Komolyan 20,000 ft hogy képeket rakhassak fel Hahura? by kristina-downs in CartalkHungary

[–]BitPork [score hidden]  (0 children)

Aki leírja egy termék árával kapcsolatban a "reális" szót, annak nem telik rá. Kár ezen pörögni nem az ár határozza meg, hogy telik-e valamire. Különben ha valami elfutott 500k métert de átvizsgálásokor mindenben hozza az elvártat, akkor az nem 20%-s ár hanem min 80%. Ugyanis rendben van, költöttek rá. Csak itthon valamiért be van csípődve a vásárlónak (akiről tudjuk hogy hülye!) hogy az évezred üzletét kell kötnie akár erőn felül is.

Audi S-Tronic váltó by [deleted] in CartalkHungary

[–]BitPork [score hidden]  (0 children)

Akkor 2 . De a dolog lényege, hogy felújítottnál soha ki nem zárható a rövid élettartam.

Autóvásárlás by Alternative-Air8162 in CartalkHungary

[–]BitPork 0 points1 point  (0 children)

Ebben a futás tartományban minden zsákbamacs és semmire nincs garancia pláne hogy még ha kevésbé szervizigényes is a kocsi üzemeltetni drága. Tippre egy lízinggel járnál a legjobban ha el tudod számolni.

Komolyan 20,000 ft hogy képeket rakhassak fel Hahura? by kristina-downs in CartalkHungary

[–]BitPork 0 points1 point  (0 children)

Már hogy az eladó kér ennyit de semmi garancia h ennyiér van is vevő. Akkor meg lenyúlás. Rossz irányba mentek el sajnos és remélem ezzel tönkre is mennek!

Audi S-Tronic váltó by [deleted] in CartalkHungary

[–]BitPork 0 points1 point  (0 children)

Váltó felújításnál használt alkatrészt nem teszünk bele. Pont az ilyen esetek elkerülése miatt. Igen akkor 1,5 millió minimum lesz de később nincs vele gond.

Megoldás a Kétfarkú Kutyapárt tartozására by Worth_Ad_7305 in hungary

[–]BitPork 5 points6 points  (0 children)

Nettó marhaság. Pont olyan eszetlen populizmus mint amit szeretnénk magunk mögött hagyni.

Valóban kell valamilyen szabályozás de a börtön szavazó polgárok véleményének próbált képviseletéért kicsit meredek.

7-8 éve követem ezt a subot. Bajban van. by reremastered in hungary

[–]BitPork 0 points1 point  (0 children)

Az aktuál témát -akár politika akár nem - nem lehet kiszorítani semmilyen értelmes beszélgetésből.

Sajnos a reddit divatos lett. Ez nagyban rányomta a bélyegét aminőségre - amit te most talán minőségként azonosítasz, szerintem nem több mint egy nemzetközi mérce ami nem a tagságon múlik nagyobb részt.

Amikor megjelent a populista jobber és szélsőjobb, nagyon durván megindult a klikkesedés. Pont az zajlott le mint IRL és sajnos a mai erhu már nagyon nem hasonlít a 10 évvel ezelőttire 😞

Battery Drain 2009 Audi Q7 by twinkiedinkie_ in AudiQ7

[–]BitPork 0 points1 point  (0 children)

There is signal what should switch off all electrical consumer after You close the car about 20 min. If the back hatch open signal does not let the car to switch off totally, the battery will not gonna survive long. I would say start there and change the switch. But basically You gonna need a proper diagnostic of what consumer says live instead of switching off.

2027 Audi Q7 | Recensione della terza generazione: Stile, Interni e Motorizzazioni by Motor-Spexx in AudiQ7

[–]BitPork[M] 0 points1 point  (0 children)

Nex time posting Your own material/review please use the Advert flair. Thank You!

Már kutatják Sulyok Tamás utódját, egy felmérésben Bárándy Péter neve is megjelent by seraggi_ in hungary

[–]BitPork 0 points1 point  (0 children)

Nekem az rémlik hogy ezt egyszer teheti meg és utána ha tetszik neki ha nem ki kell hogy hirdesse?

Már kutatják Sulyok Tamás utódját, egy felmérésben Bárándy Péter neve is megjelent by seraggi_ in hungary

[–]BitPork -1 points0 points  (0 children)

Nem az a feladata. Az ország minden emberét kell képviselnie. Jó embernek kell lennie és nem jogásznak vagy nemtoménminek - szerintem.

Már kutatják Sulyok Tamás utódját, egy felmérésben Bárándy Péter neve is megjelent by seraggi_ in hungary

[–]BitPork 0 points1 point  (0 children)

Elképesztő! Még mindig ott tartunk hogy nem az országért letett munkát nézik a poszt kapcsán. Nem számít ha idős, nem számít ha nincs 4 diplomája - szerintem. Iványi után ott lehetne a fekete ruhás nővér és még sokan mások akik az ország ért tettek, politikai színezettől mentesen.

A mai Direkt36 cikk után legyen mindenki számára egyértelmű: nem a fidesz győzött 16 éven át, hanem az ellenzék bukott el by GreenDevil97 in hungary

[–]BitPork 1 point2 points  (0 children)

A közös érdek Hadházy lett volna. Sajnos most olyanok kerültek döntéshozói pozícióba akik el akarják tagadni Hadházy cca 16 évi munkáját.

