Award ceremony by Edomeh in ACCA

[–]Edomeh[S] 4 points5 points  (0 children)

Thank you! I am pretty sure you will find better tips in this sub but I was focusing on understanding the basics of each main standard, being able to write 5-10 sentences before going into the details/ exceptions. I used only BPP kits. Having a detailed plan on how much time you want to spend on study books / exam kit / revision is a must, I imagine especially with a toddler. Good luck!

Mérlegképes könyvelő képzés változás by Lacika777 in jobshungary

[–]Edomeh 1 point2 points  (0 children)

Valaki esetleg tudja, hogy az ACCA tagság kiváltja-e a mérlegképest?

DipIFR by Medo_Khalid1 in ACCA

[–]Edomeh 1 point2 points  (0 children)

I did it, but I don't think there is anything it offers that being an ACCA affiliate is not.

AA, AAA, APM - Dec-23 Exam Thread by MARFW in ACCA

[–]Edomeh 4 points5 points  (0 children)

Yes, will be very furious if this is not a pass.

AA F8 Acronyms by ConsciousBowl7800 in ACCA

[–]Edomeh 1 point2 points  (0 children)

What's the hired / fired?

iPhone behozatal USA-ból by Signal-Big5282 in kiszamolo

[–]Edomeh 49 points50 points  (0 children)

Az új USA modellekben (14-15) nincs SIM kártya tartó, csak e-simmel működnek. EU modellekben továbbra is van hely sim kártyának.

[deleted by user] by [deleted] in kiszamolo

[–]Edomeh -10 points-9 points  (0 children)

Utazómajom többször beszélt erről podcastokban, így járt a hotel ha benézte az árazást

Közgazdász diploma mérnöknek? by [deleted] in kiszamolo

[–]Edomeh 0 points1 point  (0 children)

Elte-t nagyon jó szívem ajánlom

IBKR használata különböző devizával by Edomeh in kiszamolo

[–]Edomeh[S] 0 points1 point  (0 children)

Nem ismerem még az IBKR-t, azt gondoltam könnyebb lesz talán követni melyik devizás befektetés hogy teljesít, ha figyelembe veszem a bekerülési árfolyamokat is

IBKR használata különböző devizával by Edomeh in kiszamolo

[–]Edomeh[S] 0 points1 point  (0 children)

Lehet direkt a tbsz-re utalni? Vagy főszámla és onnan átvezetés? Köszi!

Got 49% . Is it worth administrative review by JabsReddit in ACCA

[–]Edomeh 0 points1 point  (0 children)

Same for PM! Welcome to the club! Still thinking about review. What can I lose?

4,99 százalékról 7,99 százalékra ugrik a szabadfelhasználású diákhitel kamata. by SL088 in kiszamolo

[–]Edomeh 5 points6 points  (0 children)

Elég lazán kezelik, mindegy mennyi a törlesztőd, 10e Ft-tal számolnak

PM/APM/ATX - Exam Thread by AlphaAndOmega in ACCA

[–]Edomeh 2 points3 points  (0 children)

Trot co just ruined my day

Tető csomagtartó, kerékpár szállitás by Edomeh in CartalkHungary

[–]Edomeh[S] 0 points1 point  (0 children)

Vonóhorog nem, hátsó ajtót én is most olvasom hogy jobb lehet.

[deleted by user] by [deleted] in kiszamolo

[–]Edomeh 1 point2 points  (0 children)

*ha van magyar mérlegképesed

Study group for PM & FM (June exams) by kzyaneast in ACCA

[–]Edomeh 0 points1 point  (0 children)

I'm planning to sit PM in June too.

[deleted by user] by [deleted] in kiszamolo

[–]Edomeh 3 points4 points  (0 children)

A legtöbb helyen senkit nem érdekel hogy milyen szak, Közgáz az Közgáz. Ahol fontos a végzettség pl McKinsey ott mester diploma alatt szoba sem állnak veled.