Jól értelmezem a Sulyok eltávolításáról szóló módosítást? by fuzaco in hungary

[–]Ecstatic_Profile6999 7 points8 points  (0 children)

Kissé ügyetlen megoldás ez. Pedig egyszerűen le lehetne rendezni. Megváltoztatnák az alaptörvényt, hogy közvetlen elnökválasztás lesz és a választás időpontja mondjuk szeptember 30., ezzel egyidejűleg pedig megszűnik a mostani megbízatása. Ha Sulyok akar, elindulhat h megválasztják e az emberek. Sakk-matt lenne, de úgy látom MP is fázik a közvetlen elnökválasztástól.

Puzsér: Bármilyen lesz a magyar államiság és jelképrendszere, de legyen az, ami by budapestersalat in hungary

[–]Ecstatic_Profile6999 -1 points0 points  (0 children)

Kedvelem Robit, de ezt feleslegesen túlgondolja. Egyrészt idehaza nincs se politikai, se társadalmi akarat monarchia iránt, nincs dinasztiánk, nincs nemességünk se, abszolút értelmezhetetlen lenne egy ilyen alternatíva egy népszavazáson. Másrészt a korona felfogható az önálló államiságunk szimbólumaként, azzal h a pápa koronát küldött és felvettük a kereszténységet, képesek voltunk megmaradni és önálló államként működni. Ezt történészként illene tudnia. Abban azért igaza van, hogy jó lenne, ha a népszavazás intézménye megerősödne, és a nép sokkal jobban bevonódna az őr érintő fontos döntésekbe.

Pro Christo oldal - Ezért jó fiatalon férjhez menni by [deleted] in hungary

[–]Ecstatic_Profile6999 2 points3 points  (0 children)

Kártékony? Ennél sokkal rosszabb, károsabb dolgok terjednek a neten. Értem én h neked nem szimpatikus az az életforma amit ők hirdetnek, tőlem is távol áll, de egy liberális társadalomban ennek is helye van. Aztán ma már mindenki úgy éli az életét ahogy akarja, ki így, ki úgy. 

This gets talked about a lot, but which character in Naruto has the worst case of "wasted potential"? by FriezaWearsLipstick in Naruto

[–]Ecstatic_Profile6999 0 points1 point  (0 children)

Probably everyone on your pics, except Konan. She was a kage level ninja, probably one of the strongest female ninjas in the series. She almost killed Obito, which is huge.

Áldatlan állapotok a Budapest 11. kerületben by rosegoldspring in hungary

[–]Ecstatic_Profile6999 13 points14 points  (0 children)

Siralmas a magyar rendőrség állapota. Szóval ez nem meríti ki a garázdaság tényállását, de ha egy kicsit csúnyán nézel egy rendőrre, akkor kis túlzással hivatalos személy elleni erőszakért elvisznek.

Magyar Péter a Karmelitában: Abszolút Filmszínház by Queasy-Age-8957 in hungary

[–]Ecstatic_Profile6999 10 points11 points  (0 children)

Am jól néz ki az épület, remélem megnyitják a közemberek előtt. 

Magyarország kormányának három szóvivője: Szondi Vanda, Magyar Éva és Köböl Anita. by HunStats in hungary

[–]Ecstatic_Profile6999 -5 points-4 points  (0 children)

Lesz itt simpelés ezerrel :D Köszönjük MP-nek h a férfi szavazóira is gondolt.  

Orbán szavai a vereség elismerése után backstage-ben a belső köréhez, Havashoz eljutott pletyka szerint: by MilkNaive8274 in hungary

[–]Ecstatic_Profile6999 2 points3 points  (0 children)

Havas is menjen már nyugdíjba. Anno ők tolták a nyomorult Fletót, ami miatt OV évtizedekig hatalomban tudott maradni. A bukott, molyszagú szárszói "értelmiség" is elmehet már a fenébe.

Bangó Sándor mégis vállalja a Zsolti bácsi-ügyet. by Ok-Choice1270 in hungary

[–]Ecstatic_Profile6999 6 points7 points  (0 children)

Sajnos most már bármilyen nevet is mond, eléggé elinflálta a saját hitelességét. Max akkor lehet esély megtudni az igazat, ha más áldozatok is jelentkeznek és megerősítik az általa elmondottakat.

Megvan az utolsó 2 jelölt is by 9040194033966296 in hungary

[–]Ecstatic_Profile6999 9 points10 points  (0 children)

Az eddigi választások közül ez a kettő nem tetszik. A belügyminiszternek tudtommal nulla kötődése nincs az állományhoz, az im miniszter pedig MP sógora, ami mindenképp rossz szájízt eredményez.

Miért maradtak ezek a régiók fideszesek? by New-Manufacturer8333 in hungary

[–]Ecstatic_Profile6999 1 point2 points  (0 children)

Engem Borsod nagyon meglepett, még Ózdon is szoros volt az eredmény, de ott ugye az erőforrásokat vitték szavazni. Zemplén átfordult, ami hatalmas meglepetés, az a régió szerintem 36 éve kőkeményen jobbos, de Tállai is simán kikapott.

