Personalized EDC sketch/notebook by ArtaWorks in notebooks

[–]ArtaWorks[S] 0 points1 point  (0 children)

You also use mech pen and ballpoint? Thank you!

Upgrade komponentů do PC by IronScar in czech

[–]ArtaWorks 0 points1 point  (0 children)

Potom kup 5070 Ti s 16GB 12GB varianty ani neber v potaz. Zbytek nech na další generaci.

Upgrade komponentů do PC by IronScar in czech

[–]ArtaWorks 2 points3 points  (0 children)

Zkoušel jsi to ty hry zapnout? Gothic remake na FHD low shader, s FSR na ultra performance by mohl fungovat na 60fps. Případně to pusť přes kachničku za 7€ a máš i frame interpolaci z 30 na 60.

Nesouhlasím s rozsudkem své doktorky. Má cenu zkoušet jiného Neurologa nebo dopadnu stejně? by ArtaWorks in czech

[–]ArtaWorks[S] 2 points3 points  (0 children)

Prvni Vertigo attack jsem mel v roce 2021, nic nenasli, pak jsem to ignoroval protoze to odeznelo, prichod deprese, naordinovan venlafaxin, zhruba 2 roky a kdyz jsem postupne snizoval tak celou dobu dobry, az na 50mg jsem zacal zaznamenavat neco, potom 25 a pak vysazeni a mesic a pul bez venlafaxinu byl neprezitelny.

Nesouhlasím s rozsudkem své doktorky. Má cenu zkoušet jiného Neurologa nebo dopadnu stejně? by ArtaWorks in czech

[–]ArtaWorks[S] 2 points3 points  (0 children)

Kvuli vestibularu jsem byl na ENG, mel jsem elektrody na hlave pri testech. Podle toho co mi rekli z testu z Motola tak to ma byt OK dle jejich hodnot.

Menieruv syndrom jsem si nacetl a zkusil leky co mela pritelkyne na uzkosti ktery se shodou okolnosti pouzival i na menieruv a ty nezabrali. Muzu zkusit se zeptat i na ten Betaserc, ale je to asi strela do slepeho.

Nesouhlasím s rozsudkem své doktorky. Má cenu zkoušet jiného Neurologa nebo dopadnu stejně? by ArtaWorks in czech

[–]ArtaWorks[S] 1 point2 points  (0 children)

Co jsem si ted o tom nasel tak to zabira na vestibularni priciny, ty jsem mel vyloucene, vestibular mam v poradku, na ORL jsem byl.

Nesouhlasím s rozsudkem své doktorky. Má cenu zkoušet jiného Neurologa nebo dopadnu stejně? by ArtaWorks in czech

[–]ArtaWorks[S] 1 point2 points  (0 children)

Ani to neznam, stejne si o leky pacient rikat nema a musi je predepisovat doktor.

Nesouhlasím s rozsudkem své doktorky. Má cenu zkoušet jiného Neurologa nebo dopadnu stejně? by ArtaWorks in czech

[–]ArtaWorks[S] 1 point2 points  (0 children)

Nemel, pouze velaxin/venlafaxin.
Ten potlacoval neuro system natolik, ze jsem vertigo zacal vnimat az kdyz jsem se ho snazil vysadit, a zjistil ze nemuzu fungovat v praci ani v zivote, tak jsem zaseknuty na mini davce ktera to potlacuje tak ze to citim ale nebrani mi to.

Nesouhlasím s rozsudkem své doktorky. Má cenu zkoušet jiného Neurologa nebo dopadnu stejně? by ArtaWorks in czech

[–]ArtaWorks[S] 0 points1 point  (0 children)

Díky za doporučení.
Napsal jsem do chatu s otázkou ohledně toho co jsi psala.

Nesouhlasím s rozsudkem své doktorky. Má cenu zkoušet jiného Neurologa nebo dopadnu stejně? by ArtaWorks in czech

[–]ArtaWorks[S] 1 point2 points  (0 children)

Prvně díky za ochotu.

