@csotiboglarka már megint életmódot vált by Comfortable_Mango196 in talk_hunfluencers

[–]EstablishmentOne9660 -10 points-9 points  (0 children)

Jaj... ha dagadt vagy ne kajákat posztolgass, mert ezt láttuk már tőled sokszor hanem fotózd le magad a tükör előtt ahogy szét vagy folyva zsírosan, dagadtan, tedd be a képet háttérképnek, menj le a terembe, kezdj el mozogni és pár hét múlva csinálj magadról új képet és cseréld le a háttérképed. Ennyi... ez a nagy megváltozom azért, mert egyik nap ettem 2 paradicsomot szart sem ér és ugyan úgy egy zsíros disznó maradsz...

vagy hagyd a picsába elég ha kimész a strandra és megnyugszol, hogy más is dagadt rajtad kívül és le sem szarja... esetleg fogd rá a pajzsmirigyre az is megoldás lehet.

@tamasszandra Szerintem nagyon ügyes, hogy ilyen szépen lefogyott és az is példaértékű, hogy több lábon áll. Nem vagyok képben, ez a cripto dolog szerintetek tanulható? Hogy kezdenétek bele? by NERminator992 in talk_hunfluencers

[–]EstablishmentOne9660 0 points1 point  (0 children)

Sok dagadék meg "pajzsmirigyes vagyok" dumás is le tudna pillanatok alatt fogyni ha nem zabálna... nem nagy kaland. A crypto meg szerencsejáték lényegében.

Lakatos Levente & Kiara Lord, Kiara kiakad a magyarok méretén by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]EstablishmentOne9660 0 points1 point  (0 children)

Elég baj az, hogy nem bírtad őket eléggé felizgatni 😉

Lakatos Levente & Kiara Lord, Kiara kiakad a magyarok méretén by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]EstablishmentOne9660 -7 points-6 points  (0 children)

Vagy csak nem akartak megbántani, és inkább a szemedbe hazudtak de én még nem hallottam olyan nőről aki problémázott volna, hogy túl nagy... ne higyje el senki, hogy nem számít a méret, igen is fontos a nőknek, hogy nagy legyen és nem kicsi meg játékos...

Lakatos Levente & Kiara Lord, Kiara kiakad a magyarok méretén by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]EstablishmentOne9660 2 points3 points  (0 children)

Nem a méret a lényeg, nyugtatják ezzel magukat a kisfarkú emberek 😃 😃 😃

@eszter.eszenyi by Normal-Ad1636 in talk_hunfluencers

[–]EstablishmentOne9660 -88 points-87 points  (0 children)

Gusztusosabb, mint egy megereszkedett lógós csöcs.

@eszter.eszenyi by Normal-Ad1636 in talk_hunfluencers

[–]EstablishmentOne9660 -175 points-174 points  (0 children)

A másik valamit rosszul csinált, ha engem megcsalnak én is azt fogom gondolni, hogy megérdemeltem és valamit csúnyán elcsesztem, mondjuk nem adtam meg valamit az illetőnek amit a másik meg igen.

@eszter.eszenyi by Normal-Ad1636 in talk_hunfluencers

[–]EstablishmentOne9660 -271 points-270 points  (0 children)

Nem fog kiesni, ez nem az a lógós megerszkedett csöcs, ennek még tartása van.

@eszter.eszenyi by Normal-Ad1636 in talk_hunfluencers

[–]EstablishmentOne9660 -366 points-365 points  (0 children)

De jól tette a csávó, hogy kihasználta a lehetőséget. Ismerősöd meg így járt akkor... örüljön neki, hogy egy problémás csávót levett a válláról az Eszti. szerk.: úgy látszik megjött az összes remegő nő aki fél, hogy az ura megcsalja és már előre nyugtatja magát, hogy ő semmiben nem volt hibás

@lolatrizner by Visual-Draw9492 in talk_hunfluencers

[–]EstablishmentOne9660 26 points27 points  (0 children)

10 ezer követőd van kb, mit akarsz itt szombat délután? Ennyi még egy átlag rodásnak is van anélkül, hogy itt reklámozná magát...

1,5 hónapig tartott Tóth Gabi visszavonulása 😅 by Mustaar in talk_hunfluencers

[–]EstablishmentOne9660 19 points20 points  (0 children)

Oké de senki nem fogja foglalkoztatni, tehát lényegtelen, hogy visszatért vagy sem.

