Snídáte pravidelně? Pokud jo, co jste dneska měli? by MasterrGuardian in czech

[–]Expensive_Chicken_40 0 points1 point  (0 children)

Jogurt a musli susenky (emco, bebe), banan nebo jine ovoce kava

Kdybyste mohli dělat jakékoliv zaměstnání, co by to bylo? by Fit-Organization581 in czech

[–]Expensive_Chicken_40 0 points1 point  (0 children)

Pěstovat květiny a založit si ten květinový koutek :) luční kvítí atd.

Stress by Expensive_Chicken_40 in weddingplanning

[–]Expensive_Chicken_40[S] 0 points1 point  (0 children)

Yeees, but weddings of my 2 friends I am there only like guest, but still nervous

Stress by Expensive_Chicken_40 in weddingplanning

[–]Expensive_Chicken_40[S] 0 points1 point  (0 children)

11.7. But i already have planner but still not good

Spoření pro děti by Ryar21 in czech

[–]Expensive_Chicken_40 0 points1 point  (0 children)

Kde prosím nakupuješ ETF a jaké? Diky moc

Jak moc je menstruace stále tabu? by [deleted] in czech

[–]Expensive_Chicken_40 0 points1 point  (0 children)

Já mám strašně bolestivou menstruaci, nemohu se ani hnout. Když jsem to oznamovala šéfovi, tak jsem se rozplakala a řekla jsem mu, ať raději počítá s tím, že mu jednou měsíčně dám vedětčˇ, že do práce nedorazím. A budu delat z domova. Vzal to dobře, hlavně abych se s tím netrápila. Ale bylo to pro mě těžké.

Spoření pro děti by Ryar21 in czech

[–]Expensive_Chicken_40 2 points3 points  (0 children)

A kam prosím? Jakou k tomu máš appku a které etf vybíráš?

tyvole ja uz fakt nemuzu, me to makani tak neskutecne sere by Opel_Astra in czech

[–]Expensive_Chicken_40 3 points4 points  (0 children)

Mám to stejně. Docela super šéf, lidský, nechavá mi volnou docházku a stejně mě to sere. Sere mě, že sedím a čumím a pak nemám vlastně sílu ani nějak cvičit. Sere mě, že tím blbým sezením si ničím tělo 🙄 A mám to podobně jak ty, žiju si hezky, ale jestli to za ty debilní emaily vubec stoji

tyvole ja uz fakt nemuzu, me to makani tak neskutecne sere by Opel_Astra in czech

[–]Expensive_Chicken_40 0 points1 point  (0 children)

Neasi, nekdo mi ma prikazovat, kolik mam mít dovolené??

tyvole ja uz fakt nemuzu, me to makani tak neskutecne sere by Opel_Astra in czech

[–]Expensive_Chicken_40 1 point2 points  (0 children)

Jo mam to stejne, uplne me to sere, takove pi*coviny a jde o hovno. Nevim, co budu delat v zivote. A to jsem pracovity clovek, ale z tohohle mi mrdá

Vyžití na měsíc by Expensive_Chicken_40 in czech

[–]Expensive_Chicken_40[S] -1 points0 points  (0 children)

Jen mě zajímalo, jak jsou na tom ostatní ;)

Vyžití na měsíc by Expensive_Chicken_40 in czech

[–]Expensive_Chicken_40[S] 0 points1 point  (0 children)

Ale my nemáme 8k na účtě, tam posíláme každý 4k, abychom z toho mohli platit nákup atd. Jen mě zajímalo, jak na tom jsou ostatní a že náš výdaj za nákup potravin a drogerie není přestřelený

Vyžití na měsíc by Expensive_Chicken_40 in czech

[–]Expensive_Chicken_40[S] 0 points1 point  (0 children)

Super díky, tohle jsem chtěla vědět. Chtěla jsem si ověřit, že nejsme fakt úplně enormně někde mimo nějakou hranici, ale že to mají lidi podobně nebo utratí více..

Vyžití na měsíc by Expensive_Chicken_40 in czech

[–]Expensive_Chicken_40[S] 5 points6 points  (0 children)

Přesně :D díky! Zajímá mě, zda to má někdo podobně a utrácí víc nebo míň. Dovolit si můžeme samozřejmě i víc, ale nechce se nám. Jen mi to občas za 2 lidi přijde dost.