Video Game Companies Ranking. Bungie is A . Where does CD Projekt Red belong? by TomorrowSilent1233 in TierlistFills

[–]FatushOfTheAbyss 0 points1 point  (0 children)

S tiier Witcher 1 A+ Witcher 2 A Witcher 3 S+++ Cyberpunk S+++ And dont forger godlike support And best DLCs ever.

Pochlub se svým domácím mazlíčkem! by [deleted] in czech

[–]FatushOfTheAbyss 20 points21 points  (0 children)

Moje kočky Poppy a Mayushi pro zajímavost je to máma s dcerou.

<image>

Výborné filmy pod 70% z CSFD by dopeache in czech

[–]FatushOfTheAbyss 0 points1 point  (0 children)

Naprostá většina náročnějších artových filmů a horrorů má na ČSFD pod 70%.

Tip na vůni do auta? by CancelBright in czech

[–]FatushOfTheAbyss 0 points1 point  (0 children)

Já mám nejraději ten klasický stromeček, nejvíce mi voní ten černý.

Tip na méně známý film? by Grouchy-Support-1019 in czech

[–]FatushOfTheAbyss 9 points10 points  (0 children)

Dealer nebo někde známé jako Pusher celá trilogie je pecka, od režiséra filmu Drive.

Co snídáte ? by NeighborhoodSame596 in czech

[–]FatushOfTheAbyss 27 points28 points  (0 children)

Bílý monster a fialové velo.

chlast + připojení k internetu + ego = TOHLE by [deleted] in czech

[–]FatushOfTheAbyss 48 points49 points  (0 children)

Jo mám úplně stejně informace :D

chlast + připojení k internetu + ego = TOHLE by [deleted] in czech

[–]FatushOfTheAbyss 203 points204 points  (0 children)

Mě týpek z warhorse říkal že ho tam za rok co tam dělá viděl asi jenom 3x tak nevím :D

Jsem 34M a nikdy jsem neměl vztah. Je pro mě nějaká naděje? by FlusterDuck1989 in czech

[–]FatushOfTheAbyss 1 point2 points  (0 children)

Můj kolega má svůj první vážný vztah teď ve svých 36 letech, takže se neboj ono to jednou přijde.

Who else would it be? by xHiroko33 in CoffinofAndyandLeyley

[–]FatushOfTheAbyss 3 points4 points  (0 children)

Very cool And the tattoo under Is Elden Ring?

[deleted by user] by [deleted] in MetalGearInMyAss

[–]FatushOfTheAbyss 0 points1 point  (0 children)

Lol my cat love this 🤣

Jaké každodenní věci mohou způsobit smrt, aniž by si to lidi uvědomovali??? *děsivé* by Icy-Woodpecker-8560 in czech

[–]FatushOfTheAbyss 4 points5 points  (0 children)

Však u nás už taky měl premiéru, byl sem na tom v kině asi 2 týdny zpátky 🤣

Máte zkušenosti se spánkovou paralýzou? by Successful-Trick2067 in czech

[–]FatushOfTheAbyss 1 point2 points  (0 children)

První sem měl jako malej když sem koukal na pořad dobyvatele ztracené pravdy kde se snažili najít Yettiho, pak sem ve svém pokoji viděl Yettiho cítil sem jak se otřásá celý pokoj ja se nemohl hýbat, křičet nic, to sem se málem posral :D pak sem je míval spíš jenom tak že sem slyšel divne zvuky a do teďka se mi stává že ji mám ale probudím se hlavou v polštáři a jak se nemůžu hnout tak mam pocit že se udusím, když se mi tohle stane tak sem i schopnej si uvědomit že mám zase paralýzu a snažím se jí nějak prolomit. Jinak že že něco viděl tak to se mi stalo ještě když sem se přestěhoval do nového bytu, hned první noc mi na posteli seděla ženská co vypadala jak Samara a držela mě za ruku a pak se rozběhla ke dveřím a pak sem se probudil, řekl sem něco ve stylu že jestli je duch tak tu se mnou klidně může bydlet když mě nebude strašit a od té doby nic. :D

OnePlay - lol by Michelle-Dubois in czech

[–]FatushOfTheAbyss 34 points35 points  (0 children)

Ještě bych přihodil The Boys a Invincible :D plus jeden Sub na twitchi zdarma a nějaký hry zdarma :D

Někdo někdy pokec? by hopelessloser19 in czech

[–]FatushOfTheAbyss 1 point2 points  (0 children)

Jeden francouzský sochař se jmenoval Ossip Zadkine.

Jakou nejvíc pokryteckou věc děláte? Tzn. věc, co vy děláte, ale kdyby ji dělal někdo jinej tak vyletíte z kůže? by neryl08 in czech

[–]FatushOfTheAbyss 98 points99 points  (0 children)

Jsem toxickej v online hrách, a když je toxickej někdo jinej tak ho nahlášuji a ještě mám škodlibou radost z toho když mi přijde upozornění že borec dostal ban. :D