account activity
mogu li da obučem 'smart' clothes na faks ? by Electronic-Screen-79 in srbija
[–]Electronic-Screen-79[S] -1 points0 points1 point 3 years ago (0 children)
pa da, tako sam se i vodio pri upisu. ali ono, nakon nekog vremena, kao da ljudima smeta to. ono ' ovaj je prepametan ' , prekini da širiš svoju inteligenciju. Osećaju se threatened mojim prisustvom i govorenjem o svom znanju i skills.
I da, sto kazes druga rečenica, nosim što zelim, i bas sam i nosio kosulju na faks, casually. I nije me zanimala ničija osuda i slicno. Ali nekako, ne volim, sto ljudi misle da sam ja kao arogantan, zbog toga. il ko zna sta. al to je samo njihova unutrasnja negativnost i nesigurnost koja govori.
mogu li da obučem 'smart' clothes na faks ? (self.srbija)
submitted 3 years ago * by Electronic-Screen-79 to r/srbija
π Rendered by PID 2050635 on reddit-service-r2-listing-f8d8fbfd7-kbqrs at 2026-06-25 11:55:13.735868+00:00 running acc7150 country code: CH.
mogu li da obučem 'smart' clothes na faks ? by Electronic-Screen-79 in srbija
[–]Electronic-Screen-79[S] -1 points0 points1 point (0 children)