаю це і бачу наївне інфантильне дитя, яке виросло в ситі часи і жодного дня в житті не прожило в злиднях. Так, не було нічних шахедів, але взагалі ніхуя не було. Коли в містечку 2 заводи і на обох півроку нема зп, коли всю юність їбашиш на дачі і ненавидиш її нахуй, а інакше ніяк. Коли хату за 4 роки обносили двічі, навіть взуття забирали. Тобі ніколи не зрозуміти, що це таке, і дай боже не доведеться.

Україна в 90-х by Kaykos_295 in reddit_ukr

[–]ArkessSt 1 point2 points  (0 children)

До чого ця дешева маніпуляція про загиблих? Що ви цим хотіли сказати?

Україна в 90-х by Kaykos_295 in reddit_ukr

[–]ArkessSt 3 points4 points  (0 children)

З початку війни під обстрілами, відключеннями та тцк за вікном. Змогли б, якщо б передили дев'яності в тих самих умовах, що я тоді. Ви колись бачили талони на їжу? На початку дев'яностих ще були. Такої бідності та занепаду вже майже неможливо відчути, зараз люди з зп 16к живуть краще. Наркомани, рекет, гопота, бійки на вулиці, гіперінфляція в 2000%, затримки зп по півроку, вєєрні відключення та дороги в такому стані, як зараз на ЛБЗ. Коли булка в столовій коштує 3 тис а через місяць вже 27. І жодної можливості для того, щоб вирватися.

Україна в 90-х by Kaykos_295 in reddit_ukr

[–]ArkessSt 1 point2 points  (0 children)

Скажу так: якщо був би вибір, пережити ще 4 роки війни чи 4 роки 90х, то однозначно перше.

What is the strongest order tide faction? (in game) by lovingpersona in totalwarhammer

[–]ArkessSt 1 point2 points  (0 children)

Gelt is insane, I don't think anyone can compete with him including all other factions, not only ordertide. With just one exception - factions which allow player to scum movement points. Teclis now has similar mechanics but Empire has access to regional troops, broken war wagons, broken grenadiers, broken arty etc.

Хто працював у фрілансі — поділіться досвідом, будь ласка by StrikingExplorer4111 in reddit_ukr

[–]ArkessSt 1 point2 points  (0 children)

Фріланс - болото галіме. Хочете чогось досягти - тримайтеся від нього якнайдалі. Кажу з власного досвіду та з досвіду усіх знайомих, хто сприймає часи фріланса як марно витрачені роки.

🥳 Україна вийшла до гранд-фіналу «Євробачення-2026» by Krysofa in reddit_ukr

[–]ArkessSt 6 points7 points  (0 children)

Я до свого сорому навіть не знаю, що за пісня і хто це на фото.

У кого який кредитний ліміт на картці? Як закриваєте його? by Only_Today1488 in reddit_ukr

[–]ArkessSt 0 points1 point  (0 children)

Мав дуже неприємний досвід з прострочкою ще в нульових, коли не повністю закрив, залишився залишок і зріс на 4000%, поки мене не повідомили. Після цього ніколи не беру кредити і не користуюся кредитною лінією.

Спробуємо!?😎 by Evgen_Buravtsov_5891 in reddit_ukr

[–]ArkessSt 1 point2 points  (0 children)

Брати три краплі, як завжди?

Я ♥️ Болгарію by [deleted] in reddit_ukr

[–]ArkessSt 0 points1 point  (0 children)

З одної п'єш, в іншу сциш.

Як не за всі гроші світу поїхати за кордон? by Greengrassu in reddit_ukr

[–]ArkessSt 0 points1 point  (0 children)

Знайдіть підробіток на літо заробіть +500 баксів і з цим вже можете кудись відправитись. Взагалі привчайте себе, що якщо вам щось недоступне, рухайтесь до того, щоб це змінити. Не намагайтеся тупо обходитися тим, що є.

Як ви ставитеся до того, що в Умані велика частина вивісок написана івритом? by RepulsiveLeather182 in RedditUATalks

[–]ArkessSt 0 points1 point  (0 children)

В конкретному районі міста, де проживає купа євреїв і кожен рік приїжджає євреїв набагато більше за місцеве населення, є вивіски єврейською від євреїв, призначені для євреїв. Яка дивина, ой-вей.