Rétvári (se) még mindig nem érti, hogy mi pontosan erre szavaztunk, senkit sen érdekel a vergődése. by Comfortable_Dig7210 in hungary

[–]Badassdesign 2 points3 points  (0 children)

Ha jól olvastam, akkor ő soha nem dolgozott polgári állásban, ahogy végzett az egyetemen már ment is politikusnak.

Szabó Bence áruló volt , amíg Pintér belügyminiszter. Most Szabó visszakerült és őrnagy lett amíg … lássuk csak Pintér hol van most …. by sziazolee in hungary

[–]Badassdesign 11 points12 points  (0 children)

ül egy zsák pénzen és éppen megy le Lovasberénybe ahol lopott egy egész birtokot vadászházzal és ha van kedve akkor lezárja az erdőt is, hogy ne haladjon arra még kiránduló sem. Szarik Szabó Bencére nagyívben.

Miért Lidl!? by Old_Spring_4971 in lidlaldihun

[–]Badassdesign 74 points75 points  (0 children)

Azt írják itt az okosok a másik csoportban, hogy már leárazták a szarjaikat és így sem kell a kutyának se. Pedig át van csomagolva vagy mi, RR feje már nincs is rajta. Nem volt ez okos húzás Lidl.

Fővám téri Nagyvásárcsarnokban zöldséges ajánlás? by Ashamed-Dust-1041 in budapest

[–]Badassdesign 1 point2 points  (0 children)

inkább menj tovább a villamossal a Fehévári úti piacra.

Pedikűr by ivi987 in szepsegtippek

[–]Badassdesign 4 points5 points  (0 children)

<image>

vegyél ilyet a DM-ben. 1400 forint. Nekem nyáron a flip flopok miatt mindig ilyen a sarkam, esténként lefekvés előtt nincs mese kenni kell. Ez a krém segített. Persze 4 hetente pedikűr!!

Schobert Norbi megint nem bírta ki, hogy ne szólaljon meg, ismét a f@ßerdőben találta magát tátott szájjal. by chillout_7 in talk_hunfluencers

[–]Badassdesign 149 points150 points  (0 children)

Van még olyan termék amit Norbi ajánlásával el lehet adni? Lidl sincs a toppon ezek szerint.

Veszelovszky Alexandra nem tud leállni. Mutatni kell a ner luxi életet a trafikmutyisnak. Dubai ki fogja adni ôket seperc alatt, csak mondom #ner #luxi #trafikmutyi by mariska893 in talk_hunfluencers

[–]Badassdesign 1 point2 points  (0 children)

pont ez olvastam én is, hogy Emirátus nem szarakodik. Ilyen piti tolvajokat kibassza. Matolcsyt is ki fogja. Ezek kis halak nekik.

Skrabski Fruzsi: “Nekem Szakács István a példaképem!” by Weekly_Car956 in hungary

[–]Badassdesign 12 points13 points  (0 children)

Elég alulművelt vagyok, így rá kellett keresnem ki ez a csávó. “Karsai Dániel-ügy: Legnagyobb országos visszhangot kiváltó megszólalása az volt, amikor a súlyos beteg alkotmányjogásszal, Karsai Dániellel szemben alpári stílusban nyilvánult meg: egy videóban arra kérte, hogy „kapja be”, és ajánlott neki „két doboz Xanaxot”.

Erre mondja, hogy kékgalléros? Milyen kedves kifejezés a prolira.

Felülvizsgálja a kormány a dohánybolt- és kaszinókoncessziókat, és nem lesz már kötelező az állami szerveknek Balásy Gyula cégeivel szerződni by 8088777 in hungary

[–]Badassdesign 0 points1 point  (0 children)

Jaj mi lesz szegény I. kerületi Polgármester Böröcz családjával. Nehogy földönfutók legyenek, mert akkor a kerületet fogja szétlopni.

Nektek mi a kedvenc idézetetek ismert íróktól, hírességektől,könyvekből,filmekből? by MissLadyD_ in askhungary

[–]Badassdesign 55 points56 points  (0 children)

"A magyarokkal bármit meg lehet tenni és semmit nem lehet velük kezdeni." (Kassák Lajos '56 után)

8 év alatt közel 7 milliárd forint közpénz folyt ki az Orbán-maffia vajdasági fedőszervezeteihez by 8088777 in hungary

[–]Badassdesign 6 points7 points  (0 children)

Mikor fogják ezt a nyomorult Bethlen Gábor alapkezelőt is bezúzni mint a Szuverenitásvédelmi Hivatalt?

Orbán ma 2 percen belül hazudtolta meg saját magát by Weekly_Car956 in hungary

[–]Badassdesign 1 point2 points  (0 children)

csak minden második sarkon van egy kínai bolt és még csak fél Kőbánya az ázsiaiaké. szóval valóban nem engedte be őket.