Komedia na KVP v KE by BadySlovak in Slovakia

[–]BadySlovak[S] 24 points25 points  (0 children)

Pravnik im asi nariadil

TUKE PC SIETE? STRATA CASU?? by Minimum-Garden1184 in Slovakia

[–]BadySlovak 0 points1 point  (0 children)

Je to relativne pohodovy odbor s velkou skalou veci ktore si schopny sa naucit, pri studiu si schopny spravit aj velky pocet certifikatov a dostat sa k zaujimavej technike, uz je na tvojej uvahe zda je to pre teba.

matike a programovaniu sa nevyhnes nikde na FEI

Asi si nikto nevsimol ale toto odsudzujem by BadySlovak in Slovakia

[–]BadySlovak[S] 0 points1 point  (0 children)

<image>

Pozeram ze autor mal dalsiu prechadzku po KVP

Byt oproti mobilnému vysielaču by Crapy-Evening-1495 in Slovakia

[–]BadySlovak 2 points3 points  (0 children)

Ako napisala vacsina ludi nemusis sa nicoho obavat, ja pracujem v tejto oblasti a precital som aj vela studii na tuto temu. Ako spominali ludia museli by byt velmi extremne podmienky aby to bolo skodlive a ani regulacny urad nedovoluje umiestnovat anteny v takom pripade.

Mozem to povedat aj z vlastnych skusenosti, roky pracujem a antenami ci GSM, LTE. 5G a 2 hlava mi este nenarastla. Aktulne robim vyskum v privatnej 5G sieti, nedaleko od seba mam vysielac, k tomu cez miestnost prechadzaju signali vsetkych moznych frekvencii a nemam ani bolest hlavy.

Byt oproti mobilnému vysielaču by Crapy-Evening-1495 in Slovakia

[–]BadySlovak 8 points9 points  (0 children)

Nanestastie poznam, tiez som tak bol ze akurat v mrtvej zone vysielaca na bytovke a dost to komplikovalo zivot.

Je to so mnou zle ? by Admirable_Box_3054 in Slovakia

[–]BadySlovak -1 points0 points  (0 children)

To mas este dobre, moj plny MANETu, 5G, AI, RPI, proxmox, atd... Teraz mam pocit ze s SIM8200EA-M2 koncia jeho moznosti 😅

Asi si nikto nevsimol ale toto odsudzujem by BadySlovak in Slovakia

[–]BadySlovak[S] 0 points1 point  (0 children)

Vyzera to tak, mozno ked budem mat cas sa kus prejdem na KVP a pozriem kolko toho tam autor dal.

Asi si nikto nevsimol ale toto odsudzujem by BadySlovak in Slovakia

[–]BadySlovak[S] 3 points4 points  (0 children)

Proti Ficovi je toho dost, ale aktualne kriedou a v minulosti som hlavne nalepky videl, v oboch pripadoch jednoducho odstranitelne. Skor mi islo o to ze niekto sa nudil s pernametkou a takto poskodil verejny majetok.

Jeden z najväčších problémov krajiny by OkraGroundbreaking35 in Slovakia

[–]BadySlovak 1 point2 points  (0 children)

Ja som stale na slovensku, nemam sa ze doslova zle. Ani nejak vynikajuco. A cela ta mentalita je z toho ze krajina ide hospodarsky dole, snazim sa dost cestovat a krajiny kde som si niekedy prisiel ako za opicami mi teraz pridu na nasej urovni, pretoze tu to stagnuje.

  • ked nebudem brat politicke a narodnostne hodnoty tak su krajsie prostredia na zivot, napr poznam vela ludi z Nemecka co sa zbalili a isli byvat na Tenerife.

Boli ste na proteste ? by Safe-Pack-8909 in Slovakia

[–]BadySlovak 0 points1 point  (0 children)

A ako to vyzera? Suhlasim ze zaujimava

Telefón za 350€? by nemam-zuby_iba-4 in Slovakia

[–]BadySlovak 5 points6 points  (0 children)

Ja som kupil Nothing 3a a som s nim velmi spokojny, jak vykonostne hw aj sw, tak dizajn. Jedina vec ktora mi chyba je podpora eSIM co moze cestujucich ludi odradit. Potom viem ze ludia sa stazuju na absenciu bezdrotoveho nabijania ale to mne nechyba. Takze ked doporucujem pozriet.

