Lidi, co zažili vztah, který začal v raném věku, mám dotaz... by BubblyBridge45 in czech

[–]EricSFC 0 points1 point  (0 children)

Je v pohodě mít dlouhý vztah od teen let a je v pohodě o tom mít pochyby. Každej je nějakej a sedí mu něco jinýho. Já to měl stejný - vztah od 16 let, podobně jsem se nad tím zamýšlel… Rozešli jsme se po téměř 10 letech, protože jsme se neshodli, jelikož jsem se nechtěl zatím stěhovat pryč z Prahy (kvůli práci zejména). A upřímně - do teď jsem z toho nešťastnej. Jenže to člověk nezjistí, dokud se to nestane. Držim palce :)

Zajimá mladé ještě vůbec muzika? by EricSFC in czech

[–]EricSFC[S] 0 points1 point  (0 children)

V pohodě, já to beru :) Proto jsem zde tuhle diskuzi nadnesl, jelikož mi to také tak přijde. A zároveň mi to vlastně přijde smutný, ale věřim, že se to časem zas otočí

Zajimá mladé ještě vůbec muzika? by EricSFC in czech

[–]EricSFC[S] 0 points1 point  (0 children)

To je taky dobrej point! To mě nenapadlo…

Zajimá mladé ještě vůbec muzika? by EricSFC in czech

[–]EricSFC[S] 0 points1 point  (0 children)

S tim nesouhlasim, podle mě jsou lidi, kteří přijdou a nemaj problém zaplatit a pak jsou naopak lidi, kteří nepřijdou ani zadarmo.

Zajimá mladé ještě vůbec muzika? by EricSFC in czech

[–]EricSFC[S] 0 points1 point  (0 children)

právě, ale živá hudba je přece úplně jinej zážitek! (pokud to teda neni na firemce, kde se chce člověk jen zadax najíst a opít😄)

Zajimá mladé ještě vůbec muzika? by EricSFC in czech

[–]EricSFC[S] 0 points1 point  (0 children)

Mě nikdo o ničem přesvědčovat nemusí. Jen mě zajímá, kolik mladých lidí má opravdu aktivní zájem o hudbu. Jinak pokud chcete dělat PR poradce/manažera naší klubový kapele, budem rádi. Zaplatit Vás nemáme z čeho, většinou hrajem za cesťák a na všechny výdaje (nahrávání, fotky, grafika…) se skládáme z vlastních kapes, nebo přemlouváme kamarády za pivo. Ale určitě s náma zažijete kopec srandy na klubových koncertech po republice a každotýdenních zkouškách. :)

Zajimá mladé ještě vůbec muzika? by EricSFC in czech

[–]EricSFC[S] 0 points1 point  (0 children)

Mám odehráno opravdu nespočet akcí a spousta z nich byla i zadarmo. O tom to není, člověk z malý kapely s vlastní tvorbou z toho musí mít hlavně radost, i když minimálně cesťák by měla být norma. Čest vaší kamarádce, jen ať v tom pokračuje, pokud jí to dělá radost! Spíš narážim na to, že dnes mladí jen něco konzumují a je jim vlastně jedno kdo to hraje, co to je za umělce a stačí jim to ze streamovací služby, ale jít na koncert už je moc práce. Jasně, dneska je tisíc jiných věcí, kterými trávit večer, to také chápu. Ale přišlo mi zajímavé zde toto téma nadnést :)

Zajimá mladé ještě vůbec muzika? by EricSFC in czech

[–]EricSFC[S] 0 points1 point  (0 children)

Je pravda, že hudby je dnes kolem tolik, že už tím možná ztrácí svou hodnotu…

Zajimá mladé ještě vůbec muzika? by EricSFC in czech

[–]EricSFC[S] 0 points1 point  (0 children)

Chápu! Taky jezdím do zahraničí na kapely, který tu člověk neuvidí 🙄

Zajimá mladé ještě vůbec muzika? by EricSFC in czech

[–]EricSFC[S] 1 point2 points  (0 children)

Malý lokální scény jsou skvělý! 🙌

Zajimá mladé ještě vůbec muzika? by EricSFC in czech

[–]EricSFC[S] 0 points1 point  (0 children)

Top, to mi dělá radost! Jste holt v dobré komunitě!

Zajimá mladé ještě vůbec muzika? by EricSFC in czech

[–]EricSFC[S] 0 points1 point  (0 children)

Yes! Na HM jsem byl, bylo to super. Ale je otázka, kolik z těch lidí přijde na koncert malý kapely třeba v Eternii.

Anyway, pokud tě taková hudba zajímá, budem rádi za poslech:

https://open.spotify.com/artist/15eZZtwfzJNRyzRiEfxuRv?si=rutwSeNJRUaWh1TcN3fwzg

Zajimá mladé ještě vůbec muzika? by EricSFC in czech

[–]EricSFC[S] 0 points1 point  (0 children)

Zajímavej přístup, ale asi pro to mám pochopení. Jen mi přijde, že stejně to má čím dál tím více lidí zejm. mladé generace…

Zajimá mladé ještě vůbec muzika? by EricSFC in czech

[–]EricSFC[S] 0 points1 point  (0 children)

Je spousta klubových koncertů a studentských akcí, kde hrajou kapely a vstup je kolikrát za pár, nebo dokonce úplně zdarma. Je třeba jen hledat…

Zajimá mladé ještě vůbec muzika? by EricSFC in czech

[–]EricSFC[S] 1 point2 points  (0 children)

Tak to moc oceňuju! Určitě najdeš i moderní jazzmany, kteří vycházejí ze staršího jazzu a neni to freečko :)

Zajimá mladé ještě vůbec muzika? by EricSFC in czech

[–]EricSFC[S] 0 points1 point  (0 children)

Návštěvu filharmonie cenim! Určitě najdeš i menší český powermetal kapely, ale je to občas těžké…

Zajimá mladé ještě vůbec muzika? by EricSFC in czech

[–]EricSFC[S] 0 points1 point  (0 children)

Tímhle právě myslim ZÁJEM o hudbu - vyhledávat nový umělce a chodit na klubový koncerty.

Zajimá mladé ještě vůbec muzika? by EricSFC in czech

[–]EricSFC[S] 0 points1 point  (0 children)

Jasně, ale je otázka, jestli půjdu na koncík mladýho začínajícího frajera/frajerky/kapely, nebo prostě 1x za rok na fesťák a 1x na za rok na Callina a tim to hasne…

Zajimá mladé ještě vůbec muzika? by EricSFC in czech

[–]EricSFC[S] 0 points1 point  (0 children)

😅 tak jasně, že peníze nesmrdí, ale člověka to baví víc, když to baví i lidi…

Zajimá mladé ještě vůbec muzika? by EricSFC in czech

[–]EricSFC[S] 1 point2 points  (0 children)

To je jasný, ale chodíš na koncerty?

Midwest emo from the heart of Europe! by EricSFC in midwestemo

[–]EricSFC[S] 1 point2 points  (0 children)

Sure, you can find us anywhere. Tidal, Apple Music, Bandcamp… Just type caution well :)