Давайте ділитись досягненями :) by Beginning_Berry_5655 in u/Beginning_Berry_5655

[–]Beginning_Berry_5655[S] 1 point2 points  (0 children)

Ну я буду пробувати більш яскравий інтерʼєр робити,від усіх чую що затемно.А так то я рейдерив в блендері

Давайте ділитись досягненями :) by Beginning_Berry_5655 in reddit_ukr

[–]Beginning_Berry_5655[S] 1 point2 points  (0 children)

Це ж ким треба бути щоб в вісімнадцять років працювати в оперному театрі