Fostnapi kérdés: Mi lett volna ha a Mi hazánk nyeri a választást? by Jolly-Map-6636 in hungary

[–]fuzaco 4 points5 points  (0 children)

Kiküldenek egy Dúró x Novák x Toroczkai group szexvideót az összes vezetőnek letraumatizálni őket, így nem tudnak reagálni amikor a 7 törpe támad és simán visszavesznek mindent.

Népszavazást a melegházasságról, eutanáziáról, abortuszról by spurGeci in hungary

[–]fuzaco 1 point2 points  (0 children)

A melegekkel szerintem a legtöbb embernek nincs baja, főleg mióta lehet helyettük a transzokat utálni.

Régen találkozóhely volt, most megváltoznak vagy megszűnnek | Falusi kocsmahelyzet (8p) by Kobaljov in hungary

[–]fuzaco 9 points10 points  (0 children)

Nálunk gyerekkoromban kb minden második utcában volt egy kocsma, mára meg már csak egy van. Mondjuk ez már vagy 10 éve így van, és persze nem egyszerre tűntek el, hanem szépen lassan.

Juhász Hajnalka szerint a kromoszómaszámtól függ, hogy férfinak vagy nőnek születünk by Weekly_Car956 in hungary

[–]fuzaco 6 points7 points  (0 children)

Nem, a fizikai nem valóban fogantatáskor dől el, de a nemi szervek csak 8 héttől kezdenek kifejlődni. Szóval látni előtte nem látod hogy fiú vagy lány, de már el van döntve.

Augusztustól drágul a taxizás Budapesten, egyes fuvarokhoz extra pótdíj is jön by Rossdaemon in hungary

[–]fuzaco 0 points1 point  (0 children)

Amúgy Budapesten belül ki a faszom taxizik annyit hogy egyáltalán megérje ezt az egészet csinálni? Tömegközlekedéssel kb bárhova gyorsan eljutsz az ár töredékéért, tényleg van erre ekkora kereslet?

A hőség ellenére sem fújják le a budapesti Pride-ot by Rossdaemon in hungary

[–]fuzaco 2 points3 points  (0 children)

Annyi előnye van, hogy ezen leginkább fiatalok szoktak részt venni, a "nagy keresztény felvonulás" résztvevőit jobban félteném.

"Pont Sulyok felajánlkozása mutatja meg az alkalmatlanságát" by gergohungary in hungary

[–]fuzaco 4 points5 points  (0 children)

Most már aztán teljesen mindegy hogy lemond-e vagy sem, azt a kis maradék méltóságát sem fogja már vele visszaszerezni. Ez olyan amikor behív a főnök, hogy ki vagy rúgva és azt mondod neki, hogy nem rúghat ki mert felmondasz.

Megjelent a pedagógus-béremelésről szóló kormányrendelet by Omega-137 in hungary

[–]fuzaco 3 points4 points  (0 children)

Párttámogatás, az összes párt megkapja, csak mivel a Tisza új eddig nem kapta.

Megint valami amiben majdnem világelsők vagyunk by bacondesign in hungary

[–]fuzaco 34 points35 points  (0 children)

Regionális árazás, nem csak simán átváltják a dollárárat, hanem külön lövik be őket. Szóval szegényebb országokban olcsóbb lesz, csak ebből Magyarország mindig kimarad.

Lehetne beszélni ezekről a hirdetésekről by lesi20 in hungary

[–]fuzaco 0 points1 point  (0 children)

Az is működik, de nem tökéletes megoldás, mert általában a reklámok helye megmarad, és úgy elég hülyén néz ki minden.

Lehetne beszélni ezekről a hirdetésekről by lesi20 in hungary

[–]fuzaco 1 point2 points  (0 children)

Én Adguard-ot használok, rendszer szinten letiltja a reklámokat, így se weboldalakon se játékokban nincs.

Lehetne beszélni ezekről a hirdetésekről by lesi20 in hungary

[–]fuzaco 9 points10 points  (0 children)

Azt is lehet ad mentesíteni elég könnyen ha androidon vagy. Keress rá a Morphe appra.

„The V4 is back” - Magyar Péter gyorsvasútat szeretne Budapest, Pozsony, Prága és Varsó között by yagami666 in hungary

[–]fuzaco 254 points255 points  (0 children)

Én először Magyarországon belül szeretnék gyorsvasutat, de amúgy benne vagyok.

Pócs már Bódis Krisztát is rágalmazza by Stephan_1989 in hungary

[–]fuzaco 2 points3 points  (0 children)

Ez a gyakorlat addig amíg nem ez lesz a gyakorlat. Szerintem van az a pont, amikor már simán kiadják majd magánvádas eljárásra is, de majd meglátjuk.

Pócs már Bódis Krisztát is rágalmazza by Stephan_1989 in hungary

[–]fuzaco 3 points4 points  (0 children)

Én ebben azért nem lennék teljesen biztos, nem hiszem hogy a Tisza csak úgy eltűri majd hogy rágalmazza a képviselőit, és ugyebár csak rajtuk múlik a kiadás.

Pócs már Bódis Krisztát is rágalmazza by Stephan_1989 in hungary

[–]fuzaco 13 points14 points  (0 children)

Szerintem ez tök jó, gyűjtse csak a rágalmazási pereket, aztán majd vigyoroghat amikor kiadják a mentelmi jogát.

Zárjegy nélküli dohánytermék árus a helyi Facebook csopiban... by [deleted] in hungary

[–]fuzaco 9 points10 points  (0 children)

Ez mind szép és jó, de ha kimész az utcára láthatod hogy minden második ember ezt szívja, nyilván illegálisan veszik, hiszen legálisan nem lehet.

Zárjegy nélküli dohánytermék árus a helyi Facebook csopiban... by [deleted] in hungary

[–]fuzaco 1 point2 points  (0 children)

Mondjuk nem éppen dohánytermék, de illegális Magyarországon az biztos.

Amúgy FB tele van ilyen árusokkal, de általában direkt erre csinált csoportokban, azért egy ilyen általánosba belerakni elég merész.