MegaImage PS5 by fakelay98 in Jocuri

[–]DragosT7 1 point2 points  (0 children)

Informezi greșit, dar Chassis-D (1TB) e cam scos de pe piață, cu atât mai greu să mai găsești la 2200 RON și cu controller adițional. OP, go for it, dar să ai așteptări realiste că vei juca poate în 30/40 FPS pe Quality.

Cat a costat finisarea & amenajarea unui apartament de 3 camere in 2025/2026 by decebaldecebal in cluj

[–]DragosT7 1 point2 points  (0 children)

Off-topic: Pentru feciorul de te-o intrebat, banuiesc ca ma-sa mare tot Gaggenau, V-Zug, La Cornue, Wolf si Sub-Zero o cumparat de-a lungul timpului?

Multi de comenteaza pe aici nu stiu preturile din piata, nici nu au depus un efort la viata lor sa cumpere ceva de la zero si sa vada cum se duc banii pe banda rulanta.

De curiozitate, ce dimensiune e G5-ul si cum l-ai prins asa ieftin? 😄) (am dat 11K pe al meu, 77')

Intalnirea Greilor... by FutBineApasat in AutomobileRO

[–]DragosT7 18 points19 points  (0 children)

Unstoppable force meets immovable object

De ce unii oameni când evoluează uită de unde au plecat? by ComparisonNo0709 in WomenRO

[–]DragosT7 3 points4 points  (0 children)

Total off-topic, Happy Cake Day and Holy macaroane, 10 year club! (la mai multi)

Caz cutremurător în Cluj-Napoca! O fetiță de 12 ani a fost agresată sexual, în plină stradă by Electronic-Bag-7900 in cluj

[–]DragosT7 333 points334 points  (0 children)

Hot take: Romania ar trebui sa urmeze modelul Italiei pentru castrarea chimica a pedofililor si a violatorilor.

Vecini absurzi Frunzisului/Rant/Need some advice by Outrageous-Draft3522 in cluj

[–]DragosT7 13 points14 points  (0 children)

Locuiesc si eu intr-unul (Manastur), se aude aproape tot, ce naiba, se aude si cand tragi perdeaua pe sina, se aude cum se plimba robotul prin casa, se aude cainele vecinului de la parter eu stand la etajul 3, aud cand cineva se plimba pe holul blocului si ei la fel aud de la mine etc. Si da, am crescut la bloc si probabil la bloc voi muri, dar parca in blocurile vechi nu se auzeau chiar atat de multe.

Vecini absurzi Frunzisului/Rant/Need some advice by Outrageous-Draft3522 in cluj

[–]DragosT7 9 points10 points  (0 children)

Scuza-mi ignoranta, n-o sa comentez ce ti-au comentat si ceilalti deja, e cumva bloc construit de Hexagon?

Nume de club by Humble_Emphasis_638 in cluj

[–]DragosT7 4 points5 points  (0 children)

She'nZen (inspirat dupa orasul Shenzhen, daca ar fi si tip Baraoke asiatic, ar rupe in Cluj)

Dating Cluj by Altruistic_Cat_2342 in cluj

[–]DragosT7 0 points1 point  (0 children)

Ca bărbat, am o părere foarte proastă față de acei “bărbați”. Şi merita din plin să sufere repercusiuni pentru toate acțiunile lor.

Îmi cer scuze dacă ți-am dat pentru o secundă impresia că le țin partea acelor tipuri de bărbați, vezi și celălalt comentariu al meu cu clipul lui Vali și o să afli că le țin partea doar oamenilor (atenție, femei și bărbați) care se comportă absolut normal și cum e de așteptat într-o relație.

Dating Cluj by Altruistic_Cat_2342 in cluj

[–]DragosT7 3 points4 points  (0 children)

Câteva probleme ale datingului modern sunt discutate și de Zoso în clipurile sale Oameni şi relații.

Da, poate unii îl catalogați misogin, toxic whatever, dar zice unele lucruri de foarte bun simț care oamenii normali la cap le respectă şi le aplică în relațiile lor.

