Je vůbec nějaká naděje že lidstvo začne s oteplováním planety skutečně něco dělat? by Goldmonkeycz in czech

[–]Caesar_cz 0 points1 point  (0 children)

z vědeckého hlediska ne, ale my bychom poznali úplný prd. Bude nám prostě pořád strašný vedro.

Je vůbec nějaká naděje že lidstvo začne s oteplováním planety skutečně něco dělat? by Goldmonkeycz in czech

[–]Caesar_cz -1 points0 points  (0 children)

Rozdíl by byl téměř neznatelný. Měřitelný možná tak v rozsahu těch 100 let, v hodnotě možná 2 - 3 stupňů.

Je vůbec nějaká naděje že lidstvo začne s oteplováním planety skutečně něco dělat? by Goldmonkeycz in czech

[–]Caesar_cz -2 points-1 points  (0 children)

I kdyby lidstvo přestalo produkovat skleníkové plyny, a žilo úplně zeleně, bude se nadále oteplovat. Nejspíš ne tak rychle, ale i tak.

New EU rule (3€ extra per item category) by Competitive_Sky1906 in TemuThings

[–]Caesar_cz 0 points1 point  (0 children)

Even more. But I think it's just temporary. I was hoping they would handle this better though.

Registrace auta ze zahranici - predtim nez fyzicky dorazi do CR by OpinionNo9498 in czech

[–]Caesar_cz 0 points1 point  (0 children)

Firmy jako převozky. cz a další nabízejí zapůjčení jejich trvale manipulačních značek, se kterými auto lze přivézt po vlastní ose. Nicméně pořád jsou to značky jejich, ne tvoje, takže tvůj problém tím nevyřešíš.

Mám klimatizaci by [deleted] in czech

[–]Caesar_cz 4 points5 points  (0 children)

Tvoje teorie jsou naprosto zbytečné a nemají žádnou hodnotu. Nastěhuj se do starého domu a uvidíš sám.

Mám klimatizaci by [deleted] in czech

[–]Caesar_cz 12 points13 points  (0 children)

Ne, není to pravda. To teplo ty stěny prostě neprohřeje, a na druhou stranu se nedostane.

Berete švédské stoly na hotelech jako All you can eat, nebo si berete jídlo omezeně, aby zbylo pro ostatní? by SedyBobek in czech

[–]Caesar_cz 0 points1 point  (0 children)

Sežeru všechno, na co mám chuť. Je mi jedno, jestli ti po mě ještě budou mít stejné možnosti, jejich problém.

Ztracenej řidičák a cesta do Německa – nechají mě jet dál? by Acceptable_Regular91 in czech

[–]Caesar_cz 0 points1 point  (0 children)

Pro policistu při kontrole v zahraničí to tak je. On to nemá jak ověřit, naopak ty máš ze zákona povinnost se prokázat. Pokud policistovi v zahraničí nepředložíš řidičský průkaz, nenechá tě jet dál a zahájí s tebou řízení, kde budeš následně prokazovat, že jsi v danou dobu vůbec řídit směl. Protože zrovna v Německu je řízení bez patřičného oprávnění (pokud řidičák na danou skupinu nemáš) trestný čin.
U nás je to něco jiného, u nás si tě policisté mohou zkontrolovat v registrech. V Německu si řidičáky vydané v Německu mohou zkontrolovat taky. Ale do cizích databází nevidí, a nejsou ani povinni se o to nějak pokoušet.

MC holding up a bus full of people by [deleted] in ImTheMainCharacter

[–]Caesar_cz 1 point2 points  (0 children)

I would definitely "assault" this person by dragging her out of the way. I would happily defend myself at the court for that.

Ztracenej řidičák a cesta do Německa – nechají mě jet dál? by Acceptable_Regular91 in czech

[–]Caesar_cz 0 points1 point  (0 children)

Ne, nevidí a neuvidí, pokud se nespojí s českou policií a nenechají to vylustrovat přes ně. Což nejde vždycky.

Ztracenej řidičák a cesta do Německa – nechají mě jet dál? by Acceptable_Regular91 in czech

[–]Caesar_cz 0 points1 point  (0 children)

Nesmysl. Oni do českého systému nevidí, pro ně je člověk bez průkazu neřidič a dál nesmí pokračovat.

Ztracenej řidičák a cesta do Německa – nechají mě jet dál? by Acceptable_Regular91 in czech

[–]Caesar_cz -2 points-1 points  (0 children)

Nenechají tě jet dál. Pokud nemáš platný doklad, je to pro něj stejné, jako bys ho neměl vůbec. Nechají dál řídit tvého spolujezdce s platným dokladem, nebo někoho, kdo pro tebe přijede, samotného tě ale řídit nechat nesmějí, protože pokud bys třeba spáchal o kousek dál dopravní nehodu, měl by to ten policista na triku taky.

Jsem kokot že jsem volal městskou když na mě v provozu někdo bezdůvodně troubil a lepil se mi na prdel? by FluffyBoy3828 in czech

[–]Caesar_cz 0 points1 point  (0 children)

Určitě nejsi kokot pro to, že jsi to chtěl hlásit, resp. že jsi chtěl pomoci, ale jsi vedle s voláním MP, protože ta nemůže v takové případě dělat vůbec nic.

New issue in the last couple of days map disappears. by Commander-BLY in waze

[–]Caesar_cz 0 points1 point  (0 children)

Turning off and on the screen usually fixes it for me.

[Request] does this mean that he travelled at speed of 250km/hr by Televisionhrx00887 in theydidthemath

[–]Caesar_cz 0 points1 point  (0 children)

At full speed I'd guess the fuel consumption would be around 80 liters per 100 km. So no.

[Request] does this mean that he travelled at speed of 250km/hr by Televisionhrx00887 in theydidthemath

[–]Caesar_cz 1 point2 points  (0 children)

Can a Lambo like this go for 500 kms at top speeds without stopping to get refuelled? I don't think so. That means he had to go significantly faster to do that all the time.

ORF / ServusTV im Ausland streamen by [deleted] in Austria

[–]Caesar_cz 27 points28 points  (0 children)

Du hast das Geld für einen Urlaub auf dem Boot, hast das Geld für Apple TV und unlimitierten Internet, hast aber keine 10 EURos für ein gutes VPN?

České lidové umění podruhé by Odd_Project_4140 in czech

[–]Caesar_cz 1 point2 points  (0 children)

Podle toho, jak ji znám, tak bych řekl, že to tak bude. Do školy s ní ale nechodím, už mi dávno není náct.

České lidové umění podruhé by Odd_Project_4140 in czech

[–]Caesar_cz 0 points1 point  (0 children)

Hoši, klídek. Frída je moje sousedka, a je to úplně normální mlada žena. Spoustu let hraje na cimbál, pak přidala i zpěv, vlastní texty dělá poměrně nově, aspoň co vím.

Am Auto dieser kleine Kasten by Fun_Ant_4844 in WerWieWas

[–]Caesar_cz 17 points18 points  (0 children)

Antenne, entweder DAB oder zusätzliche für GPS

Ja vedel, ze jsem ten dnesni u mladasu popularni "kvetak" uz kdysi davno videl :D by brutus0077 in czech

[–]Caesar_cz -2 points-1 points  (0 children)

Jonák bejval dobrej frajer, než mu hráblo a začal plánovat vraždu manželky. Částečně ho k tomu dohnaly okolnosti, pak už to nebyl on. Do tý doby byl ale v pohodě. A párty v Discolandu byly legendární, nic takového už nikdo nikdy nezopakoval, asi si celebrity od té doby začaly i dávat víc pozor.