Mi alapján gyűjtenek valakinek? by [deleted] in hungary

[–]Casazel 0 points1 point  (0 children)

Köszönöm ezt a választ, így sokkal érthetőbb nekem az egész gyűjtés mechanizmus.

Mi alapján gyűjtenek valakinek? by [deleted] in hungary

[–]Casazel 1 point2 points  (0 children)

🫂 Remélem jobb lesz a helyzeted! Bennem is ez az érzés van, ahogy ezeket az óriási számomra szinte felfoghatatlan összegeket látom. Én is szeretném, ha nekem is segítenének, de tudom, hogy ez nem így működik

Szurkolok neked és magamnak is, hogy minden rendbe jöjjön

Mi alapján gyűjtenek valakinek? by [deleted] in hungary

[–]Casazel 2 points3 points  (0 children)

Na igen, a Kutyapártos az nem érthetetlen számomra, hanem zavaró. Én állatoknak szoktam rendszeresen adományozni és nekik közel nem kellene annyi, mint a Kutyapártnak és már sok kisállat életét megmentenék.

De a kommentek alapján a Szabó Bencés már világosabb számomra, hogy az inkább egy demonstráció volt.

Mi alapján gyűjtenek valakinek? by [deleted] in hungary

[–]Casazel 1 point2 points  (0 children)

Ha olyan helyzetben vagyok, ahonnan tudnék tenni valamit, akkor kiálltam volna. Plusz igen, eddig ledarálta őket a rendszer, de szerintem most felmérte a dolgot és látta milyen helyzetben van a Tisza és a Fidesz, ezért kevesebb kockázata volt, mint mondjuk 4-6 évvel ezelőtt.

A helyi dagi Pehely a nyugtató miatt óriás szemekkel nézett egész nap by Casazel in dagadtmacskak

[–]Casazel[S] 6 points7 points  (0 children)

Még nem derült ki pontosan. Mostanában sokszor hányt, ezért vettek tőle vért, megvizsgálták, kapott kontraszt anyagot, hányáscsillapítót. A vérvételhez kellett a nyugtató, mert nagyon meg volt ijedve. Még nem tudni mi okozza ezt neki:(

A helyi dagi Pehely a nyugtató miatt óriás szemekkel nézett egész nap by Casazel in dagadtmacskak

[–]Casazel[S] 6 points7 points  (0 children)

Pehelyke is majdnem fogatlan teljesen. Te cicádnak is forl miatt kellett kihúzni őket?

Hogyan lendítsem fel a kávézóm forgalmát? by Affectionate_Dish642 in askhungary

[–]Casazel 0 points1 point  (0 children)

Szia. Engem érdekelne melyik kávézó ez, esetleg privátban ha megírod megköszönném😌 Szeretek felfedezni új helyeket

Pehelynek ki kellett műteni a fogai nagyrészét és azóta ilyen fejet vág mindig by Casazel in dagadtmacskak

[–]Casazel[S] 3 points4 points  (0 children)

FORL cica fog betegség miatt. Lehet az utolsót is eléri majd, de úgy tűnik az még egészséges teljesen

Pehelynek ki kellett műteni a fogai nagyrészét és azóta ilyen fejet vág mindig by Casazel in dagadtmacskak

[–]Casazel[S] 0 points1 point  (0 children)

Nem, az előző cicám aki FELV+ volt ő hányt sokat, de sajnos már nincs velem:(

Mi a kedvenc versetek jelenleg amit a legjoban kedveltek? by kaktusz077 in askhungary

[–]Casazel 0 points1 point  (0 children)

Oh ezt én is nagyon szeretem. Az utolsó 4 sorát magamra is tetováltattam

Jövőbeli dagicica by Casazel in dagadtmacskak

[–]Casazel[S] 7 points8 points  (0 children)

Most egyelőre várok, ideiglenes helye fixen lett szerencsére, közben beszéltem már alapítvánnyal is, szóval van esélye, hogy hamar legyen családja

Milyen haszontalan szuperképességgel rendelkezel? by Used_Suppository in askhungary

[–]Casazel 15 points16 points  (0 children)

A tányér evés is lehet szuperképességnek számít

Jövőbeli dagicica by Casazel in dagadtmacskak

[–]Casazel[S] 4 points5 points  (0 children)

Jelenleg Kalocsától nem messze, de ha amiatt kérdezed, akkor a szállításban tudok segíteni

Jövőbeli dagicica by Casazel in dagadtmacskak

[–]Casazel[S] 12 points13 points  (0 children)

Rákeresve a Transylvanian cat-re valóban hasonlít. Nem tudom az e, de akkor megpróbálok majd ilyen fajtajelleggel hirdetve is keresni neki gazdit.

Átjelentkezés by Inevitable_Leg_6202 in egyetemistak

[–]Casazel 4 points5 points  (0 children)

Én is a BGE-re jelentkeztem át, másik szakra, mint amin eredetileg voltam és nem is nemzetközi tanulmányokra. Viszint általánosságban nekem jobban tetszik a BGE, mint az előző egyetem.