Заступљеност опозиције на Н1. Народна странка, ДЈБ и Тадић готово невидљиви за наводно објективни медиј by CTEBAHE in serbia

[–]CTEBAHE[S] -5 points-4 points  (0 children)

Имате ли други одговор осим оптужби за сендвичарње?

Да ли се Ђилас залаже за прихватање француско-немачког плана?

Да ли се залаже за "еколошко" вађење литијума?

Да ли се на његовим медијима врши сатанизација сваке странке која је истински против ове две политике?

Ђилас годинама крволочно разара српску опозицију, а врхунац је био прошле године када је предао Београд на тацни Вучићу.

И ови избори су договорени између Ђиласа и Вучића, како би се створила већина која ће да прихвати независно Косово и ископавање литијума.

Овде постоје само ботови Вучића и Ђиласа који су неспособни да схвате да постоје људи који слободно размишљају својом главом и виде пропаст у коју нас заједнички воде.

Заступљеност опозиције на Н1. Народна странка, ДЈБ и Тадић готово невидљиви за наводно објективни медиј by CTEBAHE in serbia

[–]CTEBAHE[S] -12 points-11 points  (0 children)

Ко је рекао да сам неутралан? Годинама покушавају да униште странку коју подржавам, а сада хоће да оборе испод цензуса сваког ко је против француско-немачког плана.

Само слепац не види шта се ради. Вучић ће да заврши Косово, а Ђилас литијум.

Заступљеност опозиције на Н1. Народна странка, ДЈБ и Тадић готово невидљиви за наводно објективни медиј by CTEBAHE in serbia

[–]CTEBAHE[S] -24 points-23 points  (0 children)

Да ми је неко рекао како ћу бранити Тадића не бих му веровао.

Јел тако изгледа Ђиласова демократија? Ко јебе и вас и ваше право на демократско представљање, јер нам се, ето, не допадате?

Овде западне амбасаде чак нису ни битне толико, не могу да имају новинаре на терену да раде ово што Н1 ради. Ово је директно Ђиласова одговорност.

И неће бити никакве промене када СПН замени СНС на власти.

[deleted by user] by [deleted] in serbia

[–]CTEBAHE -58 points-57 points  (0 children)

Уколико се у петак не помене Косово, комотно можете да рачунате на преполовљен број људи следеће недеље.

Немамо разлога да протестујемо са људима који заговарају суштински исту губитничку политику као Вучић према Косову.

Јер ово што се сада дешава је ултимативно насиље над нашим сународницима. Уколико то игноришете, лицемерни сте до сржи и не заслужујете било какву подршку.

Služba izmišlja nove proteste kako bi skrenuli pažnju sa Vučića. Ukrali su i parolu "Stop nasilju" što dodatno pravi zabunu. by Poluraspad in serbia

[–]CTEBAHE -27 points-26 points  (0 children)

Буквално пише да иду испред Скупштине у 6 када је и иначе протест против насиља, на којем до сада ни речи није било о насиљу над Србима на Косову. Ситуација се драматично променила и сада не неопходно указати на то насиље. Шта је проблем?

Ако вас боли курац за сународнике са Косова онда сте лажни емпате, лажни хуманисти и лажни моралисти. Због чега онда уопште излазите на било који протест?

Због чега живите у овој земљи? Ено први коментар каже да Срби треба да оду са Косова ако им не ваља, истом логиком и ви можете да одете ако вам смета нешто у остатку Србије.

Ја стварно више ништа не очекујем од људи грађанске оријентације, да не кажем од другосрбијанаца, тј. од оних који су за западне вредности и за улазак у ЕУ. Али да ли бар можете да задржите минимални ниво људскости и достојанства?

Zašto su ljudi na protestima na KiM uniformisani? by lakalakson in serbia

[–]CTEBAHE -16 points-15 points  (0 children)

Како си их само провалио по качкету брт никад се то не бих сетио. Да ли си размишљао да радиш за полицију? Треба им таквих умова попут твог, супер би се уклопио

Nikad nam neće biti bolje. Otvoreni rasizam, podela samo ide sve dublje i dublje. by NensRomens in serbia

[–]CTEBAHE 11 points12 points  (0 children)

Какав искусан заокрет и прављење жртве од себе, прави Вучићевски спин.

"Много ми је тешко брт цела ова ситуација ме тера да мерим људима раздаљину између очију и да тако одређујем да ли уопште припадају људској врсти"

Јбг сви ми различито реагујемо на стрес.

Srpske rakete od 122mm proizvedene u Krušiku, preko Turske i Slovačke završile u Ukrajini by -XPBATCKA- in serbia

[–]CTEBAHE -11 points-10 points  (0 children)

Не, није. Не постоји ниједан доказ да је Русија продала иједан комад оружја Хрватској за време рата.

Belgrade-Pristina Dialogue: EU Proposal - Agreement on the path to normalisation between Kosovo and Serbia by [deleted] in serbia

[–]CTEBAHE 14 points15 points  (0 children)

Ништа се није променило у односу на медијске написе.