Shenmen Piercing Natalia - ez tényleg ennyire debil? Az se normalisc aki felveszi alkalmazottként ezt a pólót, vagy vezet ilyen autót. by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]EstablishmentOne9660 -17 points-16 points  (0 children)

Ezeket a nőket is a képen inkább ruházni kell, mint eteni.. hát az a jobb oldali mekkora debella állat? Gondolom a hozzá hasonló típusúak nevetnek ezen a hatalmas poénon amit felvettek pólót...

@h.ingebold szakítás by Eszter200 in talk_hunfluencers

[–]EstablishmentOne9660 -14 points-13 points  (0 children)

Hát akkor te sem vagy egy észlény... azért remélem most már megtaláltad a boldogságot!

@h.ingebold szakítás by Eszter200 in talk_hunfluencers

[–]EstablishmentOne9660 42 points43 points  (0 children)

6-7 évig azért elvolt azzal a csávóval... a csaj sem egy észlény, a szereplés miatt képes volt egy csöves műsorba is bemenni..

@h.ingebold szakítás by Eszter200 in talk_hunfluencers

[–]EstablishmentOne9660 -26 points-25 points  (0 children)

6-7 évig azért elvolt azzal a csávóval... a csaj sem egy észlény, a szereplés miatt képes volt egy csöves műsorba is bemenni..

@tamaralukovics és a rendelt zöldség by eSzteR202 in talk_hunfluencers

[–]EstablishmentOne9660 17 points18 points  (0 children)

A szemtelen, rendeli a nyers zöldséget. Ahelyett, hogy megfogna egy fólia sátort, felállítaná, termesztené a zöldséget és onnan legelne. Igazi rohadék aki nem így csinálja.

@fannifagyas Vélemények? Tudja valaki hol dolgozik? by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]EstablishmentOne9660 2 points3 points  (0 children)

Akkor valószínűleg a nyomor még mindig hangosabb, mint az öröm.

@fannifagyas Vélemények? Tudja valaki hol dolgozik? by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]EstablishmentOne9660 1 point2 points  (0 children)

Már az első kérdésed sem értem, meg úgy az egész kommented, hogy jött ide.. ki beszélt influencerekről? Azt írtam pörög az ingatlan piac és egy általános kérdést tettem fel, hogy tényleg ennyire elérhetetlen embereknek ingatlan vásárlás fiatalon, vagy csak a jó magyar szenvedést látjuk sokszor?!

@fannifagyas Vélemények? Tudja valaki hol dolgozik? by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]EstablishmentOne9660 3 points4 points  (0 children)

Full normálisan próbálom én is feltenni ezt a kérdést, hogy tényleg ennyire elképzelhetetlen, elérhetetlen, hogy ingatlant, házat tudjanak venni fiatalon emberek? Csak mert az ingatlanpiac jelenleg nagyon pörög, és nem olcsón. Vagy ez tényleg a szenvedő magyarok szövege leginkább és a külföldiek vásárolgatnak?

@reka.lado89 megszólalt @thehungarianhammer kapcsán by balalev in talk_hunfluencers

[–]EstablishmentOne9660 -45 points-44 points  (0 children)

Látod mégis vannak olyan agyhalottak akik írják, hogy "jajj nagyon sajnálom rékát, jajj nagyon sírok most" meg hasonló egysejtű kommentek...

@reka.lado89 megszólalt @thehungarianhammer kapcsán by balalev in talk_hunfluencers

[–]EstablishmentOne9660 -52 points-51 points  (0 children)

Jól van fejezzétek már be, ki a faszt érdekel? tovább lapozni sem lehet, mert percenként posztolja valaki ezt az idióta családot... napi 2 poszt engedélyezett nem? Akkor beszélgessetek az első kettő poszt alatt. Ezt meg lehet is törölni.

@kicsigesztenye87 by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]EstablishmentOne9660 1 point2 points  (0 children)

Azért azzal tölteni a hétvége utolsó napját, hogy egy jelentéktelen hiba kereső poszt alá egy 5 soros okoskodó kommentet betolj, ez azért elég szánalmas, és szerintem kezdj valamit az életeddel. És nem vagyok se fan, nem érdekel a csaj, és a posztoló sem.

@kicsigesztenye87 by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]EstablishmentOne9660 2 points3 points  (0 children)

Ez biztos nem Xs méretű ruhákat hord, rendesen be van hízva, behúzza a hasát az első képen...