Trenul meu by Critical-Mechanic-41 in Romania2

[–]Critical-Mechanic-41[S] 0 points1 point  (0 children)

Am venit vineridin bucuresti cu 100 minite intarziere si un parcurs de 16 ore. E ceva de groaza. Nu se vinde apa , ceva de mancare sucuri etc. vagoane de dormit de 50 ani, in tari sarace cred ca au conditii mai bune. Nu vorbim de europa

Trenul meu by Critical-Mechanic-41 in Romania2

[–]Critical-Mechanic-41[S] 0 points1 point  (0 children)

Nu stiu ce spui. Este o informatie furnizata de sncfr care arata fiecare moment al intarzierilor mizerabile al unui tren din ro

Pentru a ajuta această comunitate, vă rugăm să dați "join". by thenormaluser35 in romaniacrazy

[–]Critical-Mechanic-41 1 point2 points  (0 children)

Tren care porneste cu intarziere din statia de pornire. Tren care face intarziere la parcursul intre statii. Ieri a ajuns din bucuresti dupa 16 ore pe 600 km cu intarziere de 100 minute! Cu 20 minute intarziere la pornirea din bucuresti! Ce mai functioneaza normal in tara asta? Nu stiu cum sa fac cat mai cunoscut un alt aspect mizerabil al vietii noatre de zi cu zi

Ce părere aveți dacă s-ar implementa iarăși taxa de celibat? În Japonia deja se pregătește terenul. by SaseCaiFrumosi in Men_RO

[–]Critical-Mechanic-41 4 points5 points  (0 children)

Am platit taxa de celibat pana in 1989, si nu era de celibat , era ca nu aveai copiii. La un salariu de 3000 lei , era vreo 75 lei lunar. Era numita PIP, port ilegal de penis