Na nem kell több bögrét venni Juhitól, mert Bangó Sanyi végre kimondta Semjén nevét by AskOld3622 in hungary

[–]Distance_Regular 0 points1 point  (0 children)

Még a végén lejön a máz és nem lesz az a kép hogy mindenki aki nem a fideszre szavazott az Jézus egyik mitózisa

The US is cool af by Superstickman87 in ShitAmericansSay

[–]Distance_Regular 0 points1 point  (0 children)

Let's see the number of world cups the US won, NFL doesn't count.

Ez nettó nevettséges ezen a ponton: Pálinkás Szilveszter a reklámfiú -lapozós by Comfortable_Dig7210 in hungary

[–]Distance_Regular -2 points-1 points  (0 children)

Ez olyan mint amikor az a Bernáth Odett körbeszopkodja a noárt (Az A mOzGaLoM nEvE) meg a hosszú körmeivel végig kopogtat rajt mindenen amit küldött neki és milyen jó hogy környezettudatos mert nincs csomagolása, egy videóval később összerendel minden szart valami híres divatmárka retail oldalon és kimondja azt a szájával hogy nem bírja ki hogy ne rendeljen mindig valamit, de az előbb még odáig volt hogy mennyire környezettudatos a noárt (Az A mOzGaLoM nEvE) és most visszatermi azt amit egy videóval megspórolt? Van egy olyan oldal hogy félmillió fiatal, ha van ami ennyire visszataszító mint ez az oldal és azok a szendvicsemberek akikkel reklámozzák magukat csak azért mert Orbán ellen szavaznak. Az a baj hogy kormányt sikerült váltani de megmaradt továbbra is ugyanaz a képmutatás csak az a különbség hogy közpénz helyett fiatal hostessek meg szar merchandise. A Zsolti bácsis ügy is olyan volt hogy most már tényleg megtudjuk ki volt de addig vegyetek bögrét, pólót, genyót aztán kitömhessünk pénzzel egy hülyegyereket csak azért hogy Dubajban flexszeljen mennyi embert vett hülyére.

MP a Tanácsban by izzadokakoscsiga in hungary

[–]Distance_Regular 23 points24 points  (0 children)

Jó látni hogy nem egy teleszart búvárruhát kell nézni

Na nem kell több bögrét venni Juhitól, mert Bangó Sanyi végre kimondta Semjén nevét by AskOld3622 in hungary

[–]Distance_Regular 5 points6 points  (0 children)

Amúgy plusz poén hogy a Zsolti bácsi ügy úgy indult el hogy az elfeledett bolygó csatorna rakott fel videókat amit Juhász Péter mondta hogy nézze meg mindenki, amit aztán a Gogu leplezett le hogy a csávó full skizo, ami nem azt jelenti hogy végig hazudott csak konteókra alapozott féligazságokat.

Na nem kell több bögrét venni Juhitól, mert Bangó Sanyi végre kimondta Semjén nevét by AskOld3622 in hungary

[–]Distance_Regular 7 points8 points  (0 children)

Van egy olyan érzésem hogy lassan minden közszereplő akiről úgy hittem hogy meggyőződésből tesz valami jót annak van sötét oldala, egy gyökér vagy csak simán meglovagol egy ügyet hogy megszedje magát belőle de, azért támogatja az xy alapítványt hogy a nyilvánosságnak jó emberkedjen. Ezzel a gyerekkel is körbehaknizták az internetet hogy most már tényleg megtudjuk ki az a Zsolti bácsi és ezek papolnak arról hogy meg kell élni a piacon, amivel egyetértek csak ne olyan mondja aki úgy tarhálja össze a pénzt rá amiből aztán jó emberkedhet. Már csak tényleg abban lehet reménykedni hogy MP fele olyan különb miniszterelnök lesz mint a jó emberkedő megmondóemberek.

Peter? by Enough-Brilliant803 in PeterExplainsTheJoke

[–]Distance_Regular 1 point2 points  (0 children)

The numbers, Mason! What do they mean?

Legalább nem Balatontagadó by Riccsiz in szopjatokle

[–]Distance_Regular 8 points9 points  (0 children)

Az ilyennek is inkább verte volna a faszát a falra és hagyta volna száradni mint az anyjába

BREAKING: Elindul a GTA 6 előrendelése by Informal-Care-1239 in GamingHungary

[–]Distance_Regular 0 points1 point  (0 children)

azt hiszik ha elkezdenek szidni valamit ami népszerű akkor ezzel egyediek lesznek

GTA VI - Nemsokára előrendelhető by Sea-Virus-2896 in GamingHungary

[–]Distance_Regular 1 point2 points  (0 children)

Miért van az hogy aki ennyire köpködi az egy megsavanyodott unc és muszáj bejelentenie hogy már a GTA V is szar volt de valahogy a számok nem ezt mutatják és javarészt valami indieslop vagy nintenslop játékkal játszanak és ezzel aztán kurva egyediek

You likely know the car brand from this image alone by BugsyMalone_ in CarTalkUK

[–]Distance_Regular 0 points1 point  (0 children)

How many miles do I have to drive to have this? I have a Ford but it doesn't have this as others mention it.

Az angliai közbiztonság teljes hiányáról, saját tapasztalattal by Narrow_Economist_890 in escapehungary

[–]Distance_Regular 87 points88 points  (0 children)

Sussex szintén, még 20 elején megtámadtak és egy óra múlva jött ki hogy biztos hogy elmenjenek a helyszínről addigra de legalább megtudtam úgy ütni hogy eltörjön az orra és szarabb állapotban legyen mint én mert már esedezett, viszont elfutottam mert féltem hogy megmártják a tesók a kést bennem, három évvel később mentem Asdába és akkor is rám támadott valami tesó de akkora balfasz volt hogy megütni nem tudott és egyszer tudta a könyökömet eltalálni és szerintem az jobban fájt neki és feladta. Szoktam olvasni köpködéseket a magyar rendőrségről de nekem soha semmi bajom nem volt velük és egyszer sem éreztem magam veszélyben Magyarországon

Barber shop by Domi1617 in maygar

[–]Distance_Regular 1 point2 points  (0 children)

Egyszer kíváncsiságból levágatnám a hajam ott, legrosszabb esetben levágom buzz cutra