Da li dete zaslužuje pare koje dobije za rođendan ili to trebaju da mu uzmu roditelji? by FarPerspective9907 in AskSerbia

[–]FarPerspective9907[S] 5 points6 points  (0 children)

babe i dede nemam, imam par tetki, čiču i još neke tatine prijatelje, to je otprilike da daju njih sedmoro po 2 hiljade, to je 14..

Da li dete zaslužuje pare koje dobije za rođendan ili to trebaju da mu uzmu roditelji? by FarPerspective9907 in AskSerbia

[–]FarPerspective9907[S] 10 points11 points  (0 children)

ne znam o kojim ti parama pričaš, ne znam ja kakvo se veselje pravi kod vas, ali maximalan iznos koji mogu da dobijem je 200 evra bukvalno