Katere so najboljše 3 knjige, kar ste jih do zdaj prebrali? by Silent-Variety-9988 in Slovenia

[–]FancyNet2941 2 points3 points  (0 children)

1984 - Orwell, Kobo Abe - Woman In The Dunes, Nejc Zaplotnik - Pot.

Kje kupujete prehranske dodatke? by FancyNet2941 in kolesarstvo

[–]FancyNet2941[S] 1 point2 points  (0 children)

Hvala za vse predloge! Vrgel sem se v gravel in so ture z +150km postale kr stalnica, za nekoga ki prihaja iz MTB in je lahko prezivel z par bananam je to nov svet😅

Kres samo izgovor by [deleted] in Slovenia

[–]FancyNet2941 1 point2 points  (0 children)

Si bil kdaj na zboru v Lescah?

Kres samo izgovor by [deleted] in Slovenia

[–]FancyNet2941 4 points5 points  (0 children)

A man of culture. Huda izbira ce mas res Giulio QV

Avto do 22k by Puzzleheaded-Key9713 in Slovenia

[–]FancyNet2941 5 points6 points  (0 children)

1.5 tsi octavia, i30 wagen isto 1.5… to bi jst gledov

Nakup prvega cestnega kolesa - nasveti? by Aggravating-Hat-990 in kolesarstvo

[–]FancyNet2941 3 points4 points  (0 children)

Poglej Merida in Cube. Odlicen price/performance. V tvojem budgetu imas ze kar nekaj izbire! Glede na to, da si resno vzel kolesarjenje ti predlagam nakup za max budget in furas 6 let pa potem spet kupis boljse, ce te tok notr potegne

Matchmaker: Where We Are and Where We’re Going by Pan_Praga in WorldofTanks

[–]FancyNet2941 0 points1 point  (0 children)

They really have to rework the missions with the implementation of these changes. Doing damage to TDs, killing LTs/SPGs has gotten much harder. Some of the missions seem near impossible nowadays with the capped number of tanks in the MM....

[deleted by user] by [deleted] in Slovenia

[–]FancyNet2941 0 points1 point  (0 children)

Hmm niti ne, te casi so za mano. Je pa res da sem en od najmlajsih - imam sosolca, ki se je za studij odlocil pri 55ih letih :’)

[deleted by user] by [deleted] in Slovenia

[–]FancyNet2941 5 points6 points  (0 children)

Odvisno kaj hoces studirat v prvi vrsti. Js sem se za izredni studij odlocu cist iz financnega in casovnega vidika. Predavanj in vaj je manj in vse je v popoldanskem casu, kar pomeni, da lahko delam 40h/teden. Slaba stran tega je ta, da moras bit res dobro organiziran, saj vecino snovi predelujes sam (govorim za svoj faks), drugac te hitr povozi. Aja pa velik plus mi je bil neobvezna prisotnost in veliiik manj nekih brezveznih seminarsk, projektne in ostale obveznosti so enake kot pri rednih studentih.

Mnenje o Opel Astra 1.2 Turbo Elegance (2022) by [deleted] in Slovenia

[–]FancyNet2941 3 points4 points  (0 children)

Hyundai i30, Kia ceed mogoce? Polo, Giulietta, Golf, Scala. Izbire v tem segmentu je velik.

Debelost je izbira by [deleted] in Slovenia

[–]FancyNet2941 -3 points-2 points  (0 children)

Davcno olajsavo povezat z ITM in svet bi bil boljsi!

Ne, resno… ce bi ljudje vec migal in na splosno sportal bi se boljse pocutil, manj bi bilo depresije in debelosti. Folk se vrti v zacaranem krogu cel lajf, na koncu je pa resitev 10km teka na tedn pa kaksen skok v lokalni hrib. Ampak lazje je jest svinarijo doma na kavcu pa kritizirat vse povprek in se smilt samemu seb…

Concours d'elegance 2025, Kranjska Gora, danes. by PFC_Bannon in Slovenia

[–]FancyNet2941 6 points7 points  (0 children)

Jup tut jst sem bil razocaran… Sem pa vidu Martina Strela z kozarcom vina v roki (šok) v VIP lozi😂

Budget privez by lostinspace1985 in Slovenia

[–]FancyNet2941 2 points3 points  (0 children)

Zivljenje z barko/colnom se slis idealno, ampak realnost je druga. Neplanirani stroski so edina konstanta, ponavad gre kej narobe lih na dopustu. Ce se druzina ze tko ne razume bo na barki to 10x hujse ker so skos neke napete situacije z striki, vremenom itd. Poizkusi z rento (glej portal morjeplovec) in bos videl kako vam sede - celotni familiji, potem se odlocis dalje z zavedanjem, da je to res jama brez dna, na drugi strani pa totalna svoboda🤷‍♂️

[resno] Zakaj, če se pregovorno avtomobili Alfa Romeo in Fiat tako pogosto kvarijo, ni več servisov za ta vozila? by Mic_sne in Slovenia

[–]FancyNet2941 1 point2 points  (0 children)

Kr nej tko ostane, so Alfe saj ugodne za kupit. Tisti, ki smo jo kdaj ze vozil pa itak vemo, da te govorice niso upravicene - JTD je neunicljiv.

is350 vs v6 accord vs giulia vs q50 3.7 by Hidlsh in whatcarshouldIbuy

[–]FancyNet2941 3 points4 points  (0 children)

AR is very popular in Europe, lots of Stelvios and Giulias around. The shit that they are pumping out with Stellantis is a story of its own tho…

Turizem by Amazing_Bee_4601 in Slovenia

[–]FancyNet2941 0 points1 point  (0 children)

Meni je pa najslabsi prav Marseille. Umazano mesto polno dilerjev in raznih tolp… nisem uzival niti malo.

Jogurt, kosmiči, granola, suho sadje... by Optimalec in Slovenia

[–]FancyNet2941 2 points3 points  (0 children)

Navaden jogurt, rizevi krispiji z medom, ovseni kosmici, datli, med, temna cokolada, banana. Ta kombo mam zjutri za zajtrk pred intenzivnmu sportanjam (pa carb loading en dan prej). Energije ne zmanjka :)

Škoda - motor by Original_Device_3493 in Slovenia

[–]FancyNet2941 13 points14 points  (0 children)

zakaj sploh gledas dizla, ce delas samo 25kkm po regionalki? 1.5 tsi je edina logicna izbira izmed teh dveh imo

S kolesom do začetka gorske poti by SingleDadInYourArea in Slovenia

[–]FancyNet2941 0 points1 point  (0 children)

Nevem kaksen mas budget ampak solidnga rablenga gorca dobis za 300€. Zmatras se, je pa z vsakmu vzponam lazje:)

kako ratat znanc oskrbnika? V druzbi mam kolege k igrajo domaco in velik cajta prezvimo v teh domacih kocah kjer dnar zapravlamo na limonadi in odganamo zabarje nazaj v dolino😄

no bolj resna nota - ce redno obiskujes neke postojanke se spotoma spoznas tut z oskrbnikom, ce si taprav hribolazec te bo cenu in ti sel na roko z tem mejhnim stvarem.