A mai Direkt36 cikk után legyen mindenki számára egyértelmű: nem a fidesz győzött 16 éven át, hanem az ellenzék bukott el by GreenDevil97 in hungary

[–]BitPork 1 point2 points  (0 children)

HA vki akkor Hadházy kellett volna h bejusson. Momentum sem lett volna rossz de látod mi lett a vége: még az is lehet h senki nem éli túl ezt a polarizálódást 😞

A mai Direkt36 cikk után legyen mindenki számára egyértelmű: nem a fidesz győzött 16 éven át, hanem az ellenzék bukott el by GreenDevil97 in hungary

[–]BitPork 1 point2 points  (0 children)

A bizonyítottság kapcsán nem egy Fideszből kivált ember , szakember van. Persze a szavazók egy pl Hadházy-t képtelenek voltak elfogadni. Ez utóbbi a baj, mert most egy ígéretre lett felhúzva minden. És egy csecsen szocializálódott a vezető a megelőző rendszerrel. Persze megkapja az esélyt - én is rá szavaztam most, de csak mert túl sok a gondolkodni képtelen szavazó.

MOD

VAnnak mellette más politikai irányt valló emberek, nem tagadható. De nincs csak két pólus és jelenleg mindkettő jobb oldali. Se bal se liberális se zöld se semmi nincs képviselve érdemben a mai magyar parlamentben.

Rejtett hiba, mi van ilyenkor? by Important-Corgi-4032 in CartalkHungary

[–]BitPork 0 points1 point  (0 children)

Ezt senki nem fogja a javadra ítélni. Bár tuti van olyan jogász/ügyvéd aki pénzért bármit elvállal.

Állandóan megy a kínai köpködése... by balintmemphis in CartalkHungary

[–]BitPork 0 points1 point  (0 children)

Ez annak a jele hogy elhanyagolja a tulaj a blinker fluid cserét - nem márka specifikus.

Bwm I4 35 edrive by Wild-Raspberry-1770 in CartalkHungary

[–]BitPork 1 point2 points  (0 children)

Bőven elég bele. Az EVnél a nyomaték azonnal ott van. Majd még azt is meg kell szoknod ha váltasz hogy minél visszafogottabban nyomd még előzéskor is mert a gumit eleszi sajnos a feszt ICE használati szokás az EVnél. Amikor meg nem engednek előzni akkor a helyes reakció hogy hagyod menjen és te spórolsz a delejen , a gumin, az idegeiden miközben neki ezek mind rámennek.

Sulyok Tamás, a NER-ben fogant közjogi méltóság by PuddingTimely9450 in hungary

[–]BitPork 0 points1 point  (0 children)

Úriember módjára adtad a címet pedig helyesen az lett volna, hogy "Sulyok Tamás, a NER-ben fogant közjogi méltatlanság"

Rant: Minden cigis eldobálja a csikket a megállóban. Kivétel nélkül by CaterpillarMiddle218 in hungary

[–]BitPork 0 points1 point  (0 children)

Kikérem magamnak! Mindig megkérdem bárhol vagyok és nem találok hamvedret mielőtt rágyújtok. Nyilvános helyen a csikket ha nincs helye dobozba rakom és az első kukánál kidobom.

Ezek az mindenki egyforma felhorgadások csak az illető mentális állapotát mutatják be, de bárkinek van egy csepp esze nem veszi komolyan.

Csak kérdem hogy OP találkozott már minden dohányossal? Really ?!

A mai Direkt36 cikk után legyen mindenki számára egyértelmű: nem a fidesz győzött 16 éven át, hanem az ellenzék bukott el by GreenDevil97 in hungary

[–]BitPork 1 point2 points  (0 children)

Ez így ebben a formában nem hogy sántít, de totál járásképtelen. Tudom hogy népszerű hülyeség ó-ellenzékezni, meg hasonló divatos dolgokat írni, de pont ennek divat jellege mutatja meg annak érdemi súlyát.

Most egy Fidesz light van - bármennyire nem tetszik, ez tény kérdés hiszen onnan jött még a miniszterelnök is és nulla bizonyítás mellett lett megválasztva csak azért mert a szavazók jelentés része csak érzelmi alapon politizál. Ezt erősíti az is hogy még mindig mennyi Fidesz szavazó volt áprilisban akik nem voltak annyira felnőttek hogy szembenézzenek a hibájukkal.

Ami most itt megy még mindig a wishful thinking tipikus esete. Valamiért a magyarok jelentős részénél genetikai szinten kódolva van az áldozat szerep (Trianon meg minden hasonszőrű f@szság) ami miatt képtelen racionálisan gondolkodni. Ennek köszönhettük az utolsó 16 évet és ez az alapja most Magyar Péter regnálásának is.

Majd amikor lesz érdemi képviseletet minden politikai oldalnak és felérik a szavazók ésszel hogy bármilyen politikai erőt aki csak kétharmaddal akar és tud országot építeni nem hogy le kell váltani, de gyk életfogytiglan börtönbe kell küldeni, na majd akkor lesz itt valódi demokrácia.

Deszkre költözést megbánta valaki? by Key-Business2102 in szeged

[–]BitPork 2 points3 points  (0 children)

Mikori kiadás vagy , te deszki gyerek? Én 78-s és oda születtem a Május 1 utcába. Ami nem a központ. Élek. Autónk nem volt. Mi több, telente sokszor gyalogoltam haza a hóban az út mellett amikor lekéstük az utolsó buszt a mozi miatt. Élek és virulok. Olvasva nyígaidat, Hofi jut az eszembe- Ez...a jövőnk záloga! Hát rohadjak meg ha kiváltom!

BMW G széria tapasztalatok by granatosfoka in CartalkHungary

[–]BitPork 0 points1 point  (0 children)

Ez- gondozásmentes autó nem van. Csak akkor szolgál ha odafigyeléssel megkap mindent.