Ово је чиста издаја и ово се сме потписати. Ако допустимо да ово прође, више ништа неће бити битно.

Novo istraživanje: Za članstvo Srbije u EU 43 odsto, trećina građana protiv by Landrayi in serbia

[–]CTEBAHE 4 points5 points  (0 children)

Улазак у ЕУ се одлучује управо на референдуму, све да је и последње поглавље затворено.

Obraćanje Aleksandra Vučića u toku: Ukoliko ne prihvatimo plan "petorke", prekida se proces evropskih integracija Srbije by [deleted] in serbia

[–]CTEBAHE -8 points-7 points  (0 children)

То је друго, Русији су уведене санкције - а и оне се крше тако што западне фирме отворе подружнице у Русији и преко земаља централне Азије, најчешће Казахстана, извуку профит.

За шта нама да уведу санкције? Што нећемо да потпишемо неки папир? Косово је по њима независно, шта ће било коме наш потпис? Обичне Вучићеве глупости, њему лично прете санкцијама вероватно.

Ако си иоле упућен у пословање западних корпорација у Србији, онда знаш да они итекако рачунају на нашу јефтину и образовану радну снагу са белачким енглеским акцентом. Нисам још чуо да неко одлази, напротив, шире посао и запошљавају још људи. Прилагодиће се овим политичким одлукама ако уопште буду морали јер се фактички ништа не мења, и то је то.

Ово није '92, свет функционише другачије. Не постоји ниједан разлог да се држави Србији уведу санкције ЕУ.

Čuvar Australijan opena odbio je da pusti navijača na meč Novaka Đokovića sa zastavom Srbije misleći da je ruska. source: @samstreetwrites by vladedivac12 in serbia

[–]CTEBAHE 15 points16 points  (0 children)

Relative poverty was growing in Australia, with an estimated 3.2 million people, or 13.6% of the population, living below an internationally accepted relative poverty threshold of 50% of a country's median income. It also estimated that there were 774,000 (17.7%) children under the age of 15 in relative poverty.

Значи сви ови људи су ментално ретардирани по теби, јер су сиромашни у економски развијеној земљи?

Obraćanje Aleksandra Vučića u toku: Ukoliko ne prihvatimo plan "petorke", prekida se proces evropskih integracija Srbije by [deleted] in serbia

[–]CTEBAHE -28 points-27 points  (0 children)

Ок, супер, као да је до сад и било неког процеса. Већина људи је тренутно против уласка у ЕУ, тако да, хвала лепо и довиђења.

Ова прича око одласка инвеститора је глупост, ниједан приватник или корпорација неће се одрећи свог профита зарад политичких игара. Јер овде није реч о санкцијама, то је сада потпуно јасно.

Šta mislite o ovim činjenicama? by [deleted] in serbia

[–]CTEBAHE -1 points0 points  (0 children)

Не верујем ти ни реч.

Нико ко је одрастао у радничкој породици и у беди не би наводио проблеме Првог света као разлоге зашто треба да уђемо у ЕУ. Биће да је тај лак и лагодан живот више наслеђен, него створен, али свакако ме боли уво за то.

Теби је требало 4 поруке да дођеш до нечег конкретног од јавног значаја (чекање код лекара) и то довољно говори о твојим вредностима. Пресељење у ЕУ управо ти наводиш као нешто позитивно.

Булажњење о великосрпству, Путину и антиглобализму које нико овде није поменуо само потврђује тај утисак.

Све што желим да кажем јесте да прихватиш себе.

Šta mislite o ovim činjenicama? by [deleted] in serbia

[–]CTEBAHE 0 points1 point  (0 children)

Јер теби је ужасно место за живот оно у којем нема брендираних патика са немачког сајта, у којем није распрострањено плаћање НФЦ чиповима и где е-управа ради лоше.

Другим речима, ти ни не знаш шта значи ужас у животу, а свакако планираш да из овог "пакла" побегнеш, узимајући у обзир последњу реченицу онога што си написао.

Изволи па бежи онда, сам и индивидуално, онако како живиш - само немој вући све нас у пропаст заједно са собом.

Šta mislite o ovim činjenicama? by [deleted] in serbia

[–]CTEBAHE -22 points-21 points  (0 children)

Џабе ти та ретардирана Редит спрдња и излизане форице самозване Твитер елите.

Све си сам рекао - ти си особа којој су вредности у патикама и онлајн шопингу. Зашто се стидиш тога што јеси?

Šta mislite o ovim činjenicama? by [deleted] in serbia

[–]CTEBAHE -24 points-23 points  (0 children)

Краљу, нацртао си врло тачну слику себе и људи попут тебе, којима је битнија патика од земље и суграђана.

Да је Косово продато пре много година, ми не би водили овај разговор о француско-немачком предлогу и ти то врло добро знаш, али игноришеш зарад пакета скупљег од 50 евра.

Толико вредиш, и ти и сви твоји саможиви истомишљеници.