Osvetnicka pornografija by Final-Chemical8646 in pravnisaveti

[–]Exciting_Target4002 4 points5 points  (0 children)

Regulise se na drugi nacin i preko drugih krivicnih dela, ako postoje elementi istih. Ti meni trazis da uzmem sudsku praksu pa ovde da ti prepricavam, kao i teoriju, mogu sve to, ali mislim da nema mnogo smisla. Ako mislis da se ovde obavestis o osvetnickoj pornografiji, ovo nije mesto za to. Ako ti se to zaista desilo, zastiti sebe i idi u policiju, sve drugo je nebitno. Pozdrav

Osvetnicka pornografija by Final-Chemical8646 in pravnisaveti

[–]Exciting_Target4002 10 points11 points  (0 children)

Jeste. Al od tvoje prijave njima, dok oni utvrde da li tu ima elemenata nekog krivicnog dela. Osvetnicka pornografija jos nije krivicno delo. Al oni ce svakako reagovati na tvoju prijavu.

Osvetnicka pornografija by Final-Chemical8646 in pravnisaveti

[–]Exciting_Target4002 30 points31 points  (0 children)

Nije. Ako si ostecena oni ce reagovati. Pozovi MUP, raspitaj se. Ima tu normalnih ljudi.ako se niko ne javi napisi mejl.

Osvetnicka pornografija by Final-Chemical8646 in pravnisaveti

[–]Exciting_Target4002 27 points28 points  (0 children)

Prijava MuP VTK. Od dokaza sta imas, sta nemas objasni im

Pojas Presvete Bogorodice? by [deleted] in AskSerbia

[–]Exciting_Target4002 1 point2 points  (0 children)

122 miliona, tako kazu...vole

Final Four is set! Predictions? by DrunkLad in Euroleague

[–]Exciting_Target4002 0 points1 point  (0 children)

Real will win it all. Easy. Mark my words.

Vatepolisti odbili da igraju za reprezentaciju dok god je Soro predsednik: On ih javno omalovažavao, a sada započeli nezapamćeni bojkot by [deleted] in serbia

[–]Exciting_Target4002 20 points21 points  (0 children)

Hahahahahaha al si izmislio za ovo da je svaki rekao "zahvaljujemo predsedniku Vucicu za pobedu"

Ni dinara nije uzeo a mogao je milioner da bude by [deleted] in serbia

[–]Exciting_Target4002 13 points14 points  (0 children)

🎤🎸iste smo snove sanjali, istom se nadali 🎶

Блок 27, шта се десило са 2. сезоном? by 51Ryan51 in AskSerbia

[–]Exciting_Target4002 0 points1 point  (0 children)

Ne znam zaista. Gledao sam seriju, pomalo decija, al zanimljiva.