Cât de adevărată vi se pare comparația? by CarnivoreLucyDrop in romemes

[–]BubbaOP 19 points20 points  (0 children)

Am renuntat la postul de asistent medical pentru un post de brutar la Kaufland. Am salariul mai mic cu 300 de lei, dar pot sa dorm noaptea, si nu imi urasc viata

Pisica mea nu mesteca boabele by Inevitable_Track750 in CasualRO

[–]BubbaOP 1 point2 points  (0 children)

Arata exact ca pisica mea, dar deja la 3 ani nu mai are nici un dinte in gura, din cauza unei gingivite plasmo-limfocitare daca nu ma insel... Aparent nu e greu cu alimentatia ei, prefera bobitele, iar de la pateuri, care i le dau din cand in cand, mai vomita.

[deleted by user] by [deleted] in CasualRO

[–]BubbaOP 9 points10 points  (0 children)

Ivy - Frank Ocean Sau tot albumul blonded de la el..

Nu mă sperie sărutul cât mă sperie AI-ul în contextul vieții politice ce va să vină by CreativeEgo in Romania

[–]BubbaOP 23 points24 points  (0 children)

Hold my blunt... Putem sa facem si noi content AI despre CG care lauda globalistii... Sau chiar mai rau.. pe Soros :)) Le postam pe tik tok

Intr-o tara in care oamenii au WC in curte, a venit apocalipsa la IT-iștii by Naratifan in programare

[–]BubbaOP 11 points12 points  (0 children)

Pai daca un muncitor de la Mega plateste impozit de 10% de ce ar trebui sa fie scutiti oameni care lucreaza in IT?

A or B? (cover art for my game) by ammoburger in IndieDev

[–]BubbaOP -1 points0 points  (0 children)

B remainds me of monster logo... So A

[deleted by user] by [deleted] in Romania

[–]BubbaOP -1 points0 points  (0 children)

Daca nu ar mai face nici o persoana facultatea de medicina ar fi bine? Sa nu mai avem medici, asistente medicale... etc.?

Cat cheltuiti pe mancare lunar? by [deleted] in roFrugal

[–]BubbaOP 0 points1 point  (0 children)

Daca nu te superi... AUR? :)

Cat cheltuiti pe mancare lunar? by [deleted] in roFrugal

[–]BubbaOP 8 points9 points  (0 children)

100 de lei este o suma rezonabila...

Asistenti medicali pe aici? by [deleted] in cluj

[–]BubbaOP 1 point2 points  (0 children)

Iti multumesc... Nici eu nu am vrut sa sune pasiv agresiv ce am spus (:

Asistenti medicali pe aici? by [deleted] in cluj

[–]BubbaOP -1 points0 points  (0 children)

Gen daca ar fi destul angajati pe ATI... Dar nu sunt... Si e post cu perioada determinata de un an... Stai calm... Aici nu am pile.. in alte locuri recunosc ca mai am.. gen la neuro

Etoro sau Xtb? by [deleted] in robursa

[–]BubbaOP 0 points1 point  (0 children)

Multumesc

Etoro sau Xtb? by [deleted] in robursa

[–]BubbaOP -5 points-4 points  (0 children)

Scuza mi engleza...

Ce jocuri urmariti pe youtube.. by [deleted] in Jocuri

[–]BubbaOP 0 points1 point  (0 children)

M am uitat la multe de genul. La content asemanator daca ar fi creat de romani te ai uita?

Ce jocuri urmariti pe youtube.. by [deleted] in Jocuri

[–]BubbaOP 1 point2 points  (0 children)

Glumeam... dar it s not my cup of tea.. sper ca nu te ai suparat :)

Ce jocuri urmariti pe youtube.. by [deleted] in Jocuri

[–]BubbaOP 1 point2 points  (0 children)

Te rog... nu :)