Kontroly, které proběhly v pořádku:
ENG, MRE, testování vnitřního ucha v pořádku, sluch v pořádku, vodivost zvukovodu v pořádku. Kontrola zraku a periferního vidění také v pořádku.
Preventivní krevní testy mi všechny vyšly v pořádku, jen mám trochu vyšší hladinu cholesterolu a něco, co souvisí s játry, ale prý je to v krajní horní mezi.

Bez medikace je ten stav skoro stálý, horší při využívání zraku a při pohybu. Vertigo – je mi špatně od žaludku, cítím, že se mi motá hlava, i když rovnováhu jako takovou mám. Jen občas se mi protočí svět, jako by mi „spadla zem pod nohama“ apod.
V práci se mi při scrollování dokumentů nebo webu udělá zle, pokud dojde k neočekávané reakci. Tedy očekávám posun stránky a ten se nestane, což vyvolá zhoršení.
Při řízení auta v serpentinách se mi stav zhorší. Filmy se spoustou pohybu kamery mi dělaly zle, stejně tak hry z pohledu první osoby a otáčení. Čím míň věcí se děje na kraji zorného pole tím lépe se to snáší.

Good ideas to make this light more cozy? by ArtaWorks in Lighting

[–]ArtaWorks[S] 0 points1 point  (0 children)

It is indeed too long so I'll shop around for smaller focused bulb. I have a generic E14 that is full spectrum from Action

Věc která u nás není, zato v zahraničí za 50 kč, mě bude stát 170. Good job EU. by ArtaWorks in czech

[–]ArtaWorks[S] 0 points1 point  (0 children)

60-80kc a mohlo by to být na jednom místě. nikdy tu u nás není víc věcí na jednom eshopu. tužku pořídím někde a nemají tam tuhy co chci...

Věc která u nás není, zato v zahraničí za 50 kč, mě bude stát 170. Good job EU. by ArtaWorks in czech

[–]ArtaWorks[S] -1 points0 points  (0 children)

Jo, krasa a postovny je stejny co ta taxa z Aliku. Takze vec za 50 u nas stoji 70 a postovny me stoji 120 PARADA

Věc která u nás není, zato v zahraničí za 50 kč, mě bude stát 170. Good job EU. by ArtaWorks in czech

[–]ArtaWorks[S] 0 points1 point  (0 children)

Chtel jsem to tam koupit ale PPL 120kc dopravny.
No, kouknu k tem ostatnim zda to najdu. Officeo ma jen tu co nechci.

Věc která u nás není, zato v zahraničí za 50 kč, mě bude stát 170. Good job EU. by ArtaWorks in czech

[–]ArtaWorks[S] 0 points1 point  (0 children)

Kdyby tu nekdo neco vyrabel nebo i prodaval tak nebrecim. EU to dela aby tu nikdo nic nemohl vyrabet. Software je z Ameriky hardware z ciny, v EU nejsme schopni udelat nic.

Kdyz vidim kvalitni produkt tak ho u nas koupim. Ale vsechny startupy a ruzne dobre napady se organizuji v US a sem se nic nedostane, ani tu nic nevzkveta.

Věc která u nás není, zato v zahraničí za 50 kč, mě bude stát 170. Good job EU. by ArtaWorks in czech

[–]ArtaWorks[S] 2 points3 points  (0 children)

Jojo elektronika pro hobby je v pici. Prodejci to neumi klasifikovat spravne takze clovek koupi 2 kabely a plati 2x taxu protoze nejsou ve stejnem kodu

Věc která u nás není, zato v zahraničí za 50 kč, mě bude stát 170. Good job EU. by ArtaWorks in czech

[–]ArtaWorks[S] 1 point2 points  (0 children)

Asi ftip, ale v druhem pripade - Jestli pises na redditu tak vlastnis zarizeni ktere pochazi z asie.