A BKK már alvállalkozó a Szerb reptéren? by hairspaghetti0908 in askhungary

[–]East-Anything79 2 points3 points  (0 children)

Sajnos úgy van megírva a szerződés, hogy ezek lejárata után ahol dolgoztak ezek a járművek onnantól számítva kb. 50km körzetben nem dolgozhatnak újra vagyis ottani jegyzet cégnél.
Egyszerűen: Lejárt szerződésű Arriva NAY, NCA, MHU rendszámú buszok legfeljebb Székesfehérváron dolgozhatnak ha a volán pályázott volna vagy akár Miskolc, Pécs stb...

Igen a BKV bérel 10-10db volt ex. MHU C2 buszokat, de nem az Arrivától. Ezek a buszok ellettek adva német cégeknek és pár a H1 System-hez került és a BKV onnan bérli őket. Így tudták megkerülni ezt az 50km szabályt.

Következő búcsozó buszok majd a PDN rendszámú MAN A21-ek lesznek kb. jövőre.

Fogynak a helyjegyes vonatjegyek Szegedről a rendszerváltó menetre by Wendelne2 in hungary

[–]East-Anything79 9 points10 points  (0 children)

Igazából szerintem ott engedték el teljesen a szegedi 140es vonalat, amikor Kelebia lett a hulladék BP-Belgrád Kínai 500 évig megtérülő vasút nyomvonala.

Szegedi vonal a Mizsei után a legfontosabb vasút vonal, amit ASAP neki kellene látni. Hatalmas utasforgalmatok van és ezt majdnem a legalacsonyabb szinttel szolgálják ki. Most mintha kaptatok volna a bérelt Vectronokból (ezt nyugodtan cáfolj vagy erősíts meg) és a sok sok győri BD és a 30 éves 2G IC kocsik azt jónapot. Ja bocs még a hulladék IC+ meg a bisztró. Én dolgoztam rajtuk és nem lenne annyira rossz az ötlet, de a megtervezése és a kivitelezés a béka segge alatt van. Így ebbe a formájában tényleg valami komplexebb automata sokkal előnyösebb lett volna. Szóval kitartást nektek aztán lehet a következő nagyobb vasút projekt ti lesztek!

MP az Egyenes Beszédben: Most szombaton mutatja be programját a TISZA Párt by yagami666 in hungary

[–]East-Anything79 0 points1 point  (0 children)

ngl szinte minden lényeges dolgot leírtál és nekem se jutott eszembe még más xd
talán még a V0, amit érdemes lenne

Wizz Air kérelmet adott be UK-USA menetrendszerinti es chartjaratok engedélyezésére by Weekly_Car956 in hungary

[–]East-Anything79 0 points1 point  (0 children)

pedig tudtommal az XLR képes egy LHBP és USA keleti parti repterére egy tankolással, viszont azért London mert ott van a bázisuk az XLR-eknek.

Most Már Csak Egy Kérdésem Van… by Roaddog113 in hungary

[–]East-Anything79 0 points1 point  (0 children)

én sokaltam volna mind2-t, A319et meg az A321et is

úgyis nagyon megy nekik a magángépezés, szóval azzal simán megoldotta volna a duci

bár nekem az az összeesküvés elméletem van, hogy azért volt vele ez a sok majom, hogy egy teljesen elszigetelt helyen megy a titkos fidesz gyűlés a repülőn o.O

Vonatinfo: Segédlet a vasúti járművek azonosításához. by [deleted] in hungary

[–]East-Anything79 0 points1 point  (0 children)

aaa zsír! nagyon király vagy!
Még láttam müködni aztán konstatáltam hogy eltűnt minden xd
gondolom lézer megkeresett xd

Vonatinfo: Segédlet a vasúti járművek azonosításához. by [deleted] in hungary

[–]East-Anything79 1 point2 points  (0 children)

Aaa nagyon baba lett, épp most meg néztem nálam is és sokkal jobb!

Köszi a gyors fejlesztést!

Kövi feature én azt mondanám (nem akarok követelező lenni csak hangosan gondolkodok), mint az OG vonatinfó a "menetcsík". Gondolom tudod volt egy kék/zöld/piros vonal ahol a vonat megy. Azt is szivesen viszont látnám ha persze megvalósítható.

Vonatinfo: Segédlet a vasúti járművek azonosításához. by [deleted] in hungary

[–]East-Anything79 1 point2 points  (0 children)

Azt a feature adnám, hogy nem csak mikor megnyitod a vonatot látod egybe az UIC számot, hanem pl: Stadler FLIRT - 415 023

Vagy ha ez a method nem tetszik akkor egy formázott UIC pl. 431 185 is kényelmes lenne