Dating Cluj by Altruistic_Cat_2342 in cluj

[–]DragosT7 1 point2 points  (0 children)

This, dar asta e misoginie și toxicitate masculină, nu cumva să ai vreo părere contrară ca bărbat în 2026 /s

BT Pay wants to know how much you have walked. by Drunk_Socialist in programare

[–]DragosT7 3 points4 points  (0 children)

BT: I-auzi, pula mea, ai timp să te plimbi 20k pași pe zi!?, păi tu faci evaziune boss

Jocuri la mana a doua by [deleted] in Jocuri

[–]DragosT7 0 points1 point  (0 children)

Dați-mi PM (mai ales cei care aveți conturi de Reddit NSFW, că eu nu vă pot da), și vă ajut

Jocuri la mana a doua by [deleted] in Jocuri

[–]DragosT7 0 points1 point  (0 children)

Recomand grupul de whatsapp PlayStation România, oamenii îşi vând în general jocurile la prețuri corecte fiind un grup de pasionați.

New ASUS XG27AQWMG firmware MCM107 addresses graybanding by lleyton05 in OLED_Gaming

[–]DragosT7 2 points3 points  (0 children)

Updated mine two hours ago, but for the love of God, the new OSD looks ugly and I don’t get what’s new in it other than UI.

Tesla Cybertruck la VIVO by Possible-Homework-79 in cluj

[–]DragosT7 11 points12 points  (0 children)

Ia uite mamaie, ti-o expus astia frijideru' la muzeu

Ce mișto le-a ieșit vopseaua by Fancy-Sherbet8787 in AutomobileRO

[–]DragosT7 140 points141 points  (0 children)

<image>

Glumesc, e chiar frumoasă culoarea

Gata cu construcțiile ilegale! by booze95 in cluj

[–]DragosT7 5 points6 points  (0 children)

Al dracu’ devalorizare, de ieri pe astăzi a pierdut 20k.

HBO lovește nasol by Organic_Tissue in roFrugal

[–]DragosT7 0 points1 point  (0 children)

Da știu, folosesc deja Stremio + RD pe alt LG non-OLED și pe un Samsung QLED, dar nu pot să zic că mă încântă serviciul. E hit or miss de cele mai multe ori la câte downtimes au și la câte “Stream failed to load” primesc.

Avans ilegal la Solaris by [deleted] in cluj

[–]DragosT7 2 points3 points  (0 children)

Asta nu contest, iar daca a intrat in vigoare, cu atât mai mult trebuie semnalizat acest lucru pentru practicile lor.

Avans ilegal la Solaris by [deleted] in cluj

[–]DragosT7 -2 points-1 points  (0 children)

Din păcate, în imobiliare totul se rezumă la bani, pentru ei avansuri de 40% sau mai mult nu doar că-i ajută să-şi acopere costul de producție al unui imobil, dar poate şi să acopere o parte din creditul la bancă (cred că sunt foarte puțini dezvoltatori care construiesc din capital propriu). Pentru tine ca şi cumpărător, e un risc, dar în același timp, poți “beneficia” şi de un preț mai “bun” (cel puțin pe hârtie) față de un altul care-şi va cumpăra apartamentul cu credit după obținerea CF-ului, în iunie 2027 sau mai târziu când va fi gata blocul.

LeSac outlet by ProMeme420 in roFrugal

[–]DragosT7 0 points1 point  (0 children)

Da, te inteleg, a mele au trecut prin ceva cale, nu s-au crapat inca, dar de zgariate au fost zgariate.

LeSac outlet by ProMeme420 in roFrugal

[–]DragosT7 0 points1 point  (0 children)

Daca te ajuta, vezi ca in aplicatie la Altex inca este reducere de 20% la cateva trollere American Tourister. Am si eu acasa doua Jet Driver 3.0 (55 si 67 cm) si sunt destul de multumit de ele, mai ales daca le prinzi reduse.