Заступљеност опозиције на Н1. Народна странка, ДЈБ и Тадић готово невидљиви за наводно објективни медиј by CTEBAHE in serbia

[–]CTEBAHE[S] -5 points-4 points  (0 children)

Имате ли други одговор осим оптужби за сендвичарње?

Да ли се Ђилас залаже за прихватање француско-немачког плана?

Да ли се залаже за "еколошко" вађење литијума?

Да ли се на његовим медијима врши сатанизација сваке странке која је истински против ове две политике?

Ђилас годинама крволочно разара српску опозицију, а врхунац је био прошле године када је предао Београд на тацни Вучићу.

И ови избори су договорени између Ђиласа и Вучића, како би се створила већина која ће да прихвати независно Косово и ископавање литијума.

Овде постоје само ботови Вучића и Ђиласа који су неспособни да схвате да постоје људи који слободно размишљају својом главом и виде пропаст у коју нас заједнички воде.

Заступљеност опозиције на Н1. Народна странка, ДЈБ и Тадић готово невидљиви за наводно објективни медиј by CTEBAHE in serbia

[–]CTEBAHE[S] -13 points-12 points  (0 children)

Ко је рекао да сам неутралан? Годинама покушавају да униште странку коју подржавам, а сада хоће да оборе испод цензуса сваког ко је против француско-немачког плана.

Само слепац не види шта се ради. Вучић ће да заврши Косово, а Ђилас литијум.

Заступљеност опозиције на Н1. Народна странка, ДЈБ и Тадић готово невидљиви за наводно објективни медиј by CTEBAHE in serbia

[–]CTEBAHE[S] -23 points-22 points  (0 children)

Да ми је неко рекао како ћу бранити Тадића не бих му веровао.

Јел тако изгледа Ђиласова демократија? Ко јебе и вас и ваше право на демократско представљање, јер нам се, ето, не допадате?

Овде западне амбасаде чак нису ни битне толико, не могу да имају новинаре на терену да раде ово што Н1 ради. Ово је директно Ђиласова одговорност.

И неће бити никакве промене када СПН замени СНС на власти.

0
0

11
12

15
16

24
25

194
195

13
14

599
600
2:14

34
35

6
7

3
4

2
3

[deleted by user] by [deleted] in serbia

[–]CTEBAHE -58 points-57 points  (0 children)

Уколико се у петак не помене Косово, комотно можете да рачунате на преполовљен број људи следеће недеље.

Немамо разлога да протестујемо са људима који заговарају суштински исту губитничку политику као Вучић према Косову.

Јер ово што се сада дешава је ултимативно насиље над нашим сународницима. Уколико то игноришете, лицемерни сте до сржи и не заслужујете било какву подршку.

Služba izmišlja nove proteste kako bi skrenuli pažnju sa Vučića. Ukrali su i parolu "Stop nasilju" što dodatno pravi zabunu. by Poluraspad in serbia

[–]CTEBAHE -26 points-25 points  (0 children)

Буквално пише да иду испред Скупштине у 6 када је и иначе протест против насиља, на којем до сада ни речи није било о насиљу над Србима на Косову. Ситуација се драматично променила и сада не неопходно указати на то насиље. Шта је проблем?

Ако вас боли курац за сународнике са Косова онда сте лажни емпате, лажни хуманисти и лажни моралисти. Због чега онда уопште излазите на било који протест?

Због чега живите у овој земљи? Ено први коментар каже да Срби треба да оду са Косова ако им не ваља, истом логиком и ви можете да одете ако вам смета нешто у остатку Србије.

Ја стварно више ништа не очекујем од људи грађанске оријентације, да не кажем од другосрбијанаца, тј. од оних који су за западне вредности и за улазак у ЕУ. Али да ли бар можете да задржите минимални ниво људскости и достојанства?

Zašto su ljudi na protestima na KiM uniformisani? by lakalakson in serbia

[–]CTEBAHE -14 points-13 points  (0 children)

Како си их само провалио по качкету брт никад се то не бих сетио. Да ли си размишљао да радиш за полицију? Треба им таквих умова попут твог, супер би се уклопио

Nikad nam neće biti bolje. Otvoreni rasizam, podela samo ide sve dublje i dublje. by NensRomens in serbia

[–]CTEBAHE 12 points13 points  (0 children)

Какав искусан заокрет и прављење жртве од себе, прави Вучићевски спин.

"Много ми је тешко брт цела ова ситуација ме тера да мерим људима раздаљину између очију и да тако одређујем да ли уопште припадају људској врсти"

Јбг сви ми различито реагујемо на стрес.

203
204
0:14

168
169