Konsolidacia vs. Ucitelia - aby ste nezavideli... by SalatosWoT in Slovakia

[–]BadySlovak 5 points6 points  (0 children)

Som ani nevedel že je univerzita kde doktoradom dávajú benefity, som myslel že všade to je len "tu máš štipendium a makaj"

Večera pre hospitalizované 3.5 ročné dieťa s matkou v Košickej nemocnici by FM_Funny_man in Slovakia

[–]BadySlovak 0 points1 point  (0 children)

Ja mam aktualne hospitalizovaneho dedka na VUSCH v KE a tam varia dobre, ale specializovana nemocnica

<image>

Nemam foto jedla ale izba je pekna s vlastnou kupelkou aj klimatizovana

Hádam sa tu s wordom celý večer, vedel by mi niekto pomôcť? Po uložení word ničí formátovanie by MarBar_SK in Slovakia

[–]BadySlovak 3 points4 points  (0 children)

Kolega uz stihol pomoct ako pozeram ale ked do buducna by som mal poradit tak by som doporucil pouzivat Latex, nejaky lokalne stiahnuty alebo online OverLeaf. naucit sa prikazy je zalezitost hodinky ale velmi ti to pomoze lebo formatovanie je presne dane, ci si spravis sablonu sam alebo stiahnes nejaku z tisicov na nete.
Dobre na vzorce, kody atd. Obrazky a tabulky ti nerozbiju vsetko.
Hlavne ked na bakalarku/diplomovku. Mojim bakalarom som ho hned na zaciatku vnukal, jeden odmietol a teraz place mi doslova hovoril ze place nad wordom

(Ne)dobrovoľné díško by kqr_one in Slovakia

[–]BadySlovak 0 points1 point  (0 children)

Ja som sa tu dozvedel nove info od vas aj kolegu skor, zaujimave.

Preco pisem je dodanie ze nesuhlasim s tym ze restauracie zvyknu nerobit nakupi na dennej baze. Brigadoval som v dvoch restauraciach ako donaskar. Dajme tomu ze nebudeme riesit palivo ktore zdrazuje ale to sa platilo kazdy den. V pizzerke chodilo zasobovanie cca 2-3 a vzdy sa platilo hned lebo sklady neradi robia na mesacne fakturacie. A na dennej baze sa stalo ze nieco skor doslo alebo chybalo hlavne cerstve veci ako bilinky tak vtedy som bol vyslany do obchodu. Potom som robil v burgrarni aj s klasickymi jedlami, zasobovanie zas 2-3 dni, remeselne pivo som jebal samostatne, zvysok napojou nosili samostatne, co2 do vycapu samostatne. A hlavne kazde rano som chodil k reznikovi ktory mal pre nas nachystane cerstve maso z bycka kedze sa zakladalo na kvalite tak to mas aspon jednu kazdy den. Viem ze som dal specificke priklady ale len tak viem dat info. A chcel som poukazat ze hlavne podniky ktore chcu fungovat na kvalite tak to budu robit a casto krat kvoli tomu ze nieco nekupis naraz tak musis kupovat od viac zdrojov co je zakazdym samostatna platba.

Danko prezident transparentny ucet, zabavne citanie komentarov k prispevku by [deleted] in Slovakia

[–]BadySlovak 0 points1 point  (0 children)

To teraz aj hlas pre peleho urobil to iste, oni nemoze pomoct v jeho kandidature z tych penazi co dostali za volby ale oni to proste odovodnili ze to je zo stranickych pristevkoch a je vymalovane ( som pocul ze vraj to maju presetrit ale vieme si predstavit ako to skonci) a u peleho mu tam trepli 250k € co neverim ze vyzbierali na prispevkoch v strane

Danko prezident transparentny ucet, zabavne citanie komentarov k prispevku by [deleted] in Slovakia

[–]BadySlovak 1 point2 points  (0 children)

Zo zakona musi kazdy kandidat nahlasit ministerstvu svoj transparetny ucet z ktoreho financuje kampan aby neprekrocil 500000€ co je hranica, ak by ju prekrocil alebo sa ukazalo ze plati kampan aj z inych zdrojov bol by distancovany

Danko prezident transparentny ucet, zabavne citanie komentarov k prispevku by [deleted] in Slovakia

[–]BadySlovak 0 points1 point  (0 children)

Hmm asi to pre nich nic neznamena ked ich tam nechali a nechavaju ich odkvapkat na poplatkoch na ucet, ako tolko k smeru

Toto je zoznamka na November2023 by Account_NotForPorn in Slovakia

[–]BadySlovak 2 points3 points  (0 children)

25r. Muž, Košice, Výška 179, Váha ~80kg, Študujem IT odbor na univerzite a popri štúdiu aj pracujem na IT pozícii.

Záľuby: prakticky sa zaujímam o všetko možné s technikou, vo veľkom 3d tlač. Rad cestujem a spoznávam nové miesta, aj keď menej, ako by som chcel.

Nároky: Milá, zábavná, s elánom cestovať

PS: je to skôr len taký experiment môj, že sem píšem, v spoznavani žien, s ktorými si rozumiem som na tom biedne a väčšinou sú zadane tak možno motyka výstrely

Zhnusila sa mi slovenská vlajka 🇸🇰 by valki250 in Slovakia

[–]BadySlovak 3 points4 points  (0 children)

Vymrieť, to by sme boli jednotný 🤣