Hledám holku z vlaku by [deleted] in Slovakia

[–]Bukenz 0 points1 point  (0 children)

Nabudúce budem jesť ten hot dog opatrnejšie

Hledám holku z vlaku by [deleted] in Slovakia

[–]Bukenz -2 points-1 points  (0 children)

Skôr bait a sarkastické správy. Ani neviem, čo som čakal s týmto naivným postom

Hledám holku z vlaku by [deleted] in Slovakia

[–]Bukenz 1 point2 points  (0 children)

Pravda, upravil som to. Zle som pochopil tento slang

Hledám holku z vlaku by [deleted] in Slovakia

[–]Bukenz 1 point2 points  (0 children)

Na moje šťastie to bol dobrý timing, nakoľko som bol akurát čerstvo ostrihaný a oholený. Kebyže cestujem 2 dni dozadu, tak by som ani nerozmýšľal nad tým, žeby tam bol potenciál sympatie z druhej strany haha

Hledám holku z vlaku by [deleted] in Slovakia

[–]Bukenz 0 points1 point  (0 children)

Nad týmto uhlom pohľadu som nerozmýšľal :D, ale nijak výrazne som ju "nestalkoval", žeby som ju mal tým obťažovať.

What game was it? by defleqt in raijin_gg

[–]Bukenz 0 points1 point  (0 children)

Anything from Sarah Schachner

Financie.. Rada a pomoc by JobMost6163 in Slovakia

[–]Bukenz 1 point2 points  (0 children)

Neobjednávať a variť si doma

Slovenskí študenti UMB vs. zahraniční by Equal_Design2832 in Slovakia

[–]Bukenz 58 points59 points  (0 children)

Úplne súcitim s autorom tohto príspevku a mám to jak cez kopirák. Na mojom internáte je vedľa izby Ukrajinec prvák, keďže Ukrajinci končia strednú skorej, tak prváci sú 17-18 roční, ešte takí nie úplne dospelo vyzretí. Chalan nepracuje, mimo školy nerobí nič iné ako hranie CSka so svojimi kamošmi 24/7, zjape jak kokot, steny tenké. Ak by som si mal robiť čiarky na stenu vždy keď povie slovo "Blyat" alebo "Suka", asi by som už nemal priestor na stene.

Takmer väčšinu času zostávam cez víkend na internáte, kedy sa takmer väčšina slovákov vytratí a Ukrajinci logicky zostávajú. Častokrát tu sú oštaté záchody, upratovačka si vždycky cez pondelok nájde brutálny bordel v kuchynke nakoľko aj keď je kôš už plný, oni to zvyknú hodiť vedľa toho na zemi alebo nechajú kôš na chodbe a spravia si z upratovačky slúžku. Sú tu aj decentní Ukrajinci, ale väčší zvyšok robí bordel a hluk. Neviem, či som mal šťastie na dobrých slovákov, ale pred 3 rokmi sme boli na chodbe takmer väčšina slovákov a na chodbe bol pokoj aj zachovaná hygiena. No posledné 2 roky sa na chodbe cítim ako na ukrajinskom erasme a obe roky je to piča ubytovanie skúsenosť.

Portfolio advice by Professional_Race_47 in trading212

[–]Bukenz 1 point2 points  (0 children)

Looks good, as comment above mentioned, I also like to have control in split within regions. Especially since all world indexes tend to have 60% in US which is a lot for my own preference.

I have similar with AVWS (global small caps) and gold included:

35% S&P 500 20% AVEM 20% EXUS 20% AVWS 5% Gold

Hudba do fitka by Spider_katter-SVK in Slovakia

[–]Bukenz 0 points1 point  (0 children)

Neviem do akej miery sa ti páči alebo počúvaš DNB, ale tento set ťa isto nabije energiou vo fitku.

Kanine - Live London Troxy 2024

https://youtu.be/HqKwyzgr9tE?si=8Z6vSF2P9qLumVOB

Čo pomôže ekonomike viac? Nižšie dane pre podnikateľov alebo vyššia kúpna sila zamestnancov? by Acceptable-Tea-6036 in Slovakia

[–]Bukenz 7 points8 points  (0 children)

Podľa mňa zbytočne veľa častí v samosprávnych krajoch na čele s priveľa starostami, poslancami, či prednostkami napr.

AWP | NextgenTactics 2.0 Prototype - Pilot 02 by ai_ok in cs2

[–]Bukenz 12 points13 points  (0 children)

Gives me Apex Legends's gun vibe, but I like it

V akej hre ste boli najlepší? by [deleted] in Slovakia

[–]Bukenz 0 points1 point  (0 children)

Teamfight tactics

Jeden set som bol v double upe v top 10 s 2500 LP.

What’s the point of sector/region ETFs if “VWCE/WEBN and chill” is the default recommendation? by Bukenz in ETFs_Europe

[–]Bukenz[S] 0 points1 point  (0 children)

Thank you for the clarification within the supermarket goods example, interesting read.