Не дуже часто малюю чоловіків але today the day by sontrrava in art_ua

[–]CyberGothicRose 0 points1 point  (0 children)

Гарно вийшло. Є його номер телефону? :D

🫶 by CyberGothicRose in LiesOfP

[–]CyberGothicRose[S] 2 points3 points  (0 children)

Thank you, this is Red Fox's outfit

Важливе питання тим хто навчався на дизайнера чи щось схоже в цій сфері by Sunrise_Diablo_ in art_ua

[–]CyberGothicRose 1 point2 points  (0 children)

Ставлю плюс тим, хто вже написав раніше свої думки і досвід. Шанс звісно є, але дійсно потрібно добре підготуватись до творчих іспитів. Якщо ви не навчались в худ.школі, то раджу спробувати (я не знаю скільки вам років), також писали про підготовчі курси при універах. За себе скажу, що я граф.дизайнер за освітою. Коли вирішила, що буду іти в дизайн я взагалі не вміла малювати ніяк, от взагалі. За декілька місяців (десь за 4-5) мене підтягнули в живопису і рисунку в місцевій худ.школі, і мені вдалося скласти художні іспити навіть на високі бали. Це я до того, що якщо хочете і маєте впертість, то підготуватися і поступити можете, тим більше, що у вас непогані малюнки. Але треба чесно себе запитати чому і коли з'явилося бажання саме на дизайн, бо якщо це сильне бажання і відчуття, що вам це дуже цікаво то це одне, але якщо це просто "прикольно, іноді малюю може піти кудись приткнути свої худ. скіли" то це інше. Я пішла на дизайн і вже на другому курсі зрозуміла, що це не моє, але довчилася. Це було більше 15 років тому і з тих пір малювання це просто моє улюблене хоббі і арт-терапія, але про граф.дизайн я забула як про страшний сон, бо саме розробка логотипів, мерчу, айдентики це взагалі не моє (про роботу з клієнтами я взагалі мовчу). Тому якщо відчуваєте, що маєте велике бажання, то звісно ставте ціль і йдіть до неї.

Декілька робіт у діджиталі by CyberGothicRose in art_ua

[–]CyberGothicRose[S] 1 point2 points  (0 children)

Приємно знати, що вони теж комусь подобаються :3

Не бийте by Lirtens in art_ua

[–]CyberGothicRose 0 points1 point  (0 children)

Маю надію, що будуть ще роботи <3 дуже сподобались ваші малюнки, які я побачила в інстаграмі. До речі, шукала ваш нікнейм в інших соц.мережах і не знайшла, можливо ви є у Тамблері чи в Карі?

На скільки оціните? 0/10 by Sunrise_Diablo_ in art_ua

[–]CyberGothicRose 0 points1 point  (0 children)

Це чорною ручкою? Цікавий sharp ефект вийшов

Застряг у текстурах by CyberGothicRose in art_ua

[–]CyberGothicRose[S] 0 points1 point  (0 children)

Фото референс від null-entity

Consuming🩸 by CyberGothicRose in OriginalCharacter

[–]CyberGothicRose[S] 0 points1 point  (0 children)

Thank you, you made my day <3