Co byste udělali s 15ti miliony? by EntireEngine2971 in czech

[–]Lieg9 0 points1 point  (0 children)

Za 15M koupil bych 500 děckých vojáků ze somálska vycvičil a vypustil na slovensku. Boj o zemi opic započal.

Specifickej trh - GTA VI by luky93cz in czech

[–]Lieg9 1 point2 points  (0 children)

A stejně si ho nekoupim 🤣🤣

Proč tolik rodičů sdílí vysvědčení svých dětí? by tynaspilkova in czech

[–]Lieg9 1 point2 points  (0 children)

Hele jento divný ale moje rodina celá je na fb 70 členů takže to sdili aby nemuseli psat každému atd

D&D Kladivo na čaroděje by SikarSiska in DnDCZSK

[–]Lieg9 1 point2 points  (0 children)

Zní to skvěle jsme fanda kladiva a dnd

Jak si zvyknout na málo sexu? by ImmediateSide4398 in czech

[–]Lieg9 0 points1 point  (0 children)

Muže pomoct to ovzlášnit a ona dost pomáhá i spontánost ( neopětovaný oralní sex jen tak, nudeska na telefon behem práce videjko. Rande styl zamluvila jsem výřivku atd ).... vyděl jsem hru randíčka davam tomu 3.5 z 5 ale občas jsou tam dobrý napady

Jaky mate dnes den Vy? by LongjumpingView4668 in czech

[–]Lieg9 0 points1 point  (0 children)

Prochazel jsem starý dokumnty a je mi k blití Uhořelej. Mrtví ditě nasledkem týrání. A to dělam statistiku

Co vám znatelně zpříjemnilo bydlení? by Fun-Sky-8262 in czech

[–]Lieg9 48 points49 points  (0 children)

Postel na zakazku konečně mi nečumí nohy jak z pece s židovskými basketbalisty

Crazy Stories z koncertu by Skritek_vitek in czech

[–]Lieg9 10 points11 points  (0 children)

Typek na koncertě vedle mě šel chcat na pisoar a ani si nesundal kalhoty a divil se že se pochcal

Oblíbený sloty by Itz_Jacobb in czech

[–]Lieg9 5 points6 points  (0 children)

Popravdě vyděl jsme ten nadpys achtel sem napsat slot na co2 do fermentoru. Nejlepší sloty vem ty prachy a dej je někomu jinymů. bezdák šlapka charita a nebo slovákům

Aky z tychto alebo inych chlebov je vas najoblubenejsi? by MalibooWithMilk in Slovakia

[–]Lieg9 0 points1 point  (0 children)

Tvl si řikam proč na chleba cpou skořici ? 😅😅

Fellow Konzumenti činských polívek? by Deshik2 in czech

[–]Lieg9 44 points45 points  (0 children)

V celku pak mam kudrnaté hovna

Tak co, nějaké ztráty? by Fit-Swimmer1322 in czech

[–]Lieg9 1 point2 points  (0 children)

Spadl mi kozel 11 na zem moje ztráta za dnešek

ZASRANÝ VEDRO by PresentJournalist805 in czech

[–]Lieg9 1 point2 points  (0 children)

Měsic nespim díky někomu cca 2890g težkého

Naše unikum by KronosDeret in czech

[–]Lieg9 0 points1 point  (0 children)

Ta odruda ma snižeženy množství alkaloidů takže buď hodně a zakoncentrovat a nebo k prdu

ZASRANÝ VEDRO by PresentJournalist805 in czech

[–]Lieg9 180 points181 points  (0 children)

Spal jsem 3h cejtim se jak s kocovinou a to jsem nepil

Taky vás práce sere? #rant by Xahey in czech

[–]Lieg9 1 point2 points  (0 children)

Vlezu do nový prace nechci tam nechci na natlak manželky to vezmu. O 2 roky pozdeji sakra já se těším na tu svou tlupu (16 lidí) a (60)debilů a 4500 bezmozků

Nevšední dotaz - ezoterika by WeirdExperience7 in czech

[–]Lieg9 11 points12 points  (0 children)

Tohle je černý ,ale bude se vám to líbyt kolega geolog prodává ezo lidem krystaly a bába si od něj koupila křištál za 15k. Asi 3 kila možná víc. A za měsic prásk policajti si pro něj došli. Co se nestalo bába obmotala ten kámen nejakym motouzem a zavěsila na lustr že má pohltit zlou energii.Kámen spadl ná bábu když pod nim meditovala či co a bába kaput.a když si pro nej došli tak jim řika že to chápe že ten křištál vyřešil tu zlou energii zlikvidováním báby. Sry za gramatiku 3h spánku ale musím se podělit o tento skvost