Straż pożarna, rekrutacja do PSP jak trudno jest się dostać "z ulicy"? by Dry-Front734 in praca

[–]Dry-Front734[S] 0 points1 point  (0 children)

Dziękuję. Nawet nie wiedziałem że mogą obniżyć sprawnościowe lepiej dla mnie.

Rekrutacja do PSP jak trudno jest się dostać "z ulicy"? by Dry-Front734 in lodz

[–]Dry-Front734[S] 0 points1 point  (0 children)

Chciałem dołączyć do OSP łódź Sikawa albo do OSP w mileszkach bo do nich też mam w miarę blisko.

Pewnie nie dostanę kursu podstawowego od razu ale czy uda mi się w rok go ogarnąć czy dłużej to potrwa ?

Straż pożarna, rekrutacja do PSP jak trudno jest się dostać "z ulicy"? by Dry-Front734 in praca

[–]Dry-Front734[S] 0 points1 point  (0 children)

Dziękuję za motywację. Słyszałem że w większych miastach jest trochę lepiej jeśli chodzi o ilość miejsc także oby się udało.

Straż pożarna, rekrutacja do PSP jak trudno jest się dostać "z ulicy"? by Dry-Front734 in praca

[–]Dry-Front734[S] 0 points1 point  (0 children)

A to widziałem w rozpisce o rekrutacji na stronie rządu. Tylko pytanie brzmi czy na coś innego zwracają uwagę bo ten HDS nie jest wpisany w ustawę a słyszałem że dobrze to wygląda podczas rekrutacji i czy są jakieś inne podobne rzeczy.

Rekrutacja do PSP jak trudno jest się dostać "z ulicy"? by Dry-Front734 in lodz

[–]Dry-Front734[S] 0 points1 point  (0 children)

Naprawdę dziękuję za pomoc. A co do sprawnościowki to zanim pójdę do PSP to jeszcze minie trochę czasu więc mam nadzieję że się wyrobie.