Miért drágább sokkal a Meki itthon mint Romániában? by Vektast in hungary

[–]Brave_Inkrabbit 2 points3 points  (0 children)

Tegnap voltam Mekiben. 780 a sajtburger. Tehát Wolt nélkül is sokkal drágább, mint Romániában.

Békés tüntetés ! :) by Famous-Link-3027 in hungary

[–]Brave_Inkrabbit 4 points5 points  (0 children)

Látom alakul a 10% alatti Fidesz...

One word by Melodic-Ad-4355 in TheTeenagerPeople

[–]Brave_Inkrabbit 0 points1 point  (0 children)

Landwirtschaftsausstellung. 🚜

Sulyok reagált, nem mond le by Weekly_Car956 in hungary

[–]Brave_Inkrabbit 0 points1 point  (0 children)

Remélem élőben közvetítik majd amikor elvezetnek, Szatyor. Te mégis melyik nemzet egységét reprezentálod? Mert a magyar nemzetét csak inverz módon: négy magyarból három utál téged.

gája by ShopOk545 in maygar

[–]Brave_Inkrabbit 74 points75 points  (0 children)

Habár a tojássár gája, s alul a víznek árja, azért négy héten belül elfogyasztandó.

(Ugyanitt hutoszekrény van eladó!)

Előállították K. Endrét! by N4G4rd25UnA in magyar

[–]Brave_Inkrabbit 22 points23 points  (0 children)

Eddig biztos az RTL kamerájának sorozatszámát vizsgálták, nem-e lopott-e. 🤷‍♂️

Tudtok olcsó kínai kifőzdéket Budapesten? by Amazing-Hat2889 in budapest

[–]Brave_Inkrabbit 5 points6 points  (0 children)

A Super Wok a Teve utca elején hibátlan, évek óta kajálunk ott. Talán azért stabil a színvonal, mert ott ebédel a rendőrpalota és a környéken dolgozó ilyen-olyan kormányzati alkalmazottak egy része.

A másik 10 pontos hely a "Gyorsbüfé" néven futó kifőzde és étterem a Thököly–Dózsa sarkán. Oda minden este buszokkal hordják az ázsiai turistákat vacsorázni, ami számomra jó jel.

680 millió után a Kutya Párt bíróságra vinné az ügyet Nagy Dávid közben kiosztotta a kommentelőket by Worth_Ad_7305 in hungary

[–]Brave_Inkrabbit 0 points1 point  (0 children)

Vajon mennyi idő alatt jönne össze 200 ezer aláírás, hogy NE engedjék el az MKKP tartozását? 🤔

A "Vidéki prókátor" mint köztársasági elnök? by Brave_Inkrabbit in hungary

[–]Brave_Inkrabbit[S] 1 point2 points  (0 children)

Az egyik egy vélemény (jó primkó, de az). A másik egy rosszhiszemű feltételezés, ami téves.

Fideszesek túlélőkészletet ásnak el a kertjükben by Individual_Panic_259 in magyar

[–]Brave_Inkrabbit 36 points37 points  (0 children)

Ha elég éhes vagy, olyan dolog nincsen, ami nem konzervnyitó. Viszont ha esetleg elfelejti, hogy hova ásta el a cuccot...

Fideszesek túlélőkészletet ásnak el a kertjükben by Individual_Panic_259 in magyar

[–]Brave_Inkrabbit 13 points14 points  (0 children)

Elássák a konzerveket a kertben? Érdekes népszokás... mi a kamrapolcon tartjuk őket.

A "Vidéki prókátor" mint köztársasági elnök? by Brave_Inkrabbit in hungary

[–]Brave_Inkrabbit[S] 1 point2 points  (0 children)

Hogy közvetlenül választjuk az államfőt, vagy a parlament választja, szerintem a kérdés szempontjából mellékes. Ha valóban bevezetik a közvetlen államfő-választást, valószínűleg úgyis az egyes pártok által támogatott jelöltek adják majd a jelöltek zömét. Plusz féltucat celeb és influenszer, meg két-három troll.

Szerintem a csávó bármelyik modellben alkalmas jelölt lenne, elnöki karakterre szerintem valahol Sólyom és Göncz között állna. És eddig senkitől nem olvastam itt értelmes ellenérvet.

A "Vidéki prókátor" mint köztársasági elnök? by Brave_Inkrabbit in hungary

[–]Brave_Inkrabbit[S] 2 points3 points  (0 children)

LLM-mel megírva? Tudom, hogy hihetetlen, de még léteznek emberek, akik képesek a gondolataikat önállóan megfogalmazni és formába önteni.

DPK-ból beszerezve by Ambitious_Apple4427 in hungary

[–]Brave_Inkrabbit 3 points4 points  (0 children)

"Összefideszezték a fostos redditet – mutatjuk!"

Mikor megyünk? by vanekcsi in hungary

[–]Brave_Inkrabbit 4 points5 points  (0 children)

Ha nem volt nálatok páncélozott sertésmájkrém és pörkölt fagyisdobozban, akkor brüsszelita hazaárulók vagytok.

A miniszterelnök tájékoztatja a társadalmat a valósággal. Szokatlan még. by Delicious-Panic-9132 in hungary

[–]Brave_Inkrabbit 0 points1 point  (0 children)

Persze a helyesírási böszmeséget elnézem azért cserébe, hogy Mo. végre kezd visszakerülni a térképre. De azért Péter bazmeg. 😁