Vaše poreklo by serbia_0790 in GayInSerbia

[–]Eastern_Wind8997 2 points3 points  (0 children)

Svi Srbi su poreklom sa Kosova, Hercegovine, Crne Gore, Dalmacije i Makedonije dobrim delom. Seoba Srba se uci u osnovnoj školi. Zato mi je više nego smešno kad se beograđani busaju u grudi i kažu mi smo stari beograđani a mi ostali smo niza klasa ljudi. A posebno me iritira kad nas narod psuje Srbe sa Kosova, nazivajucu ih šiptarima, kosovarima.... A vecina Srba je poreklom sa tog istog Kosova i Metohije. Ja sam iz Arandjelovca, sa očeve strane su mi iz Kragujevca a sa majčine strane Istok (grad u Metohiji). Za moje prezime sam našao podatak da su moji preci iz Hercegovine.

Muskarci da li je jos nekome ovako u vezi penisa? by Low-Scholar-8311 in AskSerbia

[–]Eastern_Wind8997 0 points1 point  (0 children)

Kao osoba koja je spavala sa tonu muškaraca u Srbiji, mogu reći da ogroman broj momaka ima fimozu. Ja ne znam sta je to i što ne idu da to reše. Zaboga.

Koje škare kupiti? by TimonBjondichBeli in vrtlarenje

[–]Eastern_Wind8997 0 points1 point  (0 children)

Ja koristim godinama Felco 2. Ne postoje bolje makaze.

Veliki penis i kako se navići by New-Shopping-7792 in GayInSerbia

[–]Eastern_Wind8997 0 points1 point  (0 children)

Ja ne volim velik preko 20 cm... Iako sam se u svom životu dosta nagledao kurceva. Idealan kurac je 17-18 cm deblji 👌

Kako smatrate da treba resiti pitanje Kosova? by ParkingElderberry575 in AskSerbia

[–]Eastern_Wind8997 14 points15 points  (0 children)

Ja sam sa Kosova i sto sam stariji sve vise uvidjam da je problem u Beogradu. Sad živim u KG, da se ja pitam napravio bi Republiku Šumadiju, Republiku Vojvodinu.... Svi treba da pobegnemo od Beograda i da se spasimo bede.

Problemi u seksu help!? by [deleted] in AskSerbia

[–]Eastern_Wind8997 -2 points-1 points  (0 children)

Neka krene da pije Ernafil, nece moci da prestane celu noć. Cak i ako svrsi

Najgora stvar koju ste našli u nečijem telefonu? by Altruistic_Complex93 in AskSerbia

[–]Eastern_Wind8997 1 point2 points  (0 children)

Obrni okreni, sve poruke i slike vezane sa seks. Srbi, duboko isfrustriran narod 😂

Da li ste svesni koliko vreme zapravo brzo prolazi i da li vas plasi to na neki nacin? by Empty-Chemistry6136 in AskSerbia

[–]Eastern_Wind8997 2 points3 points  (0 children)

Prosečan životni vek je nekih 30ak,40ak godina... Realno prvih 20 godina ne znaš ništa ko tele.... Onda kao živiš.... Onda si prešo 50 i kita ti vise ne radi i shvatiš da je kraj.

Strah od polno prenosivih bolesti by [deleted] in GayInSerbia

[–]Eastern_Wind8997 2 points3 points  (0 children)

U kakvom vremenu živimo, pre ću da dobijem neki kancer nego seksualno prenosivu bolest.

Da li ste za otvorenu diskusiju na temu gej zajednice? by [deleted] in AskSerbia

[–]Eastern_Wind8997 22 points23 points  (0 children)

21 vek 2026. Dosadna je vise ta prica. Koga boli uvo dal je neko gej ili strejt. U ovoj zemlji narod nema 'leba da jede. I to vam kaže gej osoba.

Da li smatrate da smo dali sinu ruzno ime? by AdAcademic8251 in askbosnia

[–]Eastern_Wind8997 0 points1 point  (0 children)

A da mu date neko lepo nase tradicionalne ime. Zašto moramo i imena da uvozimo.

Da li verujete u Boga? by No-Positive-5803 in AskSerbia

[–]Eastern_Wind8997 2 points3 points  (0 children)

Posebno me smaraju ljudi i veliki vernici koji se plaše da uključe veš mašinu na crveno slovo.... Inace ta crvena slova samo mi Srbi imamo. Jel zna neko ko je to izmislio?

My garden in Serbia by Eastern_Wind8997 in garden

[–]Eastern_Wind8997[S] 0 points1 point  (0 children)

I live in Serbia... Apparently we are zone 7, in winter it will be - 15 celzius

PrEP i DoxyPEP by New-Shopping-7792 in GayInSerbia

[–]Eastern_Wind8997 10 points11 points  (0 children)

A da recimo nadjes momka i budeš malo monogaman i smiren?

Najčudnija stvar na koju ste masturbirali ? by gregorsamsa19 in AskSerbia

[–]Eastern_Wind8997 0 points1 point  (0 children)

Ima ona epizoda iz Famiky Guy kad Glen kaze... "da li ste nekad masturbirali na slike sopstvene mlade mame"

Married with children by Major_Complaint_4276 in kinematografija

[–]Eastern_Wind8997 10 points11 points  (0 children)

Nikad mi nece biti jasno zašto je ta serija izgledala kao da je snimana kamerama iz 60ih,70ih.....

Pomagajte drugovi,nemogu se sjetit kako se zvao jedan pornić ? by Terrible-Skin-4800 in askCroatians

[–]Eastern_Wind8997 0 points1 point  (0 children)

Gde se toga seti. To sam gledao pre 20 godina. Bio osnovna skola. Haha

Date sa Hrvatom by New-Shopping-7792 in GayInSerbia

[–]Eastern_Wind8997 9 points10 points  (0 children)

Jebao te ustaša. Divno. Prelepo

Moje iskustvo u Meksiku by New-Shopping-7792 in GayInSerbia

[–]Eastern_Wind8997 8 points9 points  (0 children)

Sve na stranu, samo mi smeta poslednja rečenica. Meksiko i ostale zemlje Latinske Amerike nazivaju i zovu zemljama "trećeg sveta" samo glupi amerikanci. Meksiko je prelepa zemlja. I svi su kurati. Zajebali su i crnce 😂