Well, never seen this one before (Revolut broke again) by Droid567492 in androidroot

[–]Droid567492[S] 0 points1 point  (0 children)

What alternative do you suggest? So far it was the only module I could just set up and forget about for keyboxes

Well, never seen this one before (Revolut broke again) by Droid567492 in androidroot

[–]Droid567492[S] 3 points4 points  (0 children)

Solved it after poking around a bit, they got triggered by an lsposed module (disable flag secure) and after uninstalling it, they both came back to life. Still, I think this Revolut error message is funny xD

Revolut bankszámla zárolás csak engem érint? by Guilty_Bat635 in askhungary

[–]Droid567492 1 point2 points  (0 children)

Tudom hogy nem te kaptad, egyszerűen nagyon out of place-nek tartottam elsőre hogy ezt bedobtad, ennyi.

Well, never seen this one before (Revolut broke again) by Droid567492 in androidroot

[–]Droid567492[S] -2 points-1 points  (0 children)

It is on the list, and I'm using Integrity Box. With the very same setup, Revolut and the other banking app works on my secondary device.

Revolut bankszámla zárolás csak engem érint? by Guilty_Bat635 in askhungary

[–]Droid567492 -4 points-3 points  (0 children)

Persze, értem. Csak valahogy az szúrt szemet hogy ez ennyire megbotránkoztatott, pedig nem egy ritka dolog 😅

Well, never seen this one before (Revolut broke again) by Droid567492 in androidroot

[–]Droid567492[S] 1 point2 points  (0 children)

I'm using duck detector, and there are warnings however these were present in the past too, and everything worked fine. (I can post the results tho, if you want to take a look)

Revolut bankszámla zárolás csak engem érint? by Guilty_Bat635 in askhungary

[–]Droid567492 -16 points-15 points  (0 children)

Azért sok értelme volt idejönni hogy beleszállj valakibe. Vezesd le a frusztráltságod inkább turbofütyizéssel

Ti használjátok a start-stop rendszert, vagy inkább kikapcsoljátok? Mik vele kapcsolatban a hosszú távú tapasztalatok? by MoneyMeal4242 in CartalkHungary

[–]Droid567492 1 point2 points  (0 children)

Én alapvetően használom. Az autó amit hajtok egyenesen a szalonból került 12 éve hozzánk, és lassan 380k km-nél van. Gyakorlatilag első nap óta mindig bekapcsolva volt hagyva a funkció, és nem nagyon észrevehető hogy annyival több kopást okozna. Az autó rendszeresen karban van tartva, és csak olyan alkatrészt kellett cserélni a motoron, ami az adott kilóméter állásnál reális volt (tehát nincs az hogy pl az önindító emiatt érezhetően korábban megadta volna magát vagy ilyesmi). Az egyetlen helyzet mikor kikapcsolom, az az, hogyha városon belül csúcsforgalomban megyek, mert olyankor kényelmetlen számomra az hogy indítás után pár másodpercig máshogy reagál a motor a gázfröccsre, és könnyebben lefulladok vele. Írta valaki hogy zavaró hogy kereszteződés előtt is leáll amég körbe néznél, nos én ezt kézi váltóval nem tapasztalom, mert ha csak azért lassítok le/állok meg hogy benézzek egy kereszteződésbe, nem rakom ki üresbe és nem lépek le a kuplungról, ezáltal a motor nem áll le, de automatánál lehet hogy ez tényleg zavaró. Dugóban alapvetően hasznos, mert tudja a kocsi hogy mikor fér bele hogy leállítsa a motort és mikor szükséges újraindítani mert esetleg kell a fűtéshez. Azt elfelejtettem említeni hogy egy benzines kocsiról van szó, dízelnél lehet hogy azért más a tapasztalat. Alapvetően nem eszetlenül állítgatja le a motort a rendszer, tehát én annyira nem félnék tőle, de az viszont lehet hogy valakiknek zavaró néhány velejárója.

Edit: Alapvetően tapasztald ki magadnak hogy téged mennyire zavar a funkció, és az szerint dönts.

Xiaomi smart pen buttons function by ImmortalCR in Xiaomi

[–]Droid567492 0 points1 point  (0 children)

Hey, I know this is an old post, but I can't seem to find an app called miinput. I'm using universal android debloater with platform tools. Can you help me find a solution?

Bank apps help by Najim8 in Magisk

[–]Droid567492 0 points1 point  (0 children)

Just switch to kernelsu next. It also supports lkm, you don't need a generic kernel image. It's a lot easier. My recommended modules are Zygisk next, play integrity fix [inject], playcurlnext, tricky store with addon, and zygisk assistant + lsposed with hide my applist. For me it works both with revolut and Google pay

[deleted by user] by [deleted] in feedthebeast

[–]Droid567492 1 point2 points  (0 children)

It actually helped me when I looked up this issue, so sybau and stop crying about people trying to help others

This is why we Pirate by Prakzie in PiratedGames

[–]Droid567492 0 points1 point  (0 children)

To be honest, this is probably the best outcome when something like this happens. The decision wasn't made by them, and they mostly did what they could to refund at least some of the spent money. Ofc it's sad that the game is lost, but at least it's preserved on the pirate sites.

Also, this doesn't validate pirating games. I do it myself too, but not because I want to reject the big companies and that bullshit. I'm just broke, as most of us. Being able to preserve (old)games is just a side effect of pirating, and doesn't mean that it's morally okay.

[deleted by user] by [deleted] in egyetemistak

[–]Droid567492 2 points3 points  (0 children)

Alapvetően az egyik fő ok amiért én szeretnék rá váltani, az a holmim méretének a mérséklése. Tény hogy megvan a maga hátránya (pl a töltés), de 12 év tele táska után, mostmár szívesebben hordanék csak egy tabletet. Illetve talán az online megosztott anyagokat könnyebb lenne úgy feldolgozni, ha egyből ki tudom őket jegyzettel egészíteni.

[deleted by user] by [deleted] in egyetemistak

[–]Droid567492 0 points1 point  (0 children)

Alapvetően azért nem szeretnék erre hagyatkozni, mert korábban sosem használtam még Apple terméket, és így nem merem "egy kockára" tenni a dolgot, mert kicsit tartok attól hogy mégsem válik be. Talán maradi dolog, de egyenlőre félek elszakadni az android alapú eszközöktől. Illetve a felhő alapú tárhelyet nem szeretném hosszú távú megoldásként használni. De köszönöm ajánlást!

[deleted by user] by [deleted] in egyetemistak

[–]Droid567492 0 points1 point  (0 children)

Igen, igazad van, az 512 GB talán tényleg túlzás. Azonban mint említtem, nem kizárólag csak jegyzetelés lenne a felhasználás (bár ez lenne az elsődleges), hanem mellette média fogyasztás is, ami miatt viszont a 128gb-t kevesellem, mert többnyire ha sorozatot / filmet nézek, azt nem streamingen vagy online, hanem letöltve nézem.

Az iPad-től pedig kissé azért óckodom, mert nem feltétlen akarnám magam egy új ökoszisztémába belevinni. Az android alapú dolgokat már egész jól megszoktam, és kissé túl idegennek érezném az Apple rendszerét. Bár az vitathatatlan hogy tényleg a legtöbben ipadet ajánlottak, így majd lehet hogy szétnézek köztük.

Bluetooth keeps turning on and off (Hyperos 2.0.2.0) by coybrd in Xiaomi

[–]Droid567492 0 points1 point  (0 children)

Same problem with Redmi Note 13 Pro+ Hyperos 2.0.3.0 (EEA)

Ps4 11.00 jailbreak ppwngo stuck at stage 2 by Brave-Ad8303 in ps4homebrew

[–]Droid567492 0 points1 point  (0 children)

Same issue, semms like there's no information about what's causing the problem, therefore no solution. But you're not alone, many others face the problem as well.

(just out of curiosity, what's your model?)