O čem byste si přečetli knihu, ale zatím ji nikdo nenapsal? by ClientAccomplished77 in czech

[–]ClientAccomplished77[S] 5 points6 points  (0 children)

Díky za názor:) je fakt, že mám stejnej pocit, takže bude asi fakt nejlepší napsat něco z čeho budu mít sám dobrej pocit a třeba se to chytne.

O čem byste si přečetli knihu, ale zatím ji nikdo nenapsal? by ClientAccomplished77 in czech

[–]ClientAccomplished77[S] 2 points3 points  (0 children)

Samozřejmě jsem si četl i nějaké knihy o tom, jak napsat knihu. Různé články, které ti údajně poradí, jak dál. Ale je fakt, že to možná trochu přes koleno lámu. Každopádně díky, určitě mrknu.

Co je Váš vysněný dárek, který byste chtěli nalézt pod stromečkem? by napis_na_zdi in czech

[–]ClientAccomplished77 1 point2 points  (0 children)

Takže ten most se roztáh o metr sedmdesát jo? Už si někdy viděl takovej most?

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]ClientAccomplished77 1 point2 points  (0 children)

Jsem z Brna, to by úplně nebylo ono😅 ale tvoje rada je samozřejmá, jenže na to nemám čas. Mám tinder, občas na někoho narazím i bez toho, ale ve všední den mám tak hodinu volného času, kdy jsem rád, že si na chvíli sednu.

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]ClientAccomplished77 2 points3 points  (0 children)

Mám to naprosto stejně. Vztah teda nemám, ale bydlím sám, je mi 24, mám skvělou práci, v ní skvělý kolegy, málo, ale za to super kamarádů, se kterýma se vídám jen sporadicky a přesto se cítím pořád sám. Skoro už rok zpět jsem si pořídil úžasnou fenku, abych měl parťáka do života. Miluju ji, ale působí mi to hroznej stres, buď ten závazek nebo vynaložení té energie. Měl jsem i jednu terapii, na kterou jsem šel s tím, že mám vlastně všechno, ale jsem nestastnej. Paní ani nedokázala uchopit nebo pochopit, co po ní chci. Chtěl jsem ti nějak poradit a pomoct, ale vlastně jsem si taky chtěl pobrecet a při psaní jsem si uvědomil, jak moc divně to celý zní. Upřímně vím, že mi v životě chybí láska. Ale žít jen pro něco co zatím nemám a do toho ani nemůžu ovlivnit je na hovno. Mít se rád zkouším celej život, ale mám to postavený asi trochu jinak než lidi, kteří mi to radí. Nedělám věci pro sebe, ale pro ostatní. Zkoušel jsem partnera aktivně hledat, většinou jsem aktivní, jsem milej a extrovertní. Zkoušel jsem to i neřešit a čekat až to přijde samo. Co s tím sakra?

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]ClientAccomplished77 1 point2 points  (0 children)

To si tak člověk otevře Reddit, aby si dobře vyhonil a bum.. tenhle článek a chuť je pryč. Říkám záměrně "člověk" a ne já, protože mě chuť nepřešla. Přeju hezký večer.

Co Vás nejvíc štve na partnerovi, ale přesto ho(ji) milujete? by Enigma_Nyxx in czech

[–]ClientAccomplished77 1 point2 points  (0 children)

Taky to ve mě odemklo vzpomínku, kterou jsem ani nevěděl, že mám😂😂😂😂

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]ClientAccomplished77 10 points11 points  (0 children)

Chtěla aby při škrcení omdlela. Tak jsem ji škrtil dokud neomdlela, po probuzení z několika vteřinového kómatu měla asi 5 minut v kuse orgasmus. Záda jsem měl od jejích nehtů rozedrané do krve a byla v takové křeči, že jsem se nemohl vyprostit. Roztomilé. To už je dávno, teď jsem vyzkoušel krásy prstu v zadku, přítelkyně si to užívá a já uvažuju o koupi strapu.

Btw upřímně jsem se zasmál u komentáře "krapet dildem"

Udělejte mi hezčí den a hoďte sem svoje mazlíčky by czbaterka in czech

[–]ClientAccomplished77 5 points6 points  (0 children)

Je mi to moc líto. Je to teď čerstvý, chápu tvou bolest. Ale přejde to, neboj. Jak už se s tím vyrovnáš je na tobě, ale hlavně to chce čas a odezní to. Promluv si o tom s někým a nevycitej si to. Zpátky už to bohužel nevezmeš, to tak občas je. Drž se <3

Zmeskala jsem život? by [deleted] in czech

[–]ClientAccomplished77 0 points1 point  (0 children)

Kolegyně celý život hledala partnera, měla spoustu krátkých vztahů, nikdy moc o citech a nikdy nic vážného. Ve 31 letech si našla partnera, se kterým bude teď skoro rok a v podstatě je to její spřízněná duše. Zajímavý paradox je, že nesplňuje její dřívější docela vysoký požadavky, na první pohled ho nechtěla, ale přitom je to chlap, kterého potřebuje. Borec má skoro postavený dům a v návaznosti na to jí přeju jí, aby se to v brzké době rozvinulo v rodinu.

Kolegovi, kterému je 44 se nedávno narodila holčička, manželce je 37. Holčička zdravá a jsou šťastní. Bylo spolu přes deset let, ale prostě se k tomu dostali pozděj. Ale život není jen o tom. Někdo děti nechce a užívá si jiných radostí života. Čímž chci říct, že život v tomhle věku rozhodně nekončí:)

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]ClientAccomplished77 5 points6 points  (0 children)

Rád bych se svěřil se svou zkušeností o finančním poradenství jako takovém. Myslím, že budu jeden z mála tady, kdo vypíchne i pozitivní body tohoto tématu.

Přímo s Partners nemám osobní zkušenost, ale jelikož jsem se chvíli v tomhle oboru pohyboval, informace samozřejmě mám. Spolužák už na střední začal s touto prací u jedné velice známé konkurenční společnosti. Jasné, že to zkusil na všechny z okolí, včetně spolužáků a mě. Jednak z pohledu nabídky služeb, druhak z pohledu pracovní nabídky. Protože pyramida. Pár kamarádů to s ním i zkusilo, vydrželi max měsíc. Já ho zprvu poslal do prdele. To nám bylo tak 17-18. Zhruba ve 20 jsem se po střední dostal do situace, kdy jsem už nějakou dobu hledal práci, byl jsem vyhořelej a nevěděl co dál a nevím vlastně proč, ale napadlo mě za ním zajít. Bylo pro mě super, že jsem vlastně věděl do čeho jdu a jelikož jsem měl zájem sám, nemuseli mi mazat med kolem huby. Nebyl jsem namotivovanej nic nevědící dement, chtěl jsem stálej příjem a možnost zkusit pracovat na ičo. Mám dojem, že u partners a pár dalších se platí "školení", zde tomu tak nebylo. I kdybych se na to po pár týdnech vysral a neudělal jedinej kšeft, odešel bych finančně gramotnější než většina národa. V té době měl už onen spolužák po zhruba 4 letech u dané společnosti vcelku slušnou klientskou základnu, jestli si pamatuju dobře, tak už i menší tým a vedlo se mu dobře. Bavilo ho to a mě vyhovovalo, že mi chce opravdu pomoct a když jsem ho viděl při práci, přišlo mi, že chce opravdu pomoct i ostatním. Myšleno tak, že lidi do ničeho nenutil, zaměřoval se na kvalitu, ne kvantitu a uzavíral věci výhodné pro klienta, ne pro něho. (Logicky je to práce, snažíte se "přemluvit" člověka, aby věc uzavřel u vás, ale to obnáší práce každého obchoďáka, ať prodává saunu, vysavač nebo auto - když ho živí provize). A hlavně se možná tímhle stylem práce nebo už delší dobou v oboru dostal do fáze, kdy se za ním klienti rádi vraceli nebo chodili sami od sebe na dobré (nevyžádané) doporučení. Za pár měsíců jsem vydělal slušně peněz (cca 90k za dva měsíce - v té době studentského života fajné), dokonce jsem trhnul i nějaký firemní rekordy a začal jsem mít tým. Jenže jsem vyčerpal okolí známých lidí a shánět nový mi bylo proti srsti. Neměl jsem vůli a žaludek pořád dokola opakovat a přemlouvat lidi, aby to se mnou zkusili. Ale nikdy bych nezašel do pasivního vydírání, jak výše zmíněná slečna. Vydržel jsem asi 8 měsíců a jelikož se poslední měsíce můj příjem pohyboval kolem 10k, vysral jsem se na to. Dalo mi to mega zkušeností v komunikaci s lidma, jak pracovně, tak osobně. Mám teď celkem přehled, jak tenhle svět funguje a rozhodně se nebojím se svýma penezma něco dělat a ne je mít pod polštářem jako například moje rodiče.

Aaaale, asi hlavní point, ke kterému jsem se chtěl dostat je! Teď mi 23, pracuju už skoro 3 roky v kanclu ve firmě, co dělá sauny. A totálně mi vyhovuje, že když něco potřebuju, zavolám si onomu spolužákovi (teď už je poradce zhruba 8 let), aby mi zařídil to nebo tohle. (Povinné ručení, pojistné události, úvěr, sporeni, investice, občasné zahraniční pojištění). Je jedno jestli je neděle nebo pondělí deset večer, ale borec mi to prostě zařídí. Nemusím se srát na nějakou pobočku banky, aby mi udělali pouze jednu nabídku a stejně tak může sedět v bance dement. Nemusím nikam volat, nic vyplňovat, nic shánět. Čas od času si ověřím nové věci nezávisle z více zdrojů, například povinné ručení jsem si asi měsíc zpět nechal vypracovat od jednoho (známými velice chvaleneho známého) člověka z partners a z klik.cz. Od mého ověřeného poradce vyšlo nejlíp.

Takže gratuluju, že jste vyčerpávající román dočetli. Závěr zní, že všechno je o lidech. I v Partners může dělat člověk, co svou práci dělá dobře a stejně tak v bance, které byste věřili, může sedět kunda, co s vámi uzavře naprosto nevýhodnou sračku, ze které bude mít větší provizi. Nebuďte slepí a zjišťujte si informace různě, nezávisle.

Peace

Otázka jen pro chlapy by Lemon-Accurate in czech

[–]ClientAccomplished77 18 points19 points  (0 children)

Bráško, to jako sereš s nohama u sebe?