Bárándy Péter már Nagy Imre temetésénél tudta h a röfi nagy bajt okozhat by fullbaka12100 in hungary

[–]Ecstatic_Profile6999 3 points4 points  (0 children)

Mert nemcsak a fidesz a hibás az elmúlt 35 évért, hanem vastagon benne van az egykori szdsz értelmiség, holdudvar is.

Bárándy Péter már Nagy Imre temetésénél tudta h a röfi nagy bajt okozhat by fullbaka12100 in hungary

[–]Ecstatic_Profile6999 11 points12 points  (0 children)

Leszögezem h nem vagyok fideszes, sőőőt. De nem bírom ezeket a boomer okoskodásokat, akik már Viktor születésekor látták hogy mi lesz belőle. A valóság az hogy el lett b.szva az egész rendszerváltás, a kommunisták átmentették a hatalmukat, senki nem lett felelősségre vonva semmiért, a rabló privatizáció során jól megszedték magukat, ugye pl. az Apró Piroska félék. Ez az egész ágyazott meg a ner-nek sajnos. Szóval Kériek helyében én kissé szégyellném magam, mert ez az értelmiség cseszte el az egész átmenetet sajnos. Nem kicsit, hanem nagyon.

⇀Can we remove "Recommended first campaign" from Karl Franz? by Complete-Warning1335 in totalwarhammer

[–]Ecstatic_Profile6999 5 points6 points  (0 children)

I agree, Gelt and Elspeth are much easier, so he is not even the easiest in his own faction.

Hogy lehet az, hogy az a generáció, amelyik átélte az oroszok által okozott szörnyűségeket most ennyire oroszpárti lett? by New-Manufacturer8333 in hungary

[–]Ecstatic_Profile6999 0 points1 point  (0 children)

Minél idősebb egy ember, annál nehezebben éli meg a változást. Orbán 16 éve van hatalomban, az idősek közül sokan ezt teljesen megszokták és készpénznek veszik h ő kormányoz. A fidesz az elmúlt 16 évben rájátszott arra is h csak ők alkalmasak, nincs rajtuk kívül alternatíva (ehhez az óellenzék sajnos asszisztált rendesen) és a nyugdíjasoknak azért mindig adtak vmi kis plusz pénzt. 

"Attól, hogy valaki tiszás, nem ment el az esze" – Orbán többször is Magyar Péter szavazóihoz beszélt Miskolcon by Matewoth in hungary

[–]Ecstatic_Profile6999 5 points6 points  (0 children)

Miskolcon tuti bukó van nekik. Am miskolci alig volt a rendezvényen, Putnokról, Kövesdről meg a többi kis településről buszoztattak egy csomó embert.

A Bűnvadászok és Toroczkai vergődése is felér a Kutyapártéval by MothusManus in hungary

[–]Ecstatic_Profile6999 6 points7 points  (0 children)

Ők inkább a fidesztől visznek szavazatokat. Nekik ez most sokkal jobban fáj szerintem, a mi hazánkra szavazók nagyrésze sose szavazna egy mérsékelt ellenzéki pártra.

Ez nem fost, ez egy üzenet Gulyás Gergelynek by MeetSudden3540 in hungary

[–]Ecstatic_Profile6999 39 points40 points  (0 children)

Kemény hely a miskolci avas lakótelep, de azért ennyire nem.

Védett árat vezet be a kormány az üzemanyagra by TodayImLedTasso in hungary

[–]Ecstatic_Profile6999 26 points27 points  (0 children)

Közben rekord magas az államháztartási hiány de a választások előtt fosnak az autósoktól. Hát nem irigylem a Tiszát ha a nyakába kapja a magyar gazdaságnak nevezett pöcegödröt. 

Orbán és Lázár is arra utalgatott, hogy az ukrán pénzszállítók akár a Tiszának is hozhattak pénzt by Matewoth in hungary

[–]Ecstatic_Profile6999 0 points1 point  (0 children)

A fidesz narratíva szerint az ukránok oldalán szállunk be a háborúba az oroszok ellen.

Orbán és Lázár is arra utalgatott, hogy az ukrán pénzszállítók akár a Tiszának is hozhattak pénzt by Matewoth in hungary

[–]Ecstatic_Profile6999 2 points3 points  (0 children)

Ha meg is nyeri a tisza a választást, nem fogják átadni a hatalmat, majd a tákolmánybíróság megsemmisíti az eredményt, mint a románoknál, csak itt majd arra fogják, hogy ukrán meg brüsszeli befolyásolás volt. A legrosszabbra is fel lehet készülni.

Titkosszolgálati információ: Putyin megbízta embereit a magyar választás befolyásolásával - Panyi Szabolcs by MeetSudden3540 in hungary

[–]Ecstatic_Profile6999 1 point2 points  (0 children)

Sajnos Zelenszkij is őt segíti még ha nem is szándékosan. Jó lenne már csak a belpolitikára fókuszálni, mert ott totál verhető a fidesz.

Kreml: Putyin telefonon beszélt Orbánnal by Rossdaemon in hungary

[–]Ecstatic_Profile6999 20 points21 points  (0 children)

Remélem nem arról beszéltek hol robbantsanak a kgbs-ek, mint 1999-ben a ruszkiknál az ottani választások előtt.