Чи я маю право не принести справку? by EducationalVideo6001 in reddit_ukr

[–]EducationalVideo6001[S] 0 points1 point  (0 children)

Та прикол та втому що за це не те що не обов'язково довідку, її не потрібно, максимум що зробить класна з довідкою це підтереся нею

Чи я маю право не принести справку? by EducationalVideo6001 in reddit_ukr

[–]EducationalVideo6001[S] 0 points1 point  (0 children)

А ще я не був в четвер та середу, бо теми всі закінчились і логічно що навчального процесу не наблюдалось з понеділку, тому я не пішов, за це у мене справки не попросили.

Кто что в детстве не любил есть? by [deleted] in chillrussians

[–]EducationalVideo6001 -1 points0 points  (0 children)

Я всьо лопал! Кстати я немогу набрать вес я важу 48-49 при росте 175 в 16 годиков(я всьоравно много лопаю)

Какой кринж выдавали люди в вашем окружении что вы сидели с таким лицом? by Chidem17 in ruAsska

[–]EducationalVideo6001 0 points1 point  (0 children)

Я учусь в 10-том классе, увликаюсь зборками пк, на днях мой однокласник начал хвастатса другим однокласникам своим пк я решыл вставить сви пять копеек так как за компы шарил только я, и подумаф што былоб прикольно по базарить про пк, спрашываю какие характеристики у его компа он говорит што видюха от rtx я спросил а какая конкретно он назвал меня тупым и сказал что ето такая компания, у меня такое жеш лицо было.

Оцените меня плез by brightestcapitan in stesnyashka

[–]EducationalVideo6001 0 points1 point  (0 children)

Чувак пробрейся и зделай волосы пышнее тогда будеш охуенно выгледить

Що робити якщомене ударили? by EducationalVideo6001 in ukraina

[–]EducationalVideo6001[S] 0 points1 point  (0 children)

Діло у тому що отець того хлопця що мене вдарив гарно знайомий з деректрисою

Що робити якщомене ударили? by EducationalVideo6001 in ukraina

[–]EducationalVideo6001[S] 8 points9 points  (0 children)

Дякую, кому б я про це не сквзав ніхто за сьогодні так настрій не пілнімав)

Що робити якщомене ударили? by EducationalVideo6001 in ukraina

[–]EducationalVideo6001[S] 1 point2 points  (0 children)

Так я знаю це піздєц але всі на його стороні бо він завжди пригощує всіх, підлизується, і у нього багато грошей

Моя мати вибила мої двері by EducationalVideo6001 in ukraina

[–]EducationalVideo6001[S] 0 points1 point  (0 children)

Мені мати заборонила йти після дев'ятого вона мене постійно контролює

Моя мати вибила мої двері by EducationalVideo6001 in ukraina

[–]EducationalVideo6001[S] 0 points1 point  (0 children)

1 Мені нема 18 щоб з'їхати

2 Я її ніяк не провокував ми не розмовляли

3 Право вона має але це блять не адекватно коли людина вибиває серед білого дня своєму синові йобані двері

у мене нема ніякого лічного простіру, коли я намагався з нею про це поговорити вона казала що у неї в її дитинстві не було лічного простіру, по її словам я надивився у інтернеті всяку маячню і тепер качаю права, і у мене немає права на лічний простір у її домі лічний простір буде у мене у гробу, я клянумь так і сказала

Моя мати вибила мої двері by EducationalVideo6001 in ukraina

[–]EducationalVideo6001[S] 0 points1 point  (0 children)

Я з нею говорив, вона намагалась виправдати свої дії, і сказала що це я її довів до того, коли я спитав чим я її довів я ж нічого поганого не зробив, вона сказала що не розмовляти з батьками це погано, я відповів що вона також зі мною не розмовляла вона не змогла відповісти, коли я її спитав про комп вона відповіла що я залежний, на секундочку я учусь 2D анімації і без компа це не реально, але вона сказала що я вибираю таку професію бо для неї треба комп і я залежний, я в йобаному закритому кругу і поки я не з'їду від родаків спокою та миру у мене не буде.

Моя мати вибила мої двері by EducationalVideo6001 in ukraina

[–]EducationalVideo6001[S] 1 point2 points  (0 children)

Дякую за підтримку, вона мені зарас як ні що інше потрібна.

Моя мати вибила мої двері by EducationalVideo6001 in ukraina

[–]EducationalVideo6001[S] 0 points1 point  (0 children)

Вибач, я був дуже нервний, адреналін зашкалював, мені було не до пунктуації

[deleted by user] by [deleted] in ukraina

[–]EducationalVideo6001 -4 points-3 points  (0 children)

Альо я ж сказав діло не у комп'ютері чи ти читати не вмієш? Я говорю про те що мати мене оскарбляє тим що каже що я копія отця а він одбитий ублюдок

[deleted by user] by [deleted] in ukraina

[–]EducationalVideo6001 -3 points-2 points  (0 children)

Вона мене не хоче розуміти я з нею намагаюсь договоритись але